VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od Loupák83 »

Celkem nový podvozek na české scéně, který v tuto chvíli jezdí Petr Grof (mistr ČR 2012 na koberci v kategorii OPEN a 3.místo 2013 )
který má oficiální zastoupení pro ČR a má i díly
podvozek je velice povedený a už dost jezdců ho začíná jezdit

http://www.vbcracing.com/collections/vb ... 5-vbc-0074

Martas77 ho už má takže první zkušenosti může napsat. Dnes na závodech Open Challenge Praha s ním Honza Havlíček vyhrál kategorii Stock. A já nad ním taky silně uvažuju.
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od tjjack »

Zajímavě řešený zadní ramena....
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od Martas77 »

Tento podvozek již vlastní několik jezdců v čr .. Martin Sládek, Martin Ševčík, Standa Mrázek Honza Havlíček ,ja osboně.. a i několik dalších jezdců si ho planuje koupit viz Míro ;-)

Podvozek má pěkné řešení, neokoukaný vzhled,krasne jizdní vlastnosti... klidna a krasná jizda stímto novým podvozkem.. radost sním jezdit a hlavně už máme i zastoupení v čr pro dily,Péta Grof zřizuje i internetový eshop tak že to bude krasně dostupné pro všechny v čr ..
Naposledy upravil(a) Martas77 dne ned zář 28, 2014 10:19 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od Loupák83 »

Tak už i já jsem rozšířil řady majitelů tohoto podvozku a po prvním ostrým závodě v Trutnově jsem z něho nadšený. Auto funguje výborně a jede se mě s ním moc krásně. Oproti T3 12 je to velký skok kupředu.
Uvidíme jak se bude dařit na MČR. Podle přihlášek to bude hodně velký boj a A finále bude asi jen pro vyvolené. Tak uvidíme jak se s tím auto i já poperem
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od Martas77 »

Podvozek funguje jak má a hlavně tu máme skvělou podporu od Peťi Grofa,který je i dovozce této značky do ČR..

jinak s podvozek se v čr velice rozmáhá a už sním jezdí spousta jezdcu .. Petr Grof,Karel Doležal,Martin Sládek,Martin Ševčík,Ivoš Gombík,Standa Mrázek,Míra Loupý (loupak83),Martin Šponar (martas77) a uvažují o něm i další jezdci
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od Loupák83 »

Opět oživím tento topic.
Podvozek VBC mam už více jak půlroku a musim říct že jsem naprosto spokojen.
Před měsícem jsem dokoupil druhé auto v Dynamics Edition s hliníkovým platem a dalšíma pár úpravama (karbonoé bylo součastí balení)
Auto s hliníkovým platem má o něco lepší vlastnosti než z uhlíkový na koberci. Mam za sebou 3 závody na koberci a byť první závod byl trošku očistec ( nový auto, jiná vysílačka, jiné nastavení než jsem jezdil přes léto a měsíční výpadek kdy jsem auto neměl v ruce)
První závod nic moc to bylo 9.místo v Trutnově, pak přišel závod v Praze na Ruzyni a bylo z toho výborné 3.místo, teď o víkendu jsme jeli v Jedovnici a v takto nabité konkurenci jsem s autem urval 6. místo ve Stocku.
V Openu to tak slavný nebylo tam jsem jel na koberci poprvé s 5,5z motorem takže tam 18. místo z 31 bylo maximem možným.

Auto je hodně odolný, co s tím dokážou někteří to člověk jen žasne a přesto auto jede.
Mě se stalo v neděli ve finále Openu když jsem dojížděl jednoho jezdce že předemnou udělal chybu a otočil se do proti směru a jak se chtěl otočit tak hned vyrazil, bohužel v tu chvíli jsem projížděl a né zrovna pomalu tak došlo k čelnímu střetu. Rána to byla strašná až se odlepil régl a čip ale kupodivu autu se nestalo vůbec nic.

Podpora dílů je od Petra Grofa a jeho firmy EXRC kde okáže poradit i s nastavením auta.
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: VBC Racing WildFire D06 1/10 Touring Car Kit

Příspěvek od 3p0 »

Co napsat, jen to, že ten pacholek Loupák, se dostává do rytmu a bude velmi těžké mu nepodlehnout :-)

Ohledně podvozku VBC, ano již mnozí podlehli kouzlu tohoto podvozku, kde se snoubí krása, dílenské zpracování a funkčnost.

Je strašně fajn, že ač se jedná na našem trhu o poměrně mladý podvozek, nachází si nové příznivce a to nejen dostupností náhradních dílů, ale hlavně podporou na závodech v podobě Petra Grofa. Pomůže, poradí, nastaví auto je-li potřeba.... a kdo ví co ještě.

Přeji klukům co nejvíce prvních míst :--) :--) :--)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „VBC Racing“