Zadost o radu

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Mira RC
Nováček
Nováček

Re: Zadost o radu

Příspěvek od Mira RC » sob srp 31, 2019 9:43 am

No finale je tedy trx jestli jsem vyrozumel spravne, nejakou boudu uz sis na ten holej podvozek nasel?

Sklolaminat je pekna mrcha, kdyz mas nejakej nastroj (freza? Vodni pila?) ktetej za tebe vyreze jednotlivy tvary tak to muze bejt dobry, snad i vaha OK kdyz to udelas jednoduchy a tenky.. Ale je to zbytecny material na stavbu karoserie :P o zadny pevnostni veci vylozene nejde.

Pekne PSH a jedem.

Mihly se tu i expedicni auta domaci vyroby celokov i s kastli, ale prave velmi zjednodusene tvary vysledek kazi.

Ja jsem se takhle popral s PSH a klasikou Range Rover, navymejslel sem si razeni (podle jizdy borec dava D, R a kdyz chvili stojis tak zaradi P), toceni volantu, svetla, 4 blinkry, na svitici palubce je i modra kontrolka dalkovejch a zelena blinkru, v kufru je funkcni reprak a arduino co se o to stara ovlada i to radio, kozeny sedacky .....
No a ve finale to za X let neni poradne hotovy, je na tom straaaaasne hodin prace a vysledek stale zaostava za zakoupenou pevnou karoserii.
Ale protoze kdyz jsem ho zacal stavet tak jsme byli jen 2 v republice tak to za to stalo :twisted:
Navic me i bavi drobny nedostatky, ktery tomu davaji ten "handmade", zadny 3Dtisk, ale kus plastu, nuz a ruce.

Obrázek

Dneska koupis stavebnici i RangeRover Classic, i kdyz teda starsi 3 dverovou variantu

A udelat ho pekne je taky kumst.

Ale mas li potrebne vybaveni tak ukaz, jak delas se sklolaminatem :clap:

rotruck
Moderátor
Moderátor

Re: Zadost o radu

Příspěvek od rotruck » sob srp 31, 2019 9:43 am

Zdravím všechny po delší době ..... Když jsem to v rychlosti pročetl , tak můj názor s přihlédnutím k tomu co jsi zatím napsal - neovlivněný upřednostňováním ani jednoho ani druhého podvozku je asi následující ......

Chceš li jezdit hned a máš li na to teď terény a dostatek financí kup si TRX , zvlášť je li s boudou kterou ty chceš.Jezdit to bude hned a je to už v základu našlapané vymoženostmi nad standart ... nevýhoda je , že vzhledem k technické propracovanosti podvozku se bude hůř upravovat a navíc přestane li tě to brzo bavit a budeš li se toho chtít zbavit tak se to bude za dobrou cenu hůř prodávat jako komplet , jelikož zájem je spíš jen o některé části podvozku

Chceš li auto ve kterém se chceš v budoucnu vrtat a upravovat ho k obrazu svému a ke kastli kterou chceš sám tvořit tak kup Axial , slušně jezdit na naučení bude taky hned , sice bez boudy kterou chceš ale jakékoli úpravy podvozku v budoucnu budou jednodušší a přestane li tě to bavit ještě před uvažovanými úpravami tak se vcelku rozumně dá prodat jako celek.

Toť můj názor

Odpovědět

Zpět na „EXPEDICE, SCALE“