Doosan DL450 nebo DL550

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Dejvid »

Ahoj pánové....
Tak po třech měsících konečně doma v objednané barvě ve značce Doosan... :D
Ještě polepit, dodělat pár detailů, dolakovat a je to téměř identické jako předloha....
Přílohy
IMG_20200116_163014a.jpg
2019-01-doosan-machines-dl420-5-5a.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Davčo,tak tomu ted nerozumím..Vždyt jsi ho koupil od Brminu ve žluté,nebo v bílé barvě,ted si to nepamatuju,ale na akci v Domažlicích,jsem tam viděl,asi žlutýho(nevím,musel bych si pustit video)..No a ten to ti Brmiňáci udělali v oranžové barvě??..To sis u nich objednal,nebo jak to vlastně je??...Nekoupil jsi teda,už jednoho,nebo na té akci to byl někoho jiného??..
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Dejvid »

Ano Honzo, žlutého má již někdo jiný (bratr)… a co se týče téhle barvy, původně jsem chtěl hned v listopadu z BRminu nenabarvený a udělat ho do téhle barvy. Z BRminu nejdříve že ano, pak to zřejmě konzultovali s výrobce a napsali že ne, tak jsem jim poslal záměr s barvou a napsali že není problém ale bude to chvilku trvat. Na vánoce byla tahle barevná varianta hotová a odeslali mi to. Samozřejmě nedělali jeden kus, to by se nevyplatilo, takže je k mání na jejich stránkách už i v téhle barvě...
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Tak ti kamaráde děkuji za vysvětlení a opět jsi mě ujistil,že ty musíš být vždy a v něčem originální,než ostatní.. :lol: ...Tak to ti Brmin ještě poděkoval a bude platit, za tvůj originální patent s návrhem jiné a tedy i třetí barvy a typem Doosan...Že já vůl,jsem ještě nepočkal a koupil jsem žlutýho...Mohl jsem mít krásnýho oranžovýho Doosana...No nic,žluťásek půjde z baráku do světa a kupuju ORANŽOVÝHO...Ty ho sám v této barvě, kamaráde mít nebudeš.. :D ..Na Moravě musí být oranžový Doosan...Jinak to nebude,ani to jinak nevidím..Do Olomouce na akci v březnu,musí být doma ORANŽOVÝ Doosan.. :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Tak jsem si to s tím prodejem Žlutáska a následným novým zakoupením oranžovýho Doosana rozmyslel..Nic nebude!!!..Žluťásek zůstane doma,přece ho nebudu měnit za nějakou oranžovou Doosanskou barvu..To by si ode mne nezasloužil.. :lol:

Ale Davčo,co se mě na tom tvým novým stroji líbí,tak to jsou ty nové pneu,co tam ted ti Brmini začali dávat..Má to perfekní vzorek..Ten se mě líbí..To je správný vzorek,kolovýho nakladače..Až ohrabu ty moje kola,co ted mám,tak si za 16eček koupím,ty co tam ted oni montují..Jsem zvědavý,jakou novinkou mě překvapí za 2 roky,co tam vylepší a co mě bude mrzet,že to já na nakladači nebudu mít.. :wink:
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od matuskobagrista »

Podla mňa čo som pozeral v prospektoch sú tieto dva nakladače rovnaké a rozdiel je tam len v rozmeroch. Tak keď budeš chcieť môže to byť 450 alebo 550 ak to chceš vedieť presne tak si pozri PDF u predajcu dostupné je aj na nete. Pekný model. :text-search:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Dejvid »

Porovnání velikosti oproti Tamiya trucku
Přílohy
Doosan 22a.jpg
Doosan 21a.jpg
Doosan 20a.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Davide,je to krasavec a nádherný stroj..Vůbec nelituji těch peněz,co jsem za něho dal..Je to krásný,pořádný stroj a zatím také pořádný pracant,který se nebojí žádného materiálu,který má nabrat a naložit..Ta síla té hydrauliky je u něho neskutečná..Stále zvihne s přehledem 10 kilo na lžíci a to ,už má ten můj Žlutásek,nějakou tu práci za sebou..Davčo,po mojich zkušenostech,co já mám se svým nakladačem odpracováno,tak tobě a bráchovi,(při vaši pracovní frekvenci,oproti mojemu pracovnímu nasazení s mým nakladačem),vám ten váš nakladač, bude bez problému sloužit 20 let..To ti garantuji.. :D ...U mě zatím jen jedna porucha a to zvukáč,no a také,už budu muset zachvíli přemýšlet o výměně kardanu,protože ten jejich kardan je měká sračka a,už je nějaký vyčvachtaný,tak budu muset někde koupit pořadný a bude zase na půl roku pokoj.. :lol:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Jirkacbx »

Moc pěkný nakladač :clap:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Dejvid »

Ahoj, nakladač zatím nepolepen, ještě nejsou hotové samolepky, ale zatím dělám kosmetické úpravy....
Vyrobeny a namontovány zástěrky na přední blatníky a momentálně se zapojují zadní světla...
Přílohy
Zástěrky 06.jpg
Zástěrky 08.jpg
Zástěrky 10.jpg
Zástěrky 12.jpg
Světla zadní 02.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Tak pán je hračička...Zástěrečky,světýlečka a kdy budeš mít špinavou a odřítou lopatu od pořádné práce..??.. :lol:
Já si myslím kamaráde,že ty jsi ho koupil na parádu a ne na práci..A to je velmi špatné.. :lol:
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Dejvid »

Doma si s tím Honzo nehraju, to mě nebaví.. Čekám až na nějakou pěknou akci kam ho vezmu... :D
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Ten to víkend..Olomouc...Pátek,sobota,neděle..Můžeš se s ním přijet ukázat.. :D
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od Dejvid »

Ahoj, cca před 14 dny stejná vada jako u Honzovo nakladače. Začalo vynechávat a lupat v reproduktoru. Vyřešeno, objednáním nové sady za cca 1200,-Kč, vyměněna jen řídící krabička a jede se dál... Reproduktor to určitě nebyl. Povedlo se Honzo opravit ten Tvůj nebo jsi to už neřešil?
Zvukáč.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Doosan DL450 nebo DL550

Příspěvek od honza 1960 »

Davide,podařilo se to jednomu pánovi nějak opravit tak,aby to nějak fungovalo a jelo...Zatím to funguje,ale bez pípání zpátečky,což mě vůbec nevadí..Ale stále,už půl roků čekám na tu řídící jednotku,kterou jsi mě objednal a co jsi ted koupil ty.. :lol: ..Ale,už mě nic neobjednávej,až to bude akutní,tak se ti ozvu a uděláš pokus 2 a snad se ji někdy od tebe dočkám.. :lol:
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“