PŘEHLED AKCÍ 2018

Veletrhy, srazy a předváděčky s kamiony.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Nechystáte se někdo tuto sobotu do šiklandu, mají tam být RC modely, tak se ptám.
Uživatelský avatar
RC TRUCK Koutník
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 11, 2011 8:16 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od RC TRUCK Koutník »

Šikland má na starosti Karel Stoklasa, řeší se to na FB. Tel 702129039, nevím, jestli už není pozdě na přihlášení, ta manažerka chtěla dopředu počty a RZ aut. Vloni tam byly nějaké dřevěné desky, dost nerovné a i když se na ně daly silnice některé leštěnky měly problém jezdit. Okolo se nechalo jezdit v písku, já tam byl se sklopkou ale neměl mě kdo nakládat. Letos zatím taky není přihlášený nikdo s bagrem. Jinak je to parádní akce, stojí zato se tam podívat i bez modelu.
Přílohy
DSCN6300.JPG
DSCN6314.JPG
DSCN6316.JPG
DSCN6336.JPG
DSCN6356.JPG
DSCN6390.JPG
DSCN6383.JPG
7.JPG
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a hned máš 2 dny volna na to hrát si s autíčky.
karlos77
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 234
Registrován: čtv pro 16, 2010 9:21 pm
Bydliště: humpolec,Syrov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od karlos77 »

Ahoj Kluci,omlouvam se ,ale moc sem nestiham chodit.je to jak psali kluci.kazdy rok je to bouzel omezene poctem modelaru.po letosnim jezdeni to vypada,ze by se dalo na pristi rok domluvit vetsi placek a pry par sklapecek hliny,ale to se bude resit zase unor,brezen.zda by to klaplo,tak si myslim ze neni problem.Nekdo psal,ze je to jen o lestenkach,kdepak jen se tam jezdilo s cim se dalo :-) kasny den
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Tak tady je video ze soboty na Šikláku:

https://www.youtube.com/watch?v=psTD2V_2J_U
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od honza 1960 »

Sakra,hromada písku,jako svině a nikdo nám neřekl,at přijedem..Jestli jsme tam letos nemohli,tak,když příští rok nebudu mít nic jiného domluvenýho,tak bych se tam jel se Šedivákem a Krakenem podívat..Ale to by mě tady musel někdo pozvat..Ted myslím,pozvat celou naši sklopkařskou a bagrovací grupu..Sám tam nepojedu.. :D
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Ale mě taky původně nezvali, prostě jsem se tam vnutil Honzo :wink: Předběžně na příští rok jsme zváni tak se můžeš předvést a ne jenom Ty :dance:

Jinak musím pochválit Karla, měl to hezky zorganizované. Byl to příjemně strávený den. Děkujeme za poskytnuté přístřeší a občerstvení.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od honza 1960 »

No Pepi,příští rok bych se tam i rád podíval..Napíši si to do kalendáře,až bude pevný termín na rok 2019..Mohla to být zajímavá a dobrá akce..Lidí celkem dost i,když počasí nebylo nic moc.. :wink:
karlos77
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 234
Registrován: čtv pro 16, 2010 9:21 pm
Bydliště: humpolec,Syrov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od karlos77 »

Ahojky kluci ,na pristi rok se snazime domluvit placek bokem ,na nove udelanym placku,predbezne je domluveny i material ,ale zalezi kolik lidi nam dovoli .ze nam zvednou pocet je predbezne domluveno,ale ted nikdo nevi zda 10-40? To se vzdy zacina resit unor,brezen.jsem s Pepcou domluveny ze mu dam hned vedet,bouzel sem jsem to nepsal ,jelikoz i min rok jsme tam nejeli vsichni. Pepco ja dekuji tobe i synovi,ze jste dorazili a pomohli udelat super sobotu.dekuji
Uživatelský avatar
RC TRUCK Koutník
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 11, 2011 8:16 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od RC TRUCK Koutník »

Šiklův mlýn, krásná akce i když trochu zlobilo počasí.
Přílohy
2.jpg
3.JPG
4.jpg
5.JPG
7.jpg
8.jpg
9.JPG
10.jpg
12.jpg
13.jpg
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a hned máš 2 dny volna na to hrát si s autíčky.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2018

Příspěvek od honza 1960 »

Dobrá...No,jestli mě to příští rok vyjde a nic jiného v termínu nebudu mít,tak tam jedu se Šedivákem a Krakenem i bez pozvání..Pozvání nepotřebuji.. :lol:
Odpovědět

Zpět na „AKCE“