PŘEHLED AKCÍ 2017

Veletrhy, srazy a předváděčky s kamiony.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

jika
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: pát led 07, 2011 5:41 pm

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od jika »

Honzo,ono to bylo tak že starosta řekl že akce se koná poslední sobotu v měsíci a to je ted ale asi nevěděl že sobota kterou to bude je první v měsíci červenci.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Dobrá,dobrá,tak tam tedy pojedem toho prvního července..Ted v sobotu udělám bagrovací akci u mě..Má být nádherně,tak si trochu pohrajem,místo Lutopecen..Kdo chce přijet,at přijede..Kluky jsem,už obvolal,tak snad přijedou..A ty přijed taky.. :wink:
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 973
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od Michal Boček »

Jirka poslal upřesňující info k Lutopecnám:
-místo stejné jako loni: Lutopecny u Kroměříže, štěrkový plácek u fotbalového hřiště, mapa tady
-sraz modelářů v 9:00, akce začíná v 10:00
-občerstvení zajištěno (asi prasátko jak loni)
-loni byl k dispozici stanový přístřešek, ale aj tak sa radši dobře namažte opalovacím krémem :wink:
-konec volně v 17:00
bocektransport.cz
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Ahoj kluci,

blíží se akce v Náklu. Bohužel já sám tam nemůžu přijet, pohotovost v práci, ale všichni co máte v plánu tam jet, neváhejte. Tady přikládám odkaz na akci, budete mít vyhrazený prostor, přístup k elektřině, občerstvení. Příjezd 29.7. do 10ti hodin ráno. http://kinderkamionaci.eu/4-rocnik-van- ... aklo-2017/. V případě nějakých problému přikládám kontakt na pana Zdráhala 608 884 794. Volejte opravdu jenom v nutných případech.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Pepi,tak to je škoda,ale snad si tam nějak poradíme i bez tebe.. :wink:
manti
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 01, 2015 5:48 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od manti »

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Tak jak se vám to líbilo? Podle fotek to na pískovnu moc nevypadá.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Pepi,organizace hrozná,třikrát jsme se stěhovali z místa na místo,než nám našli to správné,kde nebudeme "zavazet" a hlínu nám jeli naložit na vozík za auto v 9 hod.,přijeli v deset,což by tak,zase ani nevadilo..Občerstvení zajištěno,pití také..Tady dávám pěkný plus..Za to je chválím..Ale nic na tom nemění,že jsme si pěkně zajezdili a zabagrovali bez poruch,až na některý jedince,který tu nebudu jmenovat..To je zbytečný..To nelze komentovat..Však ty víš,co ti budu vykládat.. :lol:..Peťo,fotky jsou krásné..Chválím tě.. :wink:
manti
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 01, 2015 5:48 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od manti »

Děkuji Honzo, ale BobCat nevydržel pohon :(.
jika
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: pát led 07, 2011 5:41 pm

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od jika »

Honzo,neurážej Mne prosím.Nejmenoval Jsi Mne ale Všichni kdo si to přečtou vědí že jde o Mě a Mě se to hodně dotýká a uráží.Skončím s ježděním na akce aby Jste Mne už neuráželi za to že Mám hodně poruchový bagr,stavěl jsem si ho sám,Ty Jsi koupil hotový model který Ti David postavil ale taky se občas porouchá.Urážím Tě ?Nepíši tady o tom že se Ti taky někdy pokazil.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Jiříku,ted jsi mě rozesmál.Je pravda,že jsem tě nejmenoval,ale proč se tady sám přiznáváš a řadíš se sám dobrovolně,mezi ty jedince ?...Jiříku,ted ti tady něco napíšu a ty moc dobře víš,že já jsem sviňa upřímná a co mám na jazyku,tak to taky hned každému vpálím do ksichtu..A ted mě kamaráde,moc dobře poslouchej..Ty tvoje neustálé poruchy,půl hodiny po začátku akce a bagrování,máš opět bagr mrtvý,tudíž nefunkční.Ted v Náklu jsi měl Jirko v poruchovosti rekord..Dvakrát jsi hrábnul a za 2 minuty byl bagr mrtvý..Myslíš si,že je to normální??..Neřeknu ani půl slova,kdyby se ti pokazil za půl dne,tak jak bobek Petrovi..Tak to potom zavřu oči a raději ti nic ,už nebudu říkat,ale budu si myslet svoje.........A to Jirko není o tom,že sis ho postavil z poloviny sám a já mám nakladač koupený a,že mě ho David postavil,ale je to o přístupu,zacházení a hlavně o údržbě modelů..A ten kdo tě zná,moc dobře ví,jak se k modelu chováš,jak s ním zacházíš a jak přistupuješ k údržbě..Jiříku,ale mě,když se něco na akcí pokazí,tak já narozdíl od tebe,to do půl hodiny spravím a funguju dál,což se o tobě říct nedá..Stačí se na tebe podívat,jak jezdíš a zacházíš s tatrou a musí to být každýmu jasný o čem je tady řeč..Jiříku,o ničem jiném to není,je to jen o citu a normálním zacházením s modelem a také o přístupu k pořádné údržbě,popřípadě pořádné opravě a ne to všechno odflágnout a vše udělat je z poloviny..Jirko a to nemluvím jen o bagru,ale také o tvoji tatře..Jiříku,vykašli se na to dělat uraženýho a velice dotčenýho,ale to,co jsem ti tady napsal,je holá pravda a,ten kdo tě tedy zná a přečte si to tu,tak mě dá určitě za pravdu,ale nikdo ti to neřekne,ale jen kroutí hlavou,co ty dovedeš s modelem udělat..Ale já jsem ti to ted tady napsal..Jiříku,dej se dohromady,pořádně pospravuj modely a jdeme do toho znovu..Nestahuj kalhoty,když brod je ještě daleko.. :wink:
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Až do teď jsem nevěděl komu se co pokazilo, ale kluci, tyhle války jsou zbytečné. Každý si děláme model dle svých možností a zručnosti a někomu to holt maká zatím co jinému ne. Důležité je se poučit z chyb a příště to udělat jinak a líp. Jirka a Petr si to opraví a Honza už do nich nebude rýt, že Honzo :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Pepi,já jsem do nich neryl,já jsem nikoho nejmenoval,já jsem ti jen napsal,jak jsme se měli,jak to probíhalo a,že se někomu něco pokazilo..To,že se ozvali sami,tak za to já,už nemůžu..To je jejich máčka..Peťu,já neřeším,to se mu stává jednou za čas,no a ten druhý případ,tak to,už komentovat nebudu..To je zbytečný.. :wink:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od Jirkacbx »

Tak jste si to řekli tady,když to nezvládnete přímo na akci a apeluju na všechny ostatní,
že na vykecávání máte Pokec nebo můžu vytvořit třeba "Rejpárnu" :wink:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PŘEHLED AKCÍ 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Už je to v pořádku Jirko..Už jsme si to vyříkali.. :wink:
Odpovědět

Zpět na „AKCE“