závody - červen

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět

na závodech

asfalt - levnější startovné
14
45%
parkety - dražší startovné
7
23%
neučastím se závodů
10
32%
 
Celkem hlasů: 31

Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: závody - červen

Příspěvek od kolajz »

Jen se mi nelibí to předjetí , to abych si obul gumy co nejlépe drží (drift) a jen si dobře nadjel a předjel ho.... jinak se mi libí :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od nesto »

K tomu předjetí v podstatě dojde jen, když ten před tebou udělá velkou chybu, která by ho tak jako tak stála jízdu ;-)

EDIT:
Navíc když do něj vrazíš, tak si jízdu prohrál ty, takže se radši snaž držet za nim a předjíždět jen, když máš fakt jistotu.
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od delta tuning force »

a navíc mezi plasty nenajdeš o moc větší přilnavost tu dostaneš od Dčkách a ty jsou zakázaný... ;-)
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: závody - červen

Příspěvek od kolajz »

deltak chapu , ono záleží jak velký rozestup zezačátku bude , a předjetí ... jestli se bere třeba že před ním musí jet 5 sec nebo třeba jen v zatáčce a po výjezdu zase ne. Chtělo by je ještě trochu upravit.Ke gumam: na asfaltu je fakt znát drift gumy od tamiya co byly k TT a od hpi 26mm. Tamiya drží o dost lépe a de to dosti poznat.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od delta tuning force »

jel jsem oboje, jak tamiya superdrifty (plasty od tamiya) a ty drželi o dost míň než ostatní, předevšim proto že jsou to 24mm a jinak jezdime 26mm

a teda jinak já jsem TTčku měl Dčka a ne plasty :-[
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od nesto »

No nějaká soutěživost v použitejch dílech musí zůstat ;-) Prostě plast
V pravidlech neni nic o tom, že máš ject vedle něj, ale že máš držet co nejkratší rozestup, což v zatáčce znamená vedle sebe a na rovince za nim ;-) ale pozor rovinky se stejně musí jezdit bokem ;-)
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
WAR10CK
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: pon srp 30, 2010 10:22 pm

Re: závody - červen

Příspěvek od WAR10CK »

Ano je to tak... Pravidla jsou jasně daná, aspon to porotci budou mit složité:) a učastníci taky, celá trať bokem i rovinky, jak spravně poznamenal Nesto :-)
RC Dorifto zakladatel
TRF-416WE , TT-01D,B-2 Stealth Bomber ,HPI Baja 5b SS 28ccm (superchargered) :-)
Futaba 2PL- 2.4Ghz
Uživatelský avatar
hepalos
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 130
Registrován: ned lis 29, 2009 10:40 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od hepalos »

Čau, pravidla hodnocení jsou celkem zajímavý, do těch nechci zasahovat. Jen to, že je daný, když druhej předjede prvního, tak vyhrál asi není nejrozumější formulace. Když už pominu rozdíly výkonů motorů a různý druhy pneu, tak je tady pořád ten psychyckej nátlak, kterej bude nutit závodníky k předjíždění s cílem vyhrát. A drift pohoda bude pryč. Když se pojede battle, dvě auta těsně vedle sebe, tak je škoda to kazit tím, že ten druhej musí předjet aby vyhrál. Když první udělá nějakou chybu, tak ho druhej stejně předjede, ale bude to bez nátlaku. Ja osobně, když získám velkej náskok pri battle, tak radši počkám než mě dojede a battlime dál. Žádnej stres :D .

Kvalifikace: jestli sem to dobře pochopil se pojede jen jedna, první kolo je zahřívací a pak tři kola kvalifikační a po každým kole pauza na poradu rozhodčích? To je dost málo. Dal bych aspoň 3 kvalifikační jízdy po třech hodnocených kolech

Battle: tam je to jasný. vyhraješ - postoupíš, prohraješ - vypadneš. Na Slovensku jezdí system double elimination. Takže ten kdo prohraje, jde do skupiny poražených a má šanci ještě bojovat o vítězství. Při nejhorším si zajede aspoň ještě jeden battle.

Myslím, že nás nebude zase tak moc, tak by se to mohlo trošku upravit, ať každej stráví na trati co nejvíc závodního času.
Netvor 1/10 E-Trial TL-01B Hands made
Grázl 1/10 E-Drift Yokomo Type-B
Mrcha 1/8 E-Truggy Hot Bodies Lightning Stadium Pro 2
Facebook: OLD SKULL RC CARS / SNB CREW
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od nesto »

No dobře to s tim předjetim škrtnu, ono je předjetí asi důsledek, než cíl... Souhlasim (ikdyž na CDS je předjetí velký plus, který teda v Sosně nebylo moc možný :-D).
Nad tim malym počtem účastníků a co nejdelším času na jízdu sem dost přemejšlel, nevim jak každýmu umožnit jezdit co nejvíc a zároveň se držet reálný předlohy. 3 kvalifikační jízdy??? Hmm to by asi šlo zneužít a jak započítávat? Nejlepší kolo ze všech?
Kdyžtak SZ, dohodnem to :-) Díky
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od mc2uba »

Jak jsem si přečetl pravidla, tak ani nemá cenu startovat do závodu, nemám tak dobrou úroveň, abych ty pravidla dodržel :D

Přijdou mi dost přísný a s velkým zájmem budu sledovat ostatní, kdo má tak dobré dovednosti, že to dá :D
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: závody - červen

Příspěvek od kolajz »

helapos dík za přispěvek , ty jako driftem políbený ze slovenska.-----Nebo ty co prohrají , vyhrají první batl se rozdělí na půl do dvou pavouků.Ti co prohrají ... ve jejich pavouku vítězce bude za posledním z prvního výherního pavouku. :( Ono ja se bojím , aby to nakonec podle účasti nebylo tak, že si každej zajede s každým a můžes počítat body :D .
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od delta tuning force »

m2tuba neboj já se sice ty závody pokoušim po technický stránce organizovat (pravidla a hodnocení má na starosti nesto) ale taky se strašně bojim že prostě nejsem schopnej jet v tandemu abych někoho nesundal, tyhle závody budou víc o povození se a seznámení se než o tom samotnym turnaji to bych viděl jako třešničku na dortu ;-)
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od mc2uba »

Já podle své poslední zkušenosti, když nás jelo 5 auto pohromadě závod, tak to snad nikdo neprojel tak, aby se neotočil, nevyjel z trati nebo nenaboural do někoho jiného a vyhrál ten, kdo udělal nejméně chyb :D o průjezdu rovinky smykem se ani mluvit nedá, to jsem snad nikdy ani nezkoušel :D taky samozřejmě záleží, jak je ta rovinka dlouhá, že jo :D

No jsem na to moc zvědav, už jen kvůli tomu se tam pokusím dostat :)
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Uživatelský avatar
hepalos
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 130
Registrován: ned lis 29, 2009 10:40 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od hepalos »

Borci, žádnej strach, pravidla musej bejt, bez nich to nejde. My si ale i tak parádně zajezdíme, pokecáme, seznámíme se a společně zkusíme znovu vzkřísit českej RC DRIFT. A vo tom to je :text-woo:
Netvor 1/10 E-Trial TL-01B Hands made
Grázl 1/10 E-Drift Yokomo Type-B
Mrcha 1/8 E-Truggy Hot Bodies Lightning Stadium Pro 2
Facebook: OLD SKULL RC CARS / SNB CREW
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: závody - červen

Příspěvek od nesto »

Haha vůbec se pravidel nebojte, když sou takhle černý na bílym tak vypadaj zlejš, než bude výsledek :-D Hlavní je se kvalifikovat ;-) a to díky hepalosovi bude asi brnkačka, když budeš mít 9 hodnocenejch jízd a máš udělat 30%, když jenom za čistou stopu dostaneš 40% :-D Takže můžeš ject na plno a kašlat na průjezdový body, nebo semtam nějakej trefit a udělat si tak možnost v čistotě jízdy chybovat ;-) No a když se vezme, že tandem pojedou dva, každej nabere trávu a přetočí to tak vyhraje ten co bude mít na konci kola auto pojízdný :-D :-D

Mimochodem, jestli mi všechno vyjde jak bych chtěl, tak první tři dostanou velmi zajímavou trofej :-) Ale víc zatim neprozradim :-)
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Odpovědět

Zpět na „SRAZY/ZÁVODY“