Dickie Linde H40D

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Dickie Linde H40D

Příspěvek od LARS »

Kdysi jsem to koupil na eBay.de za 30 éček i s poštou jako nefunkční hračku a konečně jsem to po více jak roce tento víkend rozhýbal .
Žádný umělecký dílo to zrovna není , pouze funkční a účelová věc dělaná doma na stole , abych měl čím nakládat bukové prkna a v karanténě se nenudil .
Zatím je to krmené LI-ionkou 7,4v /1800mAh co se mi tu válela z Heng Long tanku a na ní to jezdí zhruba 3/4 hodiny . Pro zvětšení dojezdu plánuji v budoucnu LI-ionku 7,4v /3000mAh . Použil jsem PingPong 30A regulátory pro pohon i pro vidle a na vidlích jsem podložil pérko na řehtačce navijáku takže to ten 750 g balík prken z bukového dřeva konečné bez problému zvedne . Rejd by šel udělat i větší ale vzhledem k tomu že to nemá diferenciál tak to i pří váze skoro dvou Kg. na hladkém povrchu s max. zatížením stejně v plném rejdu při stávající konfiguraci nezatáčí a jen to hrne .
Obrázek
Obrázek
Obrázek
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Dickie Linde H40D

Příspěvek od Vít Suchan »

To je pěkná práce, jaký je tam zvedací systém, v popisu jsem to nějak nevyrozuměl, tak kdyby byly nějaké fotky :--)
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Dickie Linde H40D

Příspěvek od LARS »

Dík . Dickie je vlastně neproporcionální RC hračka , předchůdce Carson ještěrky , mechanicky prakticky totožné.
Obrázek
Obrázek
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Dickie Linde H40D

Příspěvek od Vít Suchan »

Aha, díky takže je to pomocí lanka
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Odpovědět

Zpět na „MANIPULAČNÍ TECHNIKA“