peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

okradl tě někdo, oblbuje tě někdo, slibuje a slibuje ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od Pajik_CZ »

tenhle "strejda" mi prodával svoji scanii 1:24

od 20.11. sliboval, jak to pošle. Potom neměl peníze na odeslání. Potom usoudil, že mi to vlastně bude k ničemu, protože rám byl zničený. Potom byla zničená zadní náprava. Potom na poště nepřijali balík, protože to nebyl dárek... Prostě nejstupidnější výmluvy, co jsem kdy slyšel. Přestože se přihlašoval na fórum a četl moje SZ, na odpověď jsem čekal 4 dny a i týden.... A nakonec mi včera napsal, že to neposlal, protože se mu podařilo vyřešit přeskakování zubů v nápravě = ani neměl snahu to poslat, ale mlžil a kecal o 106...

Škodu mi žádnou nezpůsobil (naštěstí, protože jsem neposlal peníze předem) , ale ukázkově spadá do kategorie "nepoctivý prodejce" , poctivý člověk by napsal něco ve smyslu "sorry, ale rozmyslel jsem se, nechám si to" hned, a měsíc by netahal kupujícího za nos.

Vřele nedoporučuju jakýkoliv obchod s tímhle uživatelem...
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: peterbilt368

Příspěvek od rotruck »

........ klidně jsi to mohl vložit i sem jako pokračování ............... viewtopic.php?f=214&t=18344
je to ten samý člověk - Zorz /Pepe/Pipo , jen s novým nickem , tudíž se něco podobného dalo čekat .....
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368

Příspěvek od Pajik_CZ »

fakt ten samý? :lol:
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Charlee
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 337
Registrován: pon srp 06, 2012 6:39 pm
Bydliště: Zdětín,Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368

Příspěvek od Charlee »

Mě taky nabízel přední sklo na Mana a pak ani neodepisoval na zprávy. Naštěstí jsem si ho sehnal jinde.
Man TGX 8x8
E-514 Fortschritt 1:16 (prozatím odloženo)
Můj kanál na Youtube : http://www.youtube.com/channel/UCvoNPEkMc_nFT-Fqqqb6ayg
Uživatelský avatar
homer69
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 757
Registrován: úte bře 20, 2012 2:03 pm
Bydliště: Proseč
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368

Příspěvek od homer69 »

Hlavně že osobně založil dvě témata u nepoctivých prodejců. Nakonec se ukázalo že neprávem. Nakopat ho do prdele, a ta jeho témata smazat.

Martin
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368

Příspěvek od Pajik_CZ »

tak musím trošku změnit názor na tohohle kluka. Domluva s ním je divoká, to jo, ale při koupi věcí ode mě peníze dodal na účet ve smluvenou dobu, ifnormoval i o 30minutovým zpoždění vložení peněz a celkově obchod v pohodě. Takže trochu trpělivosti s ním a ono to půjde. :)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Wolffi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: čtv led 27, 2011 9:16 pm
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od Wolffi »

zdravím měl jsem co dočinění s tímto chlápkem a musím říct že obchod naprosto v pohodě souhlasím s Pájíkem je tu zlepšení hodnotím kladně
Scania R620 Queen of Viking
Modellbau ist nichts für Männer ohne Nerven
Hepcziiik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 992
Registrován: pát pro 31, 2010 1:29 pm

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od Hepcziiik »

Po pročítání fóra nejen zdejšího jsem měl trochu obavy obchodovat s človíčkem, který používá nick peterbilt368, ale stačily dva maily a jeden telefonát, aby se uzavřel obchod k myslím oboustranné spokojenosti
Moje práce:
Škoda 706 RTHP viewtopic.php?f=182&t=17120

"Výkonnost vozidla není závislá jen na počtu koní, nýbrž na stupni porozumění mezi člověkem a vozidlem" (dílenská příručka Praga V3S)
"Jedete-li s větrem v zádech, naučte se využívat jeho sílu" (příručka k obsluze Trabant 601)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od Jirkacbx »

JEN pro Vaše info a připomenutí pro peterbild,že je stále v hledáčku modelářský policie.
http://modelforum.cz/viewtopic.php?f=151&t=85317
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od peterbilt368 »

Ahoj jelikož to i sem došlo tak k tomu chci říct toto. Jen abych to uvedl na pravou míru komunikace s Panem Válkem je hodně zajímavá nechci a ani nechtěl jsem ho nějak poškodit v balíku chybí kola kabina Mercedesu a jedno plato s motorem od Iveca ihned jak jsem to zjistil napsal jsem panu Válkovi že mu to dopošlu bohužel jsem momentálně bez pene tak jsem mu psal že mu to dopošlu 11.6 . Věci doma mám a čekám na peníze abych mu to doposlal má ty věci nachystané . Budu se opakovat neměl jsem a nemám v úmyslu ho nějak poškodit ! V poslední době jsem prodal dost věcíé všichni platili na učet a byli spokojení ! A kdybych pana válka chtěl nějak okrást nebo poškodit tak mu nebudu hlásit jako první že tam něco chybí a už vubec bych s ním nekomunikoval tak bych byl rád kdyby ste se nad tím zamysleli než mě tady budete chtít zlynčovat . Ano udělal jsem pár kopancu v minulosti ale už je to hodně dávná minulost a lidi se mění . Děkuji za pochopení
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
homer69
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 757
Registrován: úte bře 20, 2012 2:03 pm
Bydliště: Proseč
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od homer69 »

Hele, jako když posíláš někomu něco tak si nekontroluješ zda tam je všechno? Zato snad může pan Válek a jeho zajímavá komunikace? Promiň ale tohle je blbá výmluva. Nevidět že tam není kabina a kola! To je umění si toho nevšimnout. Teď tedy nemáš cca. 80,- na balík? Z čeho člověče žiješ, pan Válek Ti snad zaplatil. Mohl jsi to z těch korun od něho přeci poslat, když už se to podělalo. Pro mě jen výmluvy! Promiň, ale takhle ta Tvoje obhajoba na mne působí!

Martin
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od peterbilt368 »

Asi ti dělá dobře se cpát do věcí po kterých ti nic není .... Dobře nechť moje lynčování začne nemám chuť s tebou něco řešit a jak já žiju ti muže být úplně jedno. Myslíš že nemám zapotřebí zase řešit tydle blbosti když jsem udělal několik obchodu a lidi byli spokojení tak abych znovu se snažil někoho poškodit ? Vzpamatuj se a už se neplet do věcí op kterých ti nic ale poravdu nic není !
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od peterbilt368 »

Asi ti dělá dobře se cpát do věcí po kterých ti nic není .... Dobře nechť moje lynčování začne nemám chuť s tebou něco řešit a jak já žiju ti muže být úplně jedno. Myslíš že nemám zapotřebí zase řešit tydle blbosti když jsem udělal několik obchodu a lidi byli spokojení tak abych znovu se snažil někoho poškodit ? Vzpamatuj se a už se neplet do věcí op kterých ti nic ale poravdu nic není !
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
homer69
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 757
Registrován: úte bře 20, 2012 2:03 pm
Bydliště: Proseč
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od homer69 »

Hustý! Mám s Tebou už taky zkušenost, sám víš jak to dopadlo. Já Tě lynčovat nehodlám, myslím si že sem můžu napsat svůj názor, nebo ne?

Martin
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od 3p0 »

Jednou ... navždy ... !
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „NEPOCTIVÍ PRODEJCI“