Himoto se střídavkou :)

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od Pajik_CZ »

Trošku přispěju.....

http://www.youtube.com/watch?v=fag6mmJlWAQ sice bez kastličky, ale to je jen kosmeticka vada :)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od BRONA »

No teda :clap: Himoto jezdi krasne Zas tak špatny neni že Jak jse o nem vyklada
Jinak heske videjko :clap:
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od lowendead »

Himoto je špatný protože je levný, kdyby stálo 10 000Kč,- tak ho má polovina lidí a říkaj jak je to skvělý podvozek ... :whistle:
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od rskedar »

až himoto vydrží takovéto zacházení, tak ho bude mít kupa lidí a budu ho mít i já

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HECj-7wsjcg&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HECj-7wsjcg&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]

Úspěšnost auta nezaručí jeho vysoká cena, ale kvalita.
Kamarádi ty monstry měli a dokonce někteří ještě mají, tak vím jak fungujou.

abych nebyl OT - pěkně ti to n videu jezdí!!!!
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od lowendead »

Jen tohle? :D to abych sešrouboval z5 buggynu a ukázal ti co vydrží ona :) ... Tohle je nic oproti tomu, co vydržel ten můj drobeček xD Jinak musíš vzít v úvahu cenu rtrkovýho slashe a rtrkový buggyny .. slash-6000 buggyna-3000 za tu cenu 2buggyny a slash 2x vic na 100% nevydrží :P
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od rskedar »

ale jo neříkám, že je himoto šunt - to ne, tak jsem to nemyslel... Ale vsadím se s tebou o cokoliv, že můj úplně stockový firestorm vydrží nejméně 2x tolik :)

Třeba kamarád s tím jezdil dlouho a jen sem tam skočil malý skok až jsem čuměl a říkal jsem si že to fakt asi vydrží dost, ale jak přešel na lipo, tak začal jezdit rychleji a začal více skákat - pokaždé když chtěl zkusit nějakou prasárnu co já s firestormem, tak vždy něco urval nebo zlomil. A za kameny a ramena dal už fakt ranec ( koupil už hliníkové kameny bo se mu plastové furt lámaly) a řekl bych, že peníze co dal do oprav už přesáhly cenu stockového firestormu s obyč plechovkou...

sorry pajiku, že ti tu zasírám vlákno :(
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od lowendead »

Pajik si to potom promaže :) ... 3K a 5K mas taky nemalej rozdil a nez na himotu nalames 2K dilu kdyz dil stoji 100,- a v baleni mas vetsinou 2 :) no nevim. Jinak firestorm je pro me uplne neco jinyho jak truggy od himota = nebudu je ani vzadelene srovnavat. Jo a k tem skokum, Firestorm je zavodni podvozek kterej je na to urcen kdezto himoto je spise rekreacni podvozek, ke kterymu kdyz dokoupis nejaky ty hlinikovy dily (klidne do te ceny 2000 aby jsi se dostal na stejnou cenu) tak budes mit lepsi podvozek nez firestorma v zakladu :)
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od rskedar »

no ja myslim, ze jsi velký milovník svých aut a velký zastánce značky himoto, ale ty auta jsou fakt jen 1st level hobby... na víc to nemá, kdo chce pořádné svezení musí si prostě připlatit za kvalitu. Já osobně proti té značce nemám, ale nikomu bych ji asi nedoporučil, protože bych se bál, že mi to později omlátí o hlavu :(
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
shorty
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 577
Registrován: stř zář 30, 2009 4:14 pm
Bydliště: rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od shorty »

tak ono se tydle auto ani moc porovnávat nedaj to je jako porovnávat octavii rs a a závodní evo 9...má to 4 kola turbo-motor..ale oboje je někde jinde.....pokud chceš závodit a dělat velký skoky tak si musíš připlatit.. to je jasný
Frčeldo Serpentini hezky pěkně bokem
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od halaly »

Tak to ne.
Himoto je konkurence schopný auto. U nás v Židlochovicích se pořádají závody těchto cenově dostupných aut. Přiznejme si to..... je jedno s čím jedeš, je to o rukách. Viz. TonyLee s jeho TA-02 poráží v rally stokrát nadupanější Xraye.
Všechno se rozbije, hned nebo později. Je to tak chlapy, přiznejte si to sakra! Kdyby to vážně stálo o dvě tisícovky víc tak po tom radši skočíte než po E-Firestormovi.
Zkusil jsem to auto a je vážně více než dobré. Dal bych 9 bodů z 10 a to protože kastle je z vosku.
Dejme tomu, kdybych si měl už teď vybrat mezi Xrayem a Stradou/Himotem, tak beru Himoto kvůli lacinějším dílům.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od rskedar »

ve své cenové hladině je himoto asi nej co jde koupit, ovšem rovnat se se značkami jako, Xray, Tamiya TRF, Schumacher, Team associated apod. nemůže, mezi těmi auty je propastný rozdíl v ceně, kvalitě, odolnosti a schopnostech.
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od halaly »

Svými schopnosti i může. Toho Raye jsem tam dal jen tak, protože vím, kolik na něho stojí díly. Každý si nemůže dovolit koupit si Xraye nebo Šumachra. Proto ten podvozek nezatracujte.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od rskedar »

já ho nezatracuju, jen tento podvozek má prostě své místo na trhu jasně dané - konkuruje podvozkům ve stejné cenové hladině. Cílem výrobců také nebylo vyrobit stroj, který převálcuje podvozky 2x dražší. Cílem snahy výrobce bylo postavit relativně dobré auto za pomoci méně drahých materiálů. Dobré kvalitní materiály, ale i kvalitní konstrukce a nápad se prostě musí zaplatit. Na autě je použita řada klasických řešení, které nebylo třeba nijak extra vynalézat - jednoduchá konstrukce je uživatelsky příjemnější a levnější. Auto svou úlohu plní dobře, ale nemůžeme po něm chtít, aby zvládalo to co špičkové závodní stroje.

Já jsem taky student a rodiče mi na tenhle koníček nedali ani korunu, vše mám z brigád... Tohle je prostě moc drahý koníček a platí tu přímá úměra - čím dražší věc kupuju, tím kvalitnější je.
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Himoto se střídavkou :)

Příspěvek od bang »

Plne musim souhlasit s rskedarem. To co rika ma hlavu a patu. Jako student musim hodne premyslet co koupim, aby to nedopadlo jak s TTckem. Proto jsem se ohlizel po kvalitnim podvozku co nebude zrout ND. Pulrocni provoz byl skoro bez nakladu, nic se mi nevysr*lo a to jezdim 4 hodiny tydne, skoky, sterk, blato... Kamaradi co presli z DF-02 na FS uz nemaji problem, ze kdyz dali do auta 10,5ku, tak jim z toho litaly sroubky a byla to neovladatelna svina a moznosti podvozku na skokach byly uplne jinde.. K te cene...kdyz se poridi dobrej bazarovej za stejnou cenu co novy himoto, tak neni co resit, ne? K tomu za ND usetris daleko vic nez u nekvalitniho podvozku..
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Odpovědět

Zpět na „HIMOTO“