Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Veletrhy, srazy a předváděčky s kamiony.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Přináším info o proběhlé akci na Šiklandu, kam jsme byli přizváni s naší technikou.
Na místo jsme přijeli už v pátek dopoledne, aby jsme mohli připravit plochu pro stavební stroje. Měli jsme přislíbený materiál pro bagry, který si sami vybereme, ale zaměstnanci areálu byli tak vytíženi, že jsme po asi třech hodinách čekání a uhánění nakonec nafasovali traktor s čelním nakladačem a materiál si začali vozit sami. Kluci od silničáků už měli dřevěnou plochu osázenou asfaltovým kobercem, který se hned napoprvé ujmul.

Obrázek Obrázek Obrázek


Po několikahodinové práci s lopatou na přímém ostrém slunci přišla únava a útlum.....Prací byly pověřeny děti a starší spoluobčané :lol:

Obrázek

Po krátkém odpočinku bylo potřeba postavenou dráhu prověřit. Kdyby jsme věděli, že nám druhý den hned ráno parta Honzy celou plochu kompletně překope, nejspíš by jsme děti a starce ušetřili.... 8)

Obrázek Obrázek Obrázek

Večer pak byly kousek od nás připraveny nejšpinavější kamiony pro sobotní mytí sexy myčkami :text-woo:

Obrázek Obrázek
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od honza 1960 »

No a co dál, Pepi..Kde jsou fotky,kde je video..??..A kde su já,jak celý den bagruji,neb mě Heba se svým bagrem zradil(praskla mu hadice od hydrauliky) a já to musel celý odřít se Žluťáskem sám..Ale bránil se statečně celý den i když jsem tam měl dostatek odvozců,tak nás nezahltili a fronty se netvořily..A proč se fronty netvořily??..Protože jsem každýmu prdnul dvě lopaty těžkýho písku a jeli..Sucovi,tři..Ten byl vytížený nejvíce.. :lol:
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Ještě ho nemám sestříhané. Vydrž...
suca
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 444
Registrován: pon zář 15, 2014 2:51 pm
Bydliště: říčany u prahy

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od suca »

Pepo díky za akci, bylo to perfektní :clap: Honzo taky osmikola si pořádně zajezdila a kromě vypadlého šroubku na čele korby, (který mi daroval Vojtiš, jelikož jak na potvoru jsem krabičku se šroubky Zapoměl doma) zvládla celou akci naprosto bez problémů. Perfektní akce v krásném prostředí
karlos77
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 234
Registrován: čtv pro 16, 2010 9:21 pm
Bydliště: humpolec,Syrov

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od karlos77 »

Ahoj kluci,Chtel bych vam strasne moc podekovat ,ze jste dorazili ,udelali super atmosferu .byla to bomba. chtel bych podekovat Pepcovi za organizaci ze obetovsal svuj cas a od zacatku to mel pevne v rukou.dekuji kluci a snad se to libilo a nebyl problem.snad se tam pristi rok opet sejdeme.
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Jak už jsem předeslal, v sobotu ráno nás čekalo překvapení, když jsme přistihli Honzu s lopatou, jak přehazuje naši pracně vybudovanou stavební plochu se slovy: "Bejby ( Honza ) nebude sedět někde v koutě" Poznámka redakce, hláška z filmu Hříšný tanec. Nechali jsme tedy všemu volný průběh, hlavně aby byli všichni spokojeni :wink: V průběhu dne se k naší ploše přifařil skutečný bagr Tatra 138, tak jsem si s ním udělal pár fotek.

Obrázek Obrázek Obrázek

Když později odjížděl, přiběhli za mnou kluci, že mi ujíždí bagr, ať si ho jdu rychle vypnout. Pozdě. Tenhle steroidy nadupaný model byl rychlejší....
V aréně jsme končili kolem půl deváté pěkně utahaní, spálení a špinaví. Byla to velmi příjemná akce. Díky Karlovi a organizátorům za zajištěné ubytování i občerstvení, i když se na všechny nedostalo a všem příchozím za bezproblémový průběh.

Tady je slíbené video

https://youtu.be/LNCRrHYpxcg

A ještě tu mám pozdrav pro všechny milovníky krásných žen a ošklivých starců... :shifty: :text-search:

Obrázek
Uživatelský avatar
rmichalbarna
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 604
Registrován: stř bře 22, 2017 2:12 pm
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od rmichalbarna »

Noooo moc pěkná akce! Pepi máš pěknou fotku, skoro ti závidím! :D
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od honza 1960 »

No tak,ale Pepi,přece bys nechtěl,abych se Žlutáskem pracoval 10metrů,od diváků..Víš,že já mám rád,když mě diváci dýchají na záda..Tak jsem ti to pracoviště na začátku šichty,musel trošku upravit.. :lol:

No,ale na druhou stranu,ti zase musím pochválit to pěkný video...A pěkně jsem ti s Krakenem srovnal, ten tvůj dřevěný domeček..Ani to nebolelo.. :D
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Truck aréna Šiklův mlýn 2019

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Jasně Honzo. Příště už budu chytřejší :P A ta bouda byla přímo k bourání stavěná. Děláme to skoro na každé akci když je prostor :wink:
Odpovědět

Zpět na „AKCE“