Nějaky dobrý kola by to chtělo

Technika Tamiya TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Uživatelský avatar
duruz
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 366
Registrován: stř říj 20, 2010 3:44 pm

Re: Nějaky dobrý kola by to chtělo

Příspěvek od duruz »

V nedeli svitilo a tak jsme vyrazil na drahu Globus Brno... mel jsem jen Tamiy pneu ze stavebnice ( po predchozi zkusenosti, kdy jsem je svlekl tentokrat nalepene :-D)... par kol to sice trvalo, ale po deseti minutach jsem je mel zahrate a opravdu jsme si zajezdil. Bohuzel nemam moznost ted nekde trenovat pres zimu a ani jsme jeste nezjistoval, jestli se tu nekde da v Brne, ale dokud nenasnezi, tak snad pujde za slunecneho pocasi jezdit. Nakonec jsme si objednal jen tak na pojezdeni LRP zavodni komplety a na zavodech si koupim neco sjeteho, pokud bude potreba. Mazadlo uz mi doslo, je nejake specialni, kdy udrzuje stejne vlastnosti jak na cistem, tak zagumovanem koberci.. No uvidime, jak se mi podari pripravit na prosinec..pak uz to bude o stesti a nahode :-D... nic vic moji jizdu asi nedokaze polsat lepe :-D
TT-01E - Mercedes Benz 190E Subaru Impreza
robitronic speedstar brushless 8.5 + programovaci karta, Johnson 540J - for Tamiya Cup, Turnigy 4000 mAh 30C
Pneu: LRP VTEC CPX + no name Tamiya (pro venkovni pouziti a na vyblbnutí), Svetlost podvozku: 5mm
http://www.facebook.com/RcCarsBrno
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Nějaky dobrý kola by to chtělo

Příspěvek od tjjack »

Amoondre píše:Idealne Corally STCC CS-27, drzi dobre i na asfaltu i na koberci. Ted uz ale moc na asfaltu moc nenatrenujes, potreboval by si extremne mekke gummy aby v tak nizkych teplotach alespon trochu drzeli
Corally STCC cs-27? Nemá Corally náhodou univerzální směs? CS-27 jsou Take off ;-) Jenom aby tu nebyly myslný informace ;-)
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
Amoondre
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: pát dub 23, 2010 5:18 pm
Bydliště: Brno, Zabiny

Re: Nějaky dobrý kola by to chtělo

Příspěvek od Amoondre »

Ano, jsou to Take Off-y
Tamiya TT-01 | LRP IPC v7.1
HPI Cyber 10B | CC Sidewinder 4600kV
Xray T3 11' | Tekin RS | LRP X12 17.5
Spektrum DX3S
Uživatelský avatar
duruz
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 366
Registrován: stř říj 20, 2010 3:44 pm

Re: Nějaky dobrý kola by to chtělo

Příspěvek od duruz »

Bohuzel je nikde nemaji.. tak jsem si koupil LRP VTEC CPX.. primo delane na koberec.. puvodne jsme je chtel zajet na asfaltu, ale asi to bude zbytecne niceni, kdyz je na obalu napsano, ze jsou na koberec... skoda, tak zkusim rozmazat tamiyackou gumu, kterou jsem mel ve stavebnici.. minule i pri nizke teplote drzela, tak uvidime, jak to bude drzet zitra.
TT-01E - Mercedes Benz 190E Subaru Impreza
robitronic speedstar brushless 8.5 + programovaci karta, Johnson 540J - for Tamiya Cup, Turnigy 4000 mAh 30C
Pneu: LRP VTEC CPX + no name Tamiya (pro venkovni pouziti a na vyblbnutí), Svetlost podvozku: 5mm
http://www.facebook.com/RcCarsBrno
Odpovědět

Zpět na „Technika“