fg baja slaby signal

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Salvatore
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 331
Registrován: sob pro 01, 2007 10:42 pm
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od Salvatore »

Až se vrátíš k elektrám, tak by nebylo od věci, kdyby si do ní dal ten spalovák, připojil na něj dynamo (třeba ze starýho kola) a dobíjel přes to baterku! Ani za ten skvělý nápad nemusíš děkovat... rádo se stalo!
fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od fightliner »

ale tady nikdo nic o dynamu neříkal... bavili jsme se nsad o domácí výrobě baterky... nebo snad né?
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Uživatelský avatar
Salvatore
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 331
Registrován: sob pro 01, 2007 10:42 pm
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od Salvatore »

Chtěl jsem ti tím říct, že vymejšlíš píčoviny! Hergot?! Napájet přijímač ve spalováku réglem?!?! Kdo to kdy slyšel??? Jestli se chceš modelaření věnovat, tak v první řadě potřebuješ nabíječku. Takovou co nabije šestičlánek do elektry, nebo baterku do spalováku... ať už tam cpeš ctyř-pěti článek NiMH, nebo dva články LiFe. Jestli prostě nemáš bankovky na nabíječ a přijímačovou baterku, tak radši ten model prodej a věnuj se třeba jiný kategorii na kterou tím získáš prachy. Fakt sorry.. Vím, že se to blbě poslouchá (čte) ale napájet přijímač takhle velkýho modelu BECem regulátoru je prostě až nezodpovědný.
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od kolajz »

nezodpovědný a taky ti to tak žere baterku.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od fightliner »

nezodpovědný? :D myslím že je to uplně jedno jestli tam dáš přijmačovou baterku a nebo regl s baterkou, krom toho nikomu do toho nic není a budu si ta napájet čím chci! prostě jenom říkám, že když si nějakej nováček koupí model a nemá přímo přijmačovou baterku, dá se to provizorně vyřešit tak, že to zapojí, jak to zapojuju já...

těžko si nějakej nováček bude vyrábět "altík"... většinou se přijmačové baterky vyrábí +- 2000mah, tím že na regl napojíš klasický 6tičl.( který má v drtivé většině kapacitu větší) tak si zajezdíš víc.
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od Loupák83 »

koukám že se tu snažíš vymyslet ještě kulatější kolo(kruh) který už někdo vymyslel a odzkoušel
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od fightliner »

já??? já nic nevymýšlím, jen říkám jak jsem to vyřešil... nechci na to patent, neboj :D
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od Jirkacbx »

Ted mi tak dochází,proč já blbec před lety kupoval Nimh 3500 články za 500Kč a udělal si pack sám doma,když jsem mohl koupit 6tičlánek a k tomu za dalších 2 litry regl.
Nejsem já pako? :mrgreen:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: fg baja slaby signal

Příspěvek od fightliner »

no, nevím jak jste na tom vy ostatní, ale já mám elektrosoučástek hromady... Jirko moc to nepřeháněj, v dnešní době se dá koupit nový regl i za 500kč, o těch bazarových ani nemluvím :)
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Odpovědět

Zpět na „1:5 a 1:6“