XRAY vs. Yokomo

Vše co se týká onroadů ostatních značek: Ansmann, TEAM Associated, Carson, HBX, HOT BODIES, HPI, Kyosho, Robitronic, REELY, SERPENT, Schumacher, TEAM Losi, XRAY, Yokomo.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

XRAY vs. Yokomo

Příspěvek od M4T35 »

hodne se tady v posledni dobe mluvi o XRAYi, ale me by zajimalo co treba rikate na podvozky Yokomo? kam by jste je tak asi zaradili?
ja bych to tipoval jako takovy mezistupen mezi XRAYem a TT-01... jestli se pletu, opravte me! :oops:
premyslel sem totiz, ze kdybych nekdy chtel neco jineho nez tamyii, co bych asi tak koupil...
M4T35

Kastlička Mazda RX-8 a Mazda 6
TT-01 + menší tuning
Xray T1R + střední tunning
Mig 500
Hitec Aggressor 3 FM 40Mhz - kanaly 51 a 88 (40,675 a 40,925)
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

ja jsem yokomo nikdy neměl,ale řadim ho na 3.místo s polu s kyoshem za X-ray a Tamiyu
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

radis ji az az za tamiyu? to jako vazne? nekde sem cetl ze yokomo jsou o dost lepsi nez tamiye... samozrejme ale asi zalezi na konkretnim podvozku, co?
M4T35

Kastlička Mazda RX-8 a Mazda 6
TT-01 + menší tuning
Xray T1R + střední tunning
Mig 500
Hitec Aggressor 3 FM 40Mhz - kanaly 51 a 88 (40,675 a 40,925)
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

No jde o to, co od toho výrobce koupíš, musíš porovnávat porovnatelné. Tamiya TT01 je pro blbnutí, ale TRF414 je hodně dobrý závodní podvozek, který umí vyhrávat. U XRAYe je to trochu jinak - nedělá základ, ale rovnou závodní auta, snad jen ten jejich RACER je trochu levnější.

XRAY = super podvozek na on-road závody na dráze a hlavně velmi dostupné veškeré náhradní díly - jak cena, tak termín dodání

TAMIYA = základ na vyblbnutí, pokud neberu TRF414, případně jsou to slušná auta na rallye - levné, díly v pohodě

YOKOMO = super onroady, které jsou ovšem skoro nedostupné (hlavně termínově) a samozřejmě DRIFT modely (a fakt se s nimi driftí nejlépe). Kvalita materiálu je úžasná a o karoseriích a doplňcích ani nemluvím - pro tunery nutnost! A jejich nová elektro buggy 1/10 je prý úžasná - ovšem cena 14500 taky...

KYOSHO = především spalováky, ale jejich elektro základ PureTen Alpha III je rozhodně lepší než TT01 a nová TF-5 je opravdu brutální!!!

A je samozřejmě spousty dalších výrobců - HPI, Coraly, ThunderTiger atd. Je to jen o tom, kolik do toho chceš dát peněz :?
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

jo,to určitě záleží na konkrétním podvozku
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Já to řadím asi takto (je to ale můj názor) :D :
1.Kyosho
2.X-Ray, Durango
3.JConcepts, Yokomo, Team Losi
4.XFactory, TTech
5.Tamiya
O dalších psát nebudu protože se mi jiná auta nelíbí. :)
Naposledy upravil(a) gravel dne čtv čer 15, 2006 4:19 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

jeste bych se zeptal na yokomo drift modely - co sem tak ruzne cetl, daji se hodne nastavoavat, takze muj dotaz: kdyz na ne hodim normalni kola, bude to lepsi na zavodeni nez TT-01? :?:
M4T35

Kastlička Mazda RX-8 a Mazda 6
TT-01 + menší tuning
Xray T1R + střední tunning
Mig 500
Hitec Aggressor 3 FM 40Mhz - kanaly 51 a 88 (40,675 a 40,925)
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

jo to určitě bude lepší než TT
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

M4T35 píše:jeste bych se zeptal na yokomo drift modely - co sem tak ruzne cetl, daji se hodne nastavoavat, takze muj dotaz: kdyz na ne hodim normalni kola, bude to lepsi na zavodeni nez TT-01? :?:
No to bude a o hodně moc. Vycházejí ze závodního podvozku, takže an tom něco bude. Oproti TT-01 ma Yokomo kuličkové diferenciály, olejové tlumiče atd. atd. Prostě sestavíš a jdeš závodit. Ostatně tenhle týden chci své Yokomo konečně dodělat, dát do něj 17ti závitový motorek, slicky a šup s ním na dráhu. Dráha mě totiž opravdu hodně chytla, jsem na ní skoro denně :twisted:
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
1138
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 359
Registrován: sob úno 11, 2006 8:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1138 »

Ondro,
jak je to v soucasnosti s dily na MR-4TC? Mam na mysli to co odchazi: Ramena, loziska, poloosy, zavesy kol atd. Mam 2 podvozky a neco ND, ale uz jsem dokazal zlomit ledacos...
1138 David Jenyšta
Yokomo MR-4TC PRO Rallye -*- MiniZilla 1:18
XM-6FM kanál 81
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Napiš mi do mailu co přesně máš a co bys chtěl. Lestr-model má hodně náhradních dílů ještě z doby, kdy tu XRAY nebyl 8)
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní onroad“