Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
jessiefox
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 17, 2012 10:58 pm
Bydliště: Praha 5 - Velká Ohrada

Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od jessiefox »

Ahoj, rád bych si nechal poradit od zkušených. Hrozně se mi líbí Wraith ale nikde jsem nevyčetl jak se chová na expedicích a jestli je vůbec pro expedice schopný. Ležím na internetu už dva dny, ale dilema jsem nevyřešil. SCX-10 HONCHO je druhá možnost. Neporadíte mi prosím někdo, zda má někdo zkušenost? Expedice bych rád zkusil, na rychlou jízdu mám E-Firestorma, i když ten do terénu ani náhodou.
Nyní - E-Firestorm Flux waterproof brushless, předtím(asi dva dny) Himoto Monster Truck EMXT-1
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od Citelis »

HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
Uživatelský avatar
jessiefox
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 17, 2012 10:58 pm
Bydliště: Praha 5 - Velká Ohrada

Re: Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od jessiefox »

No díky za odkaz :). To vlákno jsem si přečetl, jen pořád z toho nevím, zda je wraith na expedici vhodný nebo ne. Respektive jezdí s ním někdo na expedice? Předem se omlouvám za neznalost, jsem začátečník. A dostat se k výběru pouze těchto dvou modelů byl vysilující výkon. :)
Nyní - E-Firestorm Flux waterproof brushless, předtím(asi dva dny) Himoto Monster Truck EMXT-1
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od Giacomo »

Ahoj. Já jsem autorem toho dotazu, co ti na něj dali odkaz výše. Nakonec jsem koupil Honcho a nelituju. Můžu ti ho doporučit. Wraitha jsem už viděl na nějakých pár videích na youtube, jak expedici ablsolvuje, ale podle mě to není ono, honcho je více scale a vypadá tudíž na expedici lépe, navíc wraith je dle mého, podotýkám, že jen dle mého názoru, na expedici moc rychlý, i když to jde taky poléčit. Co se týče jízdních vlastností, je to super už v základu a navíc si myslím, že Honcho má přece jen už nějakou pověst kvalitního modelu a širokou komunitu, která ti může s lecčím pomoci. Wraith je, dalo by se říct, pořád v plenkách, je to poměrně nový model. Tím nechci říct, že je špatný, ale Honcho je kvalitní jistota toho, že si to užiješ a nebudeš litovat financí.
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Uživatelský avatar
jessiefox
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 17, 2012 10:58 pm
Bydliště: Praha 5 - Velká Ohrada

Re: Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od jessiefox »

Moc díky za radu a podělení se o osobní zkušenost. Tak to vypadá, že to tedy asi skutečně vyhraje Honcho, protože mi jde o expedice. :)
Nyní - E-Firestorm Flux waterproof brushless, předtím(asi dva dny) Himoto Monster Truck EMXT-1
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od Giacomo »

Myslím že nebudeš litovat :-) Já ho mám doma asi měsíc a je to můj bobánek...:-D
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: Axial Wraith nebo Scx-10 Honcho

Příspěvek od Giacomo »

ta chlapi, HONCHO je doma a jsem nadšen!!! Duufám že brzy někam vyrazím :-) Zatím mi to zdravotní stav pořádně nedovolil. jezdí tu někdo z okolí Brna, ke komu bych se mohl přidat? Už jsem i na foru rc4x4, ale kdyz se zeptam i zde, mam vetsi sance na uspech..:-)
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Odpovědět

Zpět na „EXPEDICE, SCALE“