Projekt pozastaven

Vaše náměty nám,naše náměty vám

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: chystame revoluci na foru

Příspěvek od deathskull »

no uvidime, jsem na to zvedav, ale pokud bude propojeni s FB, tak se bojim, aby forum treba neupadlo:(
Osobne jsem proti spojeni FB (za predpokladu ze bude). Chat je naprosta blbost, na dost forech jsem to videl a nikdy se to nepouzivalo (opet za predpokladu ze vubec bude:))
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: chystame revoluci na foru

Příspěvek od WIN »

Docela jsem z vasich nazoru prekvapen co se tyce FCB a chatu. Asi je potreba uvest info jak se maji. Vzhled fora zustane takove jake je, jedine co by přibylo by byla jedna volitelna uvodni stranka, kterou uzivatel muze a nemusi zvolit a na ni by byla nainstalovana interni socialni sit tamiyafora, ktera by mohla byt propojena s FCB. Funkce by byla stejne jako u FCB tzn pridavani pratel, LIKE, vytvoreni vlastni zdi, a i jiz zminovany chat atd.
Vim ze se jedna o novinku, ktera pokud je mi znamo nikdo nema a to je ten duvod proc ji u nas mit.
Respektuji vas nazor no a ted vite vlastne o co jde. Podrobnejsi popis vsech funkci vam zde muze napsat českymodelar, ktery je do problematiky zasvěcen nejvic.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: chystame revoluci na foru

Příspěvek od deathskull »

Ach jo, at zije FB:( Proc ho vsichni tak propaguji... Uvidime, jak to nakonec bude vypadat. Pokud bude v nastaveni zachovat puvodni vzhled, nemam co vytknout a pojedu na starem:)
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: chystame revoluci na foru

Příspěvek od mc2uba »

Vzhledem k tomu, že jsem strávil docela dost velký čas na jednom českém chatu, kde jsem zažil spoustu upgradů, tak můžu říct ze skušenosti, že většina novinek se setká s negativním ohlasem, ale ve finále to každý přijme a kdo chce, tak to i používá. Některé novinky jsou dobré, některé špatné. Nic méně, každé zboží má svého kupce.

Pokud zůstane forum funkční i tak, že ti lidi nebudou nové funkce používat, tak potom není co řešit. Dejte to sem a kdo chce, ať to použije.

Ale zažil jsem i aktulizace, které nebyli zrovna dobré, například proto, že se tím web stal pro PC mnohem náročnější a funkce, které to způsobily nebyly téměř používané (např. TV na chatu, miliarda smajlíků, které se sice používají, ale nikdo si je už nepamatuje z hlavy apod.)

Toť můj názor.
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Uživatelský avatar
ceskymodelar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát kvě 27, 2011 10:05 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: chystame revoluci na foru

Příspěvek od ceskymodelar »

Vážení uživatelé . . . FÓRUM jak ho znáte zůstane, tak jak je.
Jak jistě víte, už nějakou dobu se tu rozebírá možnost mít vlastní (například klubové, nebo foŕum pro web český modelař apod) forum zde na TAMIYAFÓRU. A tak pro jednoduší komunikaci a orientaci připravujeme několik nástrojů, které buď můžete, ale vůbec nemusíte používat. Jedná se o jakousi ZEĎ, kterou znáte ze sociaální sítě FACEBOOK. Můžete si přidávat přátele na foru a tak sledovat co právě píší na fóru. Rozšíří se i kontaktní informace každého uživatele (skype, icq, youtube atd). Možnost propojení s FB bude taktéž. Ale ještě jednou opakuji, bude záležet na Vás jestli budete ZEĎ využívat nebo ne... Stavající forum jak jej znáte pojede stejně a bude i stejně vypadat.
Vše se testuje na paralelním fóru, až bude vše připraveno, požádáme několik "rozumných" lidí, aby šli vyzkoušet nové funkce a dochytáme poslední "mouchy". Pak proběhne aktualizace na tomto fóru. Pokud se to neosvědčí, jednoduše to zrušíme, vrátíme se do pravěku a nic se neděje. Vzpomínám na dobu, kdy APPLE představil světu nový Iphone a všichni se tomu smáli že tak drahej telefon bez klávesnice nikdo nebude chtít . . . .. . .


Pokud nerozumíte anglicky, Tak Steve Ballmer (ředitel Microsoftu) se směje že Iphone je vlastně na hovno.....

No uvidíme....
Každopádně jak říkám, NOVÉ FUNKCE JSOU VOLITELNÉ, NIKOLIV POVINNÉ. PIŠTE DÁL VAŠE NÁZORY A PŘIPOMÍNKY, DEJTE NOVÝM VĚCEM PROSTOR AŤ SE UKÁŽE ZDA-LI MAJÍ ŠANCI NA ŽIVOT NEBO NE.
VZHLED A FUNKCE PŮVODNÍHO FÓRA SE NEMĚNÍ.

ZAPOMĚL JSEM DODAT ŽE JEDINÉ CO SE ZMĚNÍ BUDE, ŽE POD LOGEM K "OBSAHU FORA" PŘIBUDE LINK NA JIŽ ZMIŇOVANOU ZEĎ. TO JE VŠE.....
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: chystame revoluci na foru

Příspěvek od WIN »

Mnoho mnoho lidi a kolegu me od toho celkem vyrazne odrazuje. Mno mozna jsem az moc progresivni, a vsechno chce svuj cas. Zde na forum tento projekt nebudu realizovat, udelame to jen na testovacim foru, na kterem si budete moct vyzkouset jak to muze fungovat.

PS: v 99% jsem respektoval vetsinovy nazor, kdyz jsem sam nevedel. Jde me i vam o to, aby forum fungovalo a aby jsme si to zde uzili.

Timto povazujte toto tema za vykrik do tmy.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
malousek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 492
Registrován: pon kvě 03, 2010 6:23 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od malousek »

já si myslím že pokud budou tyto funkce volitelné tak proč ne? Každý si uzpusobí forum dle svého a bude to tak nejlepší....
losi 8ight-t elektro konverze
combo mamba monster v3 2200kv
optic 6, hyperion eos 0606i, robitroni tl-3c, zippy 5000mAh 4s 30C
+ samokřídlo, ice glizer, nějaké ty lodě, vrťas t-rex 450 pro
bylo: robitronic mantis 1/8 truggy elektro konverze, tamiya df-02 brushless, team losi micro-desert.
Studovina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř črc 13, 2011 5:33 pm
Bydliště: Golčův Jeníkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od Studovina »

Souhlasím s malouskem, určitě se najdou i lidé, kterým by tyto funkce vyhovovali.
Pokud by byly volitelné, tak nevidím problém v tom, je zavést sem na forum...
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od Loupák83 »

Wine všichni remcají proti změnám z důvodu že jim tento stav vyhovuje a jsou na něj zvyklý.
troufám si říct že každej tu má FB a tam občas ty změny byli k horšímu.
Mě se osobně taky moc nelíbí aby fórum bylo provázáno s FB ale pokud by to byla volitelná součást fóra tak by bylo pouze na mě zda-li bych si jí aktivoval.
Ohledně toho projektu neplánuješ nějdřív spustit "beta test" aby si to mohl každej vyzkoušet myslim že i kdybych se tam měl znova regnout tak to zabere max 2 minuty a pak můžem zkoušet a řeknem ti více.
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od nesto »

Dyť ti to tu píše, že to spouští na testovacím fóru ;-) To je podle mě rozumné řešení, nejdřív zjistit oč jde a pak teprve navrhovat nějaký uvedení do provozu.
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od Loupák83 »

Nesto já vim že WIN psal že to zkoušejí na testovacím fóru můj přispěvek byl myšlen aby to bylo normálně přístupný aby si to mohl zkusit každý kdo má zájem
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od WIN »

Jak to bude nainstalovane na testforu, dam vedet.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
luklkluk
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 319
Registrován: čtv zář 16, 2010 3:56 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od luklkluk »

Byla by možnost přidat toto forum do podporovaných for na TAPATALK????
HPI E10 DRIFT-Tamiya Sport tuned-kuličková ložiska-DIY volnobezka-humwee/mazda rx 7
ROCKZONE 105,9https://market.android.com/details?id=c ... 2t6b25lIl0.
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od WIN »

Uz jsme to zkouseli a nejde nam nainstalovat plugin, ktery by spolehlive fungoval a forum bylo stabilni, takze zatim to neresime.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
BrAtKo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: stř led 11, 2012 11:25 am
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt pozastaven

Příspěvek od BrAtKo »

Skoda osobne pouzivam Tapatalk kde sa len da napr. RCGroups.com a ine fora a slape to bezchybne. Je to ine kafe ked tak browsim na iPade a iPhone. Uvitam reanalyzu problemu. Diky.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II | Tamiya TA-02T Ford F-150 Baja | Losi 4x4 Trail Trekker 1:24
Odpovědět

Zpět na „Náměty, oznámení, připomínky“