PODVAL BRUDER - novaczek A - domácí přestavba

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
NovaCZek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 53
Registrován: úte lis 12, 2019 9:56 pm

PODVAL BRUDER - novaczek A - domácí přestavba

Příspěvek od NovaCZek »

Přestavba produktu Bruder (kat.č.: 42823)

Obrázek

náklad přestavby:
cena orig. produktu bruder: cca 600 Kč
poštovné: 129 Kč

celkem: 729 Kč

stav aktuálně: zitra jdu pro balik na postu (cca za tyden je predpokladaný plánovaný návrat z pošty... ) :lol:
ACTROS 1851 Tamiya 1/14 (chudinka bez návěsu)
Uživatelský avatar
NovaCZek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 53
Registrován: úte lis 12, 2019 9:56 pm

Re: PODVAL BRUDER - novaczek A - domácí přestavba

Příspěvek od NovaCZek »

tak baliček prisel a tak nejak jsem koukal a on Bruder pouziva nejake jine uchyceni k tahaci - asi kvůli dětem - tak jsem ho musel uříznout - což nešlo ..ale nožem jsem to nařezal z boků opatrně jak to šlo a vyrval jsmem to .. navrtal dirku dal tam sroubecek a z kazde strany maticku - zapřáhnul a prní jízde s navěsem byla uskutečněna :) - momentálně s ním jezdím :) - plánuju tedy jak a kde ho říznu a o jak hodne ho prodlouzim - inspirace je tu na foru dost - tak to nejak dam dohromady ale spise se teď věnuji návěsu zde http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... 88&t=21980

Obrázek
ACTROS 1851 Tamiya 1/14 (chudinka bez návěsu)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PODVAL BRUDER - novaczek A - domácí přestavba

Příspěvek od honza 1960 »

Tak vidím tady přestavbu podvalu, od Brůdra a jen napíši,at se dílo daří a podaří... :D ..Jen tu napíšu,že se mě doma válí jeden podval od Brůdra a mám ho k ničemu..Tahal jsem ho za osmikolou,osmikolu jsem prodal a za demprem ho tahat nemůžu..Tak kdyby ho někdo chtěl ZADARMO,tak mu ho můžu přenechat,ale posílat ho poštou nebudu..Vemu ho do Strážnice a nebo do Olomouce a tam ho někomu strčím tajně do tašky,at se ho zbavím.. :lol:
Uživatelský avatar
NovaCZek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 53
Registrován: úte lis 12, 2019 9:56 pm

Re: PODVAL BRUDER - novaczek A - domácí přestavba

Příspěvek od NovaCZek »

no ja bych mozna zajem mel - jelikoz jsem koupil jeden a kdyz ho budu prodluzovat tak bych ho vyuzil - ale u me by byla mozna jen ta posta - ja bydlim v Praze... ale pokud by to bylo možné - není problém poslat něco převodem... (barva je mi vlatně jedno jelikož ve finale bude bilý..)
ACTROS 1851 Tamiya 1/14 (chudinka bez návěsu)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: PODVAL BRUDER - novaczek A - domácí přestavba

Příspěvek od honza 1960 »

Hmmm,kamaráde,omlouvám se a to je právě to,co se mě nechce..Shánět krabicu,zabalit ho a ještě s velkou krabicou letět na poštu..Tak to se mě opravdu nechce..Nezlob se.. :wink: Kdyby se někdo našel,co by ho chtěl osobním převzetím na nějaké akci,tak pište SZ tady,už nepište..Díky.. :wink:
Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY , PŘÍVĚSY , prostě cokoliv co zapřahnete“