losi micro rally - SCT 1/24

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
gecko-x
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 27, 2012 6:57 pm

losi micro rally - SCT 1/24

Příspěvek od gecko-x »

Zdarec lidi,
tak brousím po netu a nikde jsem nenarazil na toto téma, tak se pokusím tady, snad se někdo chytne :D
Pořídil jsem si rally ve verzi se stříďákem. Po přečtení několika pozitivních recenzí bylo rozhodnuto. Po rozbalení a vyjetí první baterky jsem byl trošku zklamaný. Ale po osazení 3S lipo se teprve ukázaly všechny kvality tohoto podvozku. Rychlost byla přímo zběsilá. Ale to bych nebyl já, kdybych do toho nezačal vrtat. Takže první jsem vyměnil RC za plnohodnotný, protože původní svým dosahem stačila pouze pro původní 4-článek NiMH, pro bezpečné ježdění s 2 a 3S lipo byl (podle mého subjektivního názoru) dosah nedostatečný. S tím souvisela i výměna elektroniky (nepoužil jsem Spektrum). Nový regl sice podporoval "jen" 2S lipo, ale i tak je rychlost slušná. Aspoň se tak rychle nesjíždí pneumatiky a dá se s tím jezdit :--)
A minulý týden jsem se pustil do výroby kol. Originální od Losi nejsou špatné, ale duralové jsou, myslím, lepší. Měl by ještě někdo zájem? Já to mám zatím na mechovky, ale připravit to na nalepení původních gum by nemělo být problém :-)
A taky ještě přemýšlím o nějaké boudě. Líbila by se mi Fábia (WRC, S2000 nebo R2) Nepomůže mi někdo? Našel jsem jen kousek od JR MODEL, ale to je resin a ta cena.....2800Kč.
gecko-x@seznam.cz
Přílohy
1.JPG
4.JPG
LOSI micro rally
Škoda 130 RS
Pajero evo
Uživatelský avatar
gecko-x
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 27, 2012 6:57 pm

Re: losi micro rally - SCT 1/24

Příspěvek od gecko-x »

LOSI micro rally
Škoda 130 RS
Pajero evo
Odpovědět

Zpět na „1:24“