Vlnitej plech / eternit

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Vlnitej plech / eternit

Příspěvek od Kejhak »

Pánové, neřešil někdo z vás, vlnitej plech, nebo eternit na zastřešení, ve čtrnáctině? Pokud ne, tak pak asi jedině vylisovat. :think: :D
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Vlnitej plech / eternit

Příspěvek od Milan3528 »

Miro,já to řešil v šestnáctině a použil jsem takovej vlnitej papír z prodejny kde se zabývají reklamou apod.Ještě bych nějakej doma našel.Přestříkal jsem barvou a dodnes (je to asi 6 roků) stále slouží.Dával jsem ho na strážní věž ,hraniční.Rozměr byl A4 a měl různé barvy.Poměrně to bylo pevný již při nákupu.A už se nemohu zdržovat z popisem,jelikož odjíždím se cachtat do lázní k našim bratrům. :lol:
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: Vlnitej plech / eternit

Příspěvek od rotruck »

Já z vlnité lepenky a stříkáno sprejem .....
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Vlnitej plech / eternit

Příspěvek od honza 1960 »

Míro,takový ten vlnitý papír,co se dává na podlahu pod koberec..
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Vlnitej plech / eternit

Příspěvek od Kejhak »

Pánové, díky za návrhy, ale je to pořád "jen" papír. I když "prolakovanej", je dosti pevnej, přeci jenom bych radši plech, nebo plast/laminát. Kdyby to bylo na statickej model, tak bych se papíru nebránil, ale z důvodu neustálého stěhování, bych radši něco pevnějšího. Když se mi nepovede někde něco najít, tak asi půjdu do lisování, pomocí kulatinek, na krajích vsazených do nějaký, předvrtaný lišty. Protikulatinky, už by mohly bejt na volno. Zatím jen myšlenka, třeba se objeví jinej způsob. :think: ;)
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Vlnitej plech / eternit

Příspěvek od Kejhak »

Tak mi to nedalo a zkusil jsem tu vlnitou lepenku. Z jedný strany lepená na rovnej papír. Nastrkal jsem do dírek špejle a pak to prolakoval. Je to dost dobrý, s těma špejlema i pěkně pevný, proti promačknutí vlnovek. Ješte vymyslet, jak to zatížit, aby se to při prolakování neprohejbalo. Asi nechat špejle delší a přes ně tu lepenku zatížit, ale pak nejdou ven, abych je o kousek zkrátil , než je dýlka střechy. Jinak bych byl, v celku, i spokojenej a jeví se to použitelně. Díky za tip.
Odpovědět

Zpět na „MYČKY, BETONÁRKY , DOMY, SKLADY ...“