Kola + motor

Vše co se týká offroadů jiných značek než Tamiya

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kola + motor

Příspěvek od Daweo »

Zdravim kluci,

shanim nejake rozumne pneu pro provoz na asfaltu + druhou sadu do terenu pro Slashe 4x4. Celkem se mi libi pneu od Proline a koukam i po HPI, jen se mi zda, ze do CR se tyhle znacky dovazi velmi po skromnu.

Mohl by nekdo doporucit at uz dobre zasobeny obchod, ci odkud to koupit? Nebranim se ani overenemu shopu v zahranici, byt preferuji ceske a pripadne EU shopy.

Rad bych koupil pneu rovnou s nalepenyma diskama, ale nejak v CR nic moc nemohu najit
na asfalt uvazuji o:
Street Fighter SC 2.2"/3.0" - ProLine

do terenu si nejsem jist a beru rozumna doporuceni - provoz na polnich cestach/obcasne vjeti do travy / pole, lesni cesty / skokanky v lese
Striker/Badlands - ProLine?

Co se motoru tyka, shanim nejaky cenove rozumny ekvivalent pro Slashe 2wd k Titanu 550 - 12T. 700-800kc se kamaradovi davat za obyc motor nechce. Nasli jsme zajimave kousky ale nevime co provede dvojite vinuti s regulatorem (14Tx2) a podobne. Ci zda jit do 540 15T.
Ostatne co jsem koukal, tech 550 se moc v ceskych shopech tez moc nevidi :/

Predem diky
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3827
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola + motor

Příspěvek od Pajik_CZ »

k pneumatikám - uvažoval jsi použití kol z 1/8 buggy? výběr vzorků do alelujá, cena od 400,- za sadu :)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola + motor

Příspěvek od Daweo »

Jup, timto smerem jsem sel nejdriv. Jen jsem se zasekl na prumeru - rad bych 100-110mm a sirku do 45mm. Druha vec co me trosku desi jsou vetsi unasece (ci redukce). Nicmene pokud mas zajimave navrhy, sem s nimi :)


PS: rozmer bych uz neresil - nasel jsem vhodny. Zbyva redukce a pak kvalita / jizdni vlastnosti. Se silnicnima ansmanama mam horsi zkusenost jak s levnejsima cinanama :) Design OK ale porad klouzou.
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11508
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola + motor

Příspěvek od Jirkacbx »

Ohledně pneu,to bude chtít spíše zkoušet.
Líp seženeš disk a pneu,nalepíš pak sám.
A redukci z 12mmna 17ku unašeč najdeš v Komerci.
Teda,měla by tam nabídka být.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „Offroad ostatní“