Micro Baja-servo

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
ursini
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 295
Registrován: úte kvě 17, 2011 1:02 pm
Bydliště: Poděbrady

Micro Baja-servo

Příspěvek od ursini »

Ahojte, po čase, co losinku mám, mi začlo blbnout servo, tak jsem se v tom vrtal a teď již mi nefunguje vůbec. Na jednom americkém foru jsem se dočetl, že losi to dělá tak, že na základní desku dá regl, přijímač a chip od serva (ten co bývá v jiných modelech obvykle v servu, proto ze serva vede také 5 kabelů a né jen 3 jako normálně). No a mě se ten chip pravděpodobně podařilo odpálit, takže plyn mi teď funguje v pohodě, ale zatáčení se ani nehne. Nevíte co s tim? nejde ten chip nějak přepájet za jinej? Nebo to chce komplet nové elektro?
XMT4 Mini Tiger 1:18
Ansmann Mad Rat 1:10 (nebo také Team C Jekyll)— MG945 15kg, Ezrun combo 35a 9T, Modelcraft GT-02, Nosram 3000 mAh, Turnigy 2s 5200 mAh, HK ECO6
Team Losi Micro Baja 1:36 + základní tuning
Fotky tady: http://ursini333.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Micro Baja-servo

Příspěvek od Jirkacbx »

Budto pořídit komplet elektroniku novou,třeba i s novým servem.
Nebo sehnat potřebně prtavý regl,přijímač a normál mikro servo,bez toho zesilovače,co je na tom společným tištáku.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
ursini
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 295
Registrován: úte kvě 17, 2011 1:02 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Micro Baja-servo

Příspěvek od ursini »

Jo jo, o tom vim, spíš přemejšlim, jestli by nešel přímo na tý desce ten chip přepájet za jinej z nějakýho serva..? Protože mi přijde škoda kupovat novou elektroniku, když regl a přijímač fungují :/
XMT4 Mini Tiger 1:18
Ansmann Mad Rat 1:10 (nebo také Team C Jekyll)— MG945 15kg, Ezrun combo 35a 9T, Modelcraft GT-02, Nosram 3000 mAh, Turnigy 2s 5200 mAh, HK ECO6
Team Losi Micro Baja 1:36 + základní tuning
Fotky tady: http://ursini333.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „1:36“