Zorz

okradl tě někdo, oblbuje tě někdo, slibuje a slibuje ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bezmozek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 413
Registrován: pon srp 09, 2010 4:54 am
Bydliště: Praha

Zorz

Příspěvek od Bezmozek »

Není tu častý že by se tu uživatel nepředstavil sám, ale řádí nám tu škodná takže se toho ujmu já.
Panáček vystupující pod nickem Zorz mi od 2.7. dluží peníze a stále se nemá k nápravě. Původně jsem chtěl jít na policii hned, ale pořád se vymlouval, sliboval... bla bla a já vůl čekal, ale samozřejmě se i přes ujišťování nic neděje.
http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... 45&t=17048
Takže po dvou měsících čekání bych se tu rád zeptal jestli je ještě někdo kdo má s pánem nevyřízený účty, popř. o něm nemá nějaký, nejlíp ověřený informace.
Když nás bude víc, tak tím líp, ale i kdyby se nikdo nepřihlásil, půjdu s tím na policii sám, nechodím do práce aby mě kdejakej hejsek okrádal na netu.
Tohle téma tu bude cca týden a pak se dají věci do pohybu.
Tímto bych zároveň poprosil mody, nebo kompetentní osoby aby to označili jako oznámení, důležité apod. aby to bylo na očích.
Díky všem a drže mi palce
TL-01D - Dveřma napřed
TL-01E - Expedice
TL-01R - Rally kchár
TL-01B 6x6 - in progress ......
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude ľavá, čierná, chlpatá, zubatá...
Uživatelský avatar
Bezmozek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 413
Registrován: pon srp 09, 2010 4:54 am
Bydliště: Praha

Re: Zorz

Příspěvek od Bezmozek »

Tak jen aby se neřeklo že nedržím slovo, panáčka jsem nabonzoval policii a tímto apeluju na všechny ostatní co s ním mají problém aby udělali to samý.
Po SZ klidně sdělím detaily.
Doufám že mu to za to stálo, no na každou svini se vaří voda :evil:
TL-01D - Dveřma napřed
TL-01E - Expedice
TL-01R - Rally kchár
TL-01B 6x6 - in progress ......
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude ľavá, čierná, chlpatá, zubatá...
Uživatelský avatar
Bezmozek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 413
Registrován: pon srp 09, 2010 4:54 am
Bydliště: Praha

Re: Zorz

Příspěvek od Bezmozek »

Tak aby se vědělo jak to dopadlo.
zorz - Jiří Musil bude asi pěkný kvítko, každopádně policie to dotáhla do konce a nakonec mám svý peníze zpět.
Protože si panáček zakládá další identity a evidentně mu to nestačilo, tímto všechny varuju a apeluju aby se vyhnuli obchodům s uživatelem který má číslo účtu 2213073093/0800.
Jedná se o podvodníka, cokoli s ním je na dlouhý lokte a stále ještě má nevyrované dluhy :evil:
TL-01D - Dveřma napřed
TL-01E - Expedice
TL-01R - Rally kchár
TL-01B 6x6 - in progress ......
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude ľavá, čierná, chlpatá, zubatá...
Uživatelský avatar
Bezmozek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 413
Registrován: pon srp 09, 2010 4:54 am
Bydliště: Praha

Re: Zorz

Příspěvek od Bezmozek »

Takže to tu zase opráším, množí se mi SZ s tím, že Musilovi to nestačilo a nadále krade.
Takže asi nemá smysl čekat a věřit jeho kecům, rovnou zajít na policii oznámit to.
Kdo tam půjde, nechť je známo, že stejnýho kkta už řešil spis Č.j.: ORI-62542-1/PŘ2012-001110
Prvně to četníkům ušetří práci, páč panáček je už známá firma, druhak přes policii to je asi jediná možnost a v neposlední řadě, čím víc vás bude, tím spíš si na panáčka došlápnou.
Kdo další s tím jde na policii ať tu nechá číslo spisu :evil:
TL-01D - Dveřma napřed
TL-01E - Expedice
TL-01R - Rally kchár
TL-01B 6x6 - in progress ......
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude ľavá, čierná, chlpatá, zubatá...
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zorz

Příspěvek od Jirkacbx »

Snad jsem to přesunul dobře :roll:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „NEPOCTIVÍ PRODEJCI“