bannery na foru

Vaše náměty nám,naše náměty vám

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

bannery na foru

Příspěvek od WIN »

Pokud vás to zajímá co je pod bannerem nového, jaké jsou novinky apod tak pls klikněte.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od delta tuning force »

mě by spíš zajímalo kdy zmyzí ten banner zezhora :-[ psal si že se ti to taky nelíbí a ono nějak nic, a nebo by si mohl zavédst že lidem který zasponzorovali se zobrazovat nebudou, kdyby byli ty banery dole tak je mi to jedno ale nahoře mě poměrně hodně vaděj a ještě měnící se to je strašný když se snažim číst text a něco se mi v zornym poly mění prosím ještě o upravu nějakým směrem :-[
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od WIN »

Nevidim duvod proc by se lidem kteri dali nejake penize nemohli bannery zobrazovat. Citim z tveho pripspevku zavist, nebo neco podobneho. Jestli si myslis ze z pripspevku, ktere prisli se da zit, tak te vyvedu z omylu. Vis kolik stoji hosting pro databaze nad 2GB ? Nektery spolecnosti to ani nedelaji a kdyz to nektera dela, tak si za to necha pekne zaplatit a neni to malo. Bylo by dobre si taky uvedomit, jak dlouho jsem to tahnul ze sve kapsy. Cele 4 roky a jen proto, ze me to bavi. Kdo me ty 4 roky zaplati hm ? Kolik casu tady travim a jak se foru venuju vcetne kolegu, to uz asi taky nevnimas ... To ze ten banner bude na druhe strane, no to bude, ale taky jsem psal ze vse testuji a ucim se.
Delam a mam forum proto ze me to bavi, ale nemuzu to platit ze sveho a prispevky od vas to taky nepokryji, ale vyyyyrazne pomuzou !
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: bannery na foru

Příspěvek od PBcko »

Koukam, že forum jeden na Onebitu... Nevím jak bobtná databáze tady na serveru ... ale když vezmu jejich ceníkovou cenu za 8GB prostoru, tak o moc levněji už by to asi nešlo (při zachování alespoň podobných parametrů toho hostingu)... trochu mě tedy překvapilo, že se ročně nevybrala ani ta tisícikoruna ... asi budu muset taky přispět :)
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od delta tuning force »

wine wine... počítačům se věnuji od mala konkrétně webu, provozoval jsem několik let několik domén, mimochodem včetně projektu s dovolim si tvrdit stejnou možná větší návštěvností než je tady tamka včetně několik let běžícího fora a tvoření obsahu stránek... a opravdu ti můžu potvrdit že 1) nikdy jsem neměl tak drahej hosting abych ho sám (student) (1400-1800 na rok se všim všudy) neutáhl a měl jsem 10 Gb který jsem si mohl rozdělit jak jsem potřeboval emaily/dbs/ftp ale nikdy jsem nepotřeboval protože si web na sebe vydělal sám... a skutečně jsem neměl potřebu mít velké blikající bannery na vršku stránky které jsou navíc s kombinací bílošedé stránky skutečně velmy nepříjemné

ano chápu tvojí situaci ohledně vyhazovu z práce a moc ti s autoporadcem fandim všude s kym se bavim o autech řikám že provozovatel modelářskýho fora dělá tuhle službu kdyby bylo potřeba ale promin jestliže máš zapotřebí dávat takhle nepříjemě blikající (navíc barevně absolutně nesedící reklamu) na první místo stránky tak je mi tě líto...

Ps. koukni na google addwords ;-)

Pps. jenom aby sis nemyslel že tady něco žvatlám a nepřispěl jsem tak to co přišlo za RC Dorifto šlo z mojí kapsy (student) akorád sem neměl potřebu se sem házet se jménem a mít status sponzor
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: bannery na foru

Příspěvek od PBcko »

jen doplním, že 1800,- už je dost předymenzová částka na hosting + doménu ročně (s 8-10GB prostorem) :) zrovna u toho onebitu mi to vychází na cca 1200 ročně, jestli dobře počítám...
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od Citelis »

Mě osobně na těch bannerech vadí to, že nejsou uprostřed :lol: ale to je asi profesní deformace :ugeek:
Každopádně si myslím, že snad není problém si forum odscrolovat tak, aby baner nebyl vidět :text-bump:
A pokud pomůžou fóru, tak proč ne, ať tu klidně jsou
HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: bannery na foru

Příspěvek od tjjack »

Mě ten banner nahoře vůbec navadí, nějak jsem se přizpůsobil. Mě spíš vadí, že neni uprostřed a je tam to nevyužitý místo, buď by to chtělo banner přes celou šířku, nebo dát jich tam víc ;-).
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: bannery na foru

Příspěvek od PBcko »

Tady jde spíš o ergonomii webu jako takovou... Při načtení stránky (např. vlákna) je i na full hd monitoru půlka screenu (vertikálně) obětovaná reklamním bannerům, což prostě být nemá (z pohledu webu jako takového).
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od WIN »

domena je na one bit, ale hosting je na profitux, jelikoz onebit neumi phpbb o velikosti 2,56 GB. No a co ted ?
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: bannery na foru

Příspěvek od PBcko »

Ježiš oni maj omezení db na 150 MB, teď na to koukam... no profitux je za 75,- měsíčně (pokud nevyužíváte nějaký extra zálohování db) ... takže vlastně ještě levnější...
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od WIN »

je tam nejaky priplatek a dohromady to stoji 395 mesicne. Je to tak nastavene od nich aby to fungovalo.
Ti co tady jsou dyl vedi ze na bananu to padalo jak prase, pak jsem sel k profituxu a tam to padalo do te doby nez se tam pronajal server nebo co. Na onbit se to ani nerozjelo ...
Ono to totiz neni vubec zadna sranda.
Mam to celkem zmapovane a dostali jsme nabidky i od ostatnich, ale jedine profitux s tema upravama je nejlevnejsi. U jinych padali i 3000 za mesic !!!
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od Jirkacbx »

Reklama mi nevadí,každý banner se nechá vypnout/blokovat.
Aspon se občas dozvm,co je v dotyčným krámu novýho,když osobně krámy moc neprolejzam.
Sice bych taky radši uvítal usedlejší barvy,ne tak křiklavý.Ale to je zase věc stvořitele,barevný je to víc vidět.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: bannery na foru

Příspěvek od PBcko »

to je přesně ono... víš vůbec co to něco, za co platíš je? Jestli někdo nabídl 3000/měsíc, tak to rozhodně neni seriozní hosting... phpBB potřebuje akorát db (stačí mysql), apache (php) a pak volitelně PHP moduly na práci s obrázky, xml atd... což nejsou žádný služby, za který by se měl platit ranec a někde jsou braný jako základ... např. u http://www.ooog.eu (teď jsem to konzultoval s jejich správcem - spolupracujeme s nima ve firmě) by tohle všechno bylo za 130/měsíc ... to jen tak pro příklad ;)

EDIT: pokud teda neběžíte na virtuálu, to by ta cena pak asi i odpovídala....
Naposledy upravil(a) PBcko dne pon lis 21, 2011 10:48 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: bannery na foru

Příspěvek od WIN »

OK diky za info
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Odpovědět

Zpět na „Náměty, oznámení, připomínky“