Strážnice 2017

Veletrhy, srazy a předváděčky s kamiony.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Kejhak »

:lol: jo jo jo, u tu hromádky pilin určitě strádáš hlady. :lol: Teď vážně, tu Strážnici asi odpískám, ale někdy bych rád na tu Moravu za vámi přijel a dal jménům tvář. To Brno zní lákavě, uvidí se. V březnu by měla bejt taky Aš a ta je jen stovku ode mne a bejvá taky pěkná.
Hepziiik - jak to máš daleko Ty do Aše? A ta Strážnice, nekoukal jsem do kalendáře, ale to je nedělní akce? Ne sobotní a příjezd v patek? A taky nevím, jestli se vlastně můžu sám, takhle někam vetřít.
Hepcziiik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 992
Registrován: pát pro 31, 2010 1:29 pm

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Hepcziiik »

do Aše to mám dokonce dál než do Strážnice ;-)
Moje práce:
Škoda 706 RTHP viewtopic.php?f=182&t=17120

"Výkonnost vozidla není závislá jen na počtu koní, nýbrž na stupni porozumění mezi člověkem a vozidlem" (dílenská příručka Praga V3S)
"Jedete-li s větrem v zádech, naučte se využívat jeho sílu" (příručka k obsluze Trabant 601)
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Kejhak »

Áha, dobře hozená udička. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Kejháčku,dávám ti na výběr..Bud Brno,bývá to většinou kolem 8 března a týden po něm je Olomouc..Obě akce jsou suprové,no a potom jsou u nás také suprové akce 2x Kopřivnice..To jsou asi tak čtyři vynikající akce na který se hodí přijet i těch 400km..Já se taky chci za váma podívat na akci do těch vašich Domaželic,tak uvidím,jak na tom budu finančně,abych to mohl uskutečnit..Už jsem tam k vám tu dálku absolvoval,když jsem jel k Davidovi pro Carsona...Sakra to byla štreka,ještě ted se z toho můj Fiatek Punto vzpamatovává,že do jakých končin, jsem ho hnal... :lol:
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Kejhak »

Jj, hnát fiátka na divokej západ, to se nedivím, že se ještě třese. :D Domažlická akce se měla konat dneska, ale David se nedohodl na podmínkach pronájmu haly, tak se letošní akce konat nebude. Debatovaly jsme co do budoucna, kde jinde by bylo možný najít tak velkou halu a uvidí se, co bude dál. Na jejich stránkách o tom taky něco píše. Až budeš Honzi vědět datum těch akcí, co jsi uváděl, dej vědět, abych si mohl do kalendáře udělat velkou tečku.
Uživatelský avatar
martin33
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 512
Registrován: úte pro 28, 2010 10:15 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od martin33 »

příští rok bude Aš jen pro zvané a komorní a ne jako ten masakr loni co tam přijelo lidí který se ani neohlásili a dělali si tam co chtěli....
Nikdy neříkej že to NEJDE,
protože se najde BLBEC,
který NEVÍ že to nejde,
a UDĚLÁ TO
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Martine,jo,jo,tak to někde na akcích bývá..Naštěstí ty naše akce,co tady kluci pořádají,tak se modeláři slušně nahlásí,bud tu,nebo mejlem a fungují jen ti,co se opravdu přihlasili..Žádný plevel,tam nepřijede. :D ..Kejháčku,to víš,že ti datum na akce u nás pošlu,ale předběžně si rezervuj datum začátkem března 2017..Přesný datum ti pošlu,až ho budu vědět.. :wink:
Uživatelský avatar
martin33
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 512
Registrován: úte pro 28, 2010 10:15 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od martin33 »

Honzo u Ivana v klubu jsem byl od roku 2009 a dokud to tam nezačal řídit Čech tak to bylo super
Nikdy neříkej že to NEJDE,
protože se najde BLBEC,
který NEVÍ že to nejde,
a UDĚLÁ TO
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Kejhak »

Já měl za to, že se každý zájemce o předvedení svého modelu předem přihlásí. Tak to přeci funguje,Ne? Přeci není možný jen tak přijít, rozbalit si nádobíčko a jezdit bez jedinýho slova předem. Vždyť i při příchodu se pořadatelem pověřená osoba probírá seznamem přihlášených. No, třeba je to jinde jinak. :D
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Martine,nevím,jak to ted u Ivana chodí,ale u nás sklopkařů a bagristů,se všichni hlásíme a přihlašujeme k člověku,který to pořádá a ví o každém z nás,kdo má přijet..Nikdy jsem u nás nezažil,že by někdo přijel nenahlášený s bagrem v ruce a řekl::.Tak jsem tady,ukažte mě,kde mám bagrovat a co mám nakládat..To ted dělám já,ale já jsem řádně nahlášený,tak si to můžu dovolit.. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Kejhak »

Přesně tak Honzo, je jasný, že hlavní pořadatel, ať je to David, nebo Zdeněk, Nebo Ivan nebo kdokoliv, nemůže znát každýho osobně a proto taky u vstupu jsou ty lidičky, kteří kontrolujou příchozí a nahlášený a je-li nějaká potíž s přihláškou předem, věřím, že ten dotyčný má jistě nějakou telefonickou dohodu s hl.pořadatelem proč se nestihl zaregistrovat, atd atd, a počká na jeho příchod a potvrzení slovní přihlášky.
A takhle nějak to vypadá i v tý Aši, nebo co jsi měl Martine přesně na mysli? Moje zkušenost je ta, že projdu právě tou kontrolou, dám o sobě vědět Zdeňkovi, rozložím se tam, kde mi ukáže a jdu mu pomoci s nějakýma dodělávkama před příchodem veřejnosti. O jediným problému, o kterým vím, je to, že kamioňákům se nelíbí "schod", kterej je způsobenej rozdělením tanečního parketu, protože ho nepřejedou,ale s tím Zdeněk nic neudělá. A že je stále víc vystavovatelů? O to nám taky přeci jde, přiblížit se ostatním, prezentovat svý modely a "nakazit" jiný lidi. Chovat se způsobem "ZMIZTE! TEĎ JSEM TU JÁ!", to si pak každej může popojíždět doma za zavřenýma dveřma, ale to se pak připravuje o tu radost se ukázat, protože je každej pyšnej na svou práci, bez ohledu na to, jak je kdo šikovnej a jaký má možnosti, Ale popovídat si se stejně postiženýma, zasmát se, špičkovat se a pak si zas vážně vyměňovat zkušenosti, TO JE TO KRÁSNÝ. To je to, proč se ty akce pořádají. A to je taky to, proč jezdím na letiště, i když tam pokaždý sliším, že jsem zběhnul k autařům, ale řečeno s hubou od ucha k uchu. A taky se mi nestalo že by kdokoliv ohrnul nos, když tam něco přivezu, protože je to jen auto a on má přece LETADLO, ale každej sezájmem prohlíží a ptá se , i když je to, s prominutím, třeba jen pitomej, předělanej brůdr. Jsou to přeci, bez ohledu na zaměření, taky modeláři, kteří dokážou ocenit určitý drobnosti a vychytávky, i když to zrovna nemá křídla.
Uživatelský avatar
martin33
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 512
Registrován: úte pro 28, 2010 10:15 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od martin33 »

Loni to bylo v Aši na Zdenka už moc řekl příští rok jen Němci a 25 vystavovatelů který si pozvu sám. To je info z min týdne z Rakovníka když jsme se spolu bavili. Jak to ve finále bude nevím
Nikdy neříkej že to NEJDE,
protože se najde BLBEC,
který NEVÍ že to nejde,
a UDĚLÁ TO
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od Kejhak »

Aha, o něčem podobným jsme se se Zdeňkem bavily už v Aši, že je to pro něj záhul a už moc monstrózní. Ale o osekáním o vystavovatele nebyla řeč. Teď by mě zajímalo, v čem jsou Němci lepší, než modeláři z domácích řad. No nic, ač mě to mrzí, můžu na Aš zapomenout.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Tak to v té,nebo v tom Aši, musí být veliká akce,které bych se chtěl jednou zůčastnit,ale ta dálka není nic pro mého fiátka a pro moji peněženku.. :lol: ..Nehledě na to,že tam na mě,chudáčka chlapečka z Přerova,nikdo není zvědavý.. :( ..Ale,když se dívám na youtubkách,na ty akce z Německa v těch velkých halách a ne jak my,na 10 metrech čtverečních,tak tam bych strávil i tři dny v kuse..To by se mě moooc líbilo..Tam bych se s nakladačem, vyřádil.. :D ..Nemáte někdo video z té akce,abych se na to podíval,co se tam děje a jaký to tam je??.. :wink:..Vlastně,já si to najdu na youtubku sám,jestli to tam bude..
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Strážnice 2017

Příspěvek od honza 1960 »

Tak,už jsem viděl aspon fotky s té Aše..Tak to je také v kulturáku,jako Strážnice..Já jsem myslel,že je to nějaká velká venkovní akce na velkým prostranství,když mluvíte,že tam přijeli i Němci..Tak to není nic pro mě,to je to samý,jako Strážnice.. :wink: ..Já chci jet do Německa,na poiřádnou akci,do pořádné veliké haly s 2 tatrama hlíny,at mám co bagrovat a nemuset se ohlížet,kde je ještě hlína na bagrování a kde,už není,tak jako je to u nás.. :lol:
Odpovědět

Zpět na „AKCE“