Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Veletrhy, srazy a předváděčky s kamiony.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Tak trochu jsem tady z toho celý zmatený. Rozhodně nepojedu do JČ dva víkendy po sobě. Takže za mě, která akce je důležitější a nebude trvat jen hodinu? Vítku, když něco takového organizuješ, tak bys to měl pojmout i trochu důstojně. Já strávím 3 hodiny na cestě tam a 3 zpět, takže na hodinu tam asi nepojedu. Vím, že tam chceš mít kohokoliv, aby přijel aspoň někdo, ale pokud z toho chceš udělat hračkářství pro malé děti, tak to mám strach tam vůbec jet.....
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Vít Suchan »

honza 1960 píše: ned srp 15, 2021 11:43 am Vítku,to si tam můžeš klidně od 10 hodin bagrovat s několika modeláři sám,to nepopírám,i tak to jde,ale jestli očekáváš,že až se v 17 hodin otevře hospoda a lidi tě tam budou obdivovat,jak vám to bagrování jde,tak nevím nevím..Zastaví se na 5 mihut a jdou chlastat do hospody..Vím o čem mluvím,jednu takovou akci jsem na vesnici také zažil,kde se na nás přišlo podívat pár místních ožralců a potom jsme tam dělali šaška sami pro sebe..Aby jsme se vůbec najedli,tak jsme si sami museli ugrilovat klobásy,uvařit kafé a natočit pivo,protože ti co nás pozvali a měli se o nás postarat,tak byli ve 14 hodin ožralí na kašu..Pepi Dojčar o tom ví, také své a určitě si vzpomene.. :lol:... Sám mám z takové akce také strach,kterou, tak nějak 5 září zařizuji,(oslovil mě starosta obce),jedná se o hody tady ve vesnici kousek od Přerova,kde budeme mít na parkovišti hromádku písku a budem bagrovat..Také to nebude žádná bagrovací hitparáda,ale vím,že bude o nás postaráno(pití,káva a makrely)..Vítku,tož tak nějak to i na takových vesnických akcí dopadá.. :cry:

Vítku,nepřijedu,jedu do Olomouce..Sice,až v neděli,což mě moc sere,(Olomouc je jedna z nejlepších akcí,kterou mám moc rád),protože v sobotu vdávám dceru..Ale věřím,že si to vynahradím v září, na akci v Kopřivnici.. ;)
včera jsem volal s velitelem hasičů, říkal že mi pomůže tomu udělat reklamu takže se tam lidi zastavovat budou, sice během dne, ale budou.
Jinak si užijte Olomouc a hodně štěstí se zařizováním té Vaší akce :D


Pane Dojčare já už taky, hasiči mi to dost zkomplikovali. Abych to ujasnil: Příjezd dopoledne (Vy asi trochu déle), já tam budu cca od desíti hodin připravovat povrch. Hospoda pro nás kvůli zázemí by moha být otevřena už dopoledne, ale nevím jestli by tam byl výčepní, na oběd připravíme řízky nebo nějaké maso a na pití limonádu nebo vodu. Elektřina bude celý den. Nevím kdo tam bude i přes noc, ale jak jsem psal, když se akce protáhne tak je tam osvětlení.

Napište mi kdo tam bude přes noc a kdo pojede domů v ten den

Akce co není na hodinu je 21.8., můžeme tam být od desíti do večera/navečera podle jak se vám to bude hodit.

Míla píše: ned srp 15, 2021 12:59 pm Maximálně tři měsíce předem :? ale důležitá schůze je teprve pár dní před akcí, nic proti místním ale pokud ten den je každý rok, tak to to u toho piva moc rychle neplánují.
Podle stránek obce není ten dětský den asi moc velká sláva, poslední fotky 2016, pak nic, na hlavní stránce je uvedeno že v pátek tam bude nějakej DJ, Takže to nevím kam chceš dávat tu hlínu, jak si psal že by tam byla už v pátek, do 4. září ti tam nevydrží, buď ti to někdo rozkope nebo ukradne, určitě i zmokne.

Honza to napsal úplně nejlépe, od 10h do 17h. si budeš bagrovat na sucho, bez hospody, měl sis možná pozvat i nějaké lodičkáře, když už máš vedle tu požární nádrž, bohužel mobilní čerpadla a velkokapacitní cisterny jeli do řecka, takže nějakou tu vodní ukázku ti letos neukážu. :)

Písek dej spíše tak aby viděli diváci a ti co si přišli večer pro pivo, nikoliv modeláři, protože to můžeš rovnou to přestěhovat do tělocvičny ZŠ Chrášťany jako soukromé sezení.

90% rc akcí je pro děti, nikoliv pro lidi co chtějí jít na pivo.

Ps. Teď jsem si prošel stránku na facebooku, budeš taky chtít roušky a testy na PRD a korunu ? nebo bude stačit když budou rozestupy přes celou šířku silnice ?
Mílo je to obecní akce, nebude to jako v Kopřivnici kde je x tisíc lidí, přijdou hlavně lidi z okolí a místní.
O diskotéku starost neměj, nebudu to dávat k DJ pod nos. Písek tam vydrží, to že zmokne nevadí, že tam někdo zničí cestičky mi taky nevadí protože 4. září budou jiné.
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Ty nás tedy všechny pěkně mateš. Dostal jsem echo, že mám jet do Olomouce, protože jsi tu svou akci přesunul a teď čtu, že je to jinak. Takže ten dětský den teda nic? Já jsem tu Olomouc nakonec slíbil, netuše co se tu bude dít.......
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Vít Suchan »

Minulý pátek jsme měli schůzi kde jsem se dozvěděl že musíme dětský den přesunout na září, tak jsem napsal že se dětský den přesouvá, pak mě napadlo že bychom mohli udělat tu akci samostatně v původní termín 21. 8., protože toho 4. se to nehodí zase modelářům a mě se to taky zrovna nehodilo. A jak to hasiči posunuli tak jsem to nechtěl rušit protože jsem věděl že tím počítáte, máte to naplánované tak jsem vám to už nechtěl komplikovat, ale asi jsem to zkomplikoval ještě víc.

Pane Dojčare jestli máte už domluvený Olomouc tak jeďte klidně tam, máte to blíž a je to veliká akce kterou asi nechcete prošvihnout.
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Má ta akce příští sobotu nějaký zvláštní význam, nebo je to jenom náhražka a výkřik do tmy?
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Míla »

Sejde se kamioňák, bagrista a požárník u zavřené hospody, ...

a bohužel to není začátek hloupého vtipu.

Už začali místní hasiči dělat nějaké plakáty nebo jiný způsob informování veřejnosti o této akci, nebo si to jen řeknou místní drbny mezi sebou aby věděli kam po obědě na procházku?

Větší úspěch mozná budu mít asi u HZS ke kterému to mám od baráku 50 metrů.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Vít Suchan »

Nic, akce se ruší, asi to nikam nevede, Míla do toho musí pořád rýpat a ani neví jaké s tím mám starosti a zařizování. Třeba to příští rok vyjde s dětským dnem.
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Míla »

Aha, takže kdybych se neptal tak to bude ?
Mateš tu lidi informacema o čase a dalšíma věcma, takže moje chyba to určitě není.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Vít Suchan »

Nepsal jsem že je to kvůli tobě, psal jsem že do toho rýpeš a nevíš že není jednoduché to všechno zařídit, Honza ví jak je to složité a ještě složitější je to pro někoho kdo zařizuje první akci a takhle se mu to podělá.
A k tomu matení časem, to že hasiči přehodí jen tak termín o tři týdny kvůli tomu že se ten termín pár lidem nehodí za to já nemůžu, já s tím akorát měl zařizování navíc.
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Vítku, buď v klidu a nevěš hlavu. Nevyšlo to teď, vyjde to příště. Zařídit takovou akci je problém i pro dospělé natož pro juniora bez zkušeností. ;) Mílu ber s rezervou i když má v lecčems pravdu. Hlavně že to nedopadlo tak, že by Ti tam najeli lidi ze široka daleka a ono by to padlo. Asi by bylo fajn, kdyby jsi nejdřív sám zkusil nějakou akci navštívit, abys viděl na vlastní oči ten frmol.... ;)
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Vít Suchan »

Díky za pochopení. Ani nevíte jak rád bych jel na nějakou větší akci, jenže rodičům se tam nechce protože je to daleko, strašně rád bych se podíval do Olomouce nebo Kopřivnice, jak do muzea Tater tak na modely.

Na jedné akci jsem byl, v Týně na mini truck show, ale to bylo jen takové malé poježdění ve sportovní hale.
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Míla »

Vít Suchan píše: pon srp 16, 2021 4:05 pm Na jedné akci jsem byl, v Týně na mini truck show, ale to bylo jen takové malé poježdění ve sportovní hale.
Jo akce v Týně byli bezva, škoda že je po panu Habrnalovi nikdo zatím nepřevzal, z půlky je to taky chyba korony.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od honza 1960 »

Vítku,zajed si v listopadu na akci do Domažlic,kterou pořádá Kejháček a spol...Tam uvidíš,jak má vypadat správná akce..Nebude se ti chtět jet,ani domů..Tam začneš v 9 hodin bagrovat a,ani se nenadáš a je 18 hodin..Nevnímáš čas,kolik je vůbec hodin..Tam se nudit nebudeš..Tak má vypadat správná akce ;)
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Vít Suchan »

Takže Domažlice nakonec budou, koukal jsem na ně někdy v době koronavirové a vypadalo to s nimi bledě, nevíte přibližně nějaké rozmezí termínu kdy by to mohlo být?
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Průzkum zájmu o ježdění na dětském dni

Příspěvek od Míla »

Domažlice bývali buď v první nebo druhé půlce měsíce.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
Odpovědět

Zpět na „AKCE“