Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Já jsem ten malý repráček,co jsem koupil,tak jsem dal do té krabičky,co byl ten originál..Ale měl jsem,už koupený,ten co se dává do kamionu(VISATION FR 58 4 ohmy),tak jsem ho tam dal místo těch dvouch originálních ale není to ono..Ale nemám ho v žádné bedně,mám ho jen obalený mirolenem,tak to není ono..V krabičce by mě tam nevlezl..Proto si počkám na ten nový zvukáč i s těma dvouma originálníma reprákama a budeto zase šlapat,jako nový...Mě se ten zvukáč v tom nakladači za měsíc používání pokazil..Tak jsem zvědavý,co vydrží ten to..Ale dám ho nahoru na přijímač,ne pod přijímač,tak jak to montují oni,(a ještě ho zalili tavnou pistolí),tak by se nemusel tolik hřát a snad bude dělat dobrotu..
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Bořík »

i malá krabička, co jen pár milimetrů přesahuje rozměry reproduktoru, je mnohem lepší, jak samotný reproduktor. Bez toho se reproduktor dostane do akustického zkratu a jakékoli úsilí o slušný zvuk je marné. Prostě to, co je pod membránou, se nesmí dostat do stejného prostoru, jako to, co je před membránou.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Já tam ten reproduktor v krabičce asi nedostanu..Je to tam na knapa..Jsem rád,že jsem ho tam tak,tak dostal samotnýho a jen zabalenýho v molitanu..Ještě se na to mrknu a uvidím..Ale ,když budu mít ty dva originální reproduktory,co tam patří v originále,tak je tam šoupnu i s novým zvukáčem a bude pokoj.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Tad jsem se na to díval a možná bych ten jeden reprák v krabičce dostal..Ale musel bych to celý vzadu odstrojit..Odšroubovat destičku se servama a rozvaděčem,potom povolit na pásce hadice od hydrauliky,aby šlo s nima hýbat a potáhnout je více dozadu,abych získal prostor na manipulaci s reprákem v krabičce..No,už ted mě z toho polívá horko,když vidím tu spleť drátů a hadiček,tak,asi počkám,co mě přijde od Davida za zboží a potom budu chytřejší a také podle toho budu laborovat,co a jak..Nechci tady ted něco zbytečně mastit...Nerad si přidělávám práci,kterou nemusí momentálně dělat...Zatím mě to trochu vrčí i jede,tak do toho nebudu zbytečně rýpat..Jak příjdou nové věci,všechno nafotím,namontuji a dám vědět,jak jsem dopadl.. :D
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Jirkacbx »

Mam tenhle zvukovej modul http://www.realrcreviews.com/ess-one.html
A i když je to velká krabice,funguje dobře.
Hlavní myšlenkou je,že membrána zvukuje nahoru,ALE dole pod membránou je to uzavřený a odvedený tunelem zvuk kousek vedle repráku.
Takže možná zkusit reprák zespoda lehce zadeklovat a odvést zvuk třeba 1cm širokým tunelem jako z boku repráku mimo,mohlo by to být líp slyšet.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od matuskobagrista »

Tam bude stalé nejaký problém. :--) Nemože predsa fungovať KOMATSU ked nan dáš samolepky CATERPILLAR. Mal som v robote CAT 320 E funglovku a na sebe originál monterky KOMATSU a ten bager proste nešiel :doh: :text-search:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Milan3528 »

No to dá rozum že to tak nějak bude.Michale,ty seš hroznej....
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Jirko,tam není vůbec místa na nějaký laborování s reprákem..Je tam málo místa,tak akorát na ty dvě krabičky s těma reprákama..Je to tam na knapa....

Martine,ty kluku Slovenská ušatá..Ty jseš ale vemínko..Já se z tebe zblázním..Ty víš,jak dobře poradit...Ale přesto ti děkuji za radu..Snaha se cení... :lol: ...A mimochodem,hydraulika na Šediváku po tvoji malé GO čerpadla a pístnic,zatím chodí,jak má..Ale musím ji šetřit..Beru do lopaty max.1.5 kilo materiálu.. :wink:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Jirkacbx »

Tak dej fotku repráků a uvidí se.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Jirko,neřeš to..Počkám,až přijde od Davida sada zvukáče a repráků a potom budu laborovat,co dál.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Tak Davide a všichni,kdo máte doma ten to nakladač a,nebo se ho hodláte v budoucnu kupovat,tak vás ujištuji,že hydraulika a samotný nakladač zvedne a bez problému opatrně a pomalu uveze 18!!!!!! kilo na vidlech,na lžíci to bude o 2 kila mín,protože tolik váží lžíce..Byla ta jízda,už na hraně,protože se,už trošinenku nadzvedávaly zadní kola,ale opatrně se s tím nákladem jel i zatáčel...Vyzkoušeno dnes na akci v Holešově, se 6cm zámkovou dlažbou..Je to nafoceno a natočeno u několika návštěvníku,co to viděli a čekali,co se bude dít,když jsem tu zámkovu začal na sebe skládat..A musím se přiznat,že jsem čekal i já,co se bude dít,až vemu za opatrně za knipl od hydrauliky....NEZKUTEČNÝ,CO TEN ŽLUTÝ NEŘÁD OD BRMINU DOVEDE.. :-oo :clap:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Milan3528 »

Jen blbni.... a pak ,klucíííí kdo mi to opraví ??? :--) :--) :--)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Jirkacbx »

Pane jo,tak malá gratulace :dance:
Velkou gratulaci ti nepřeju,to by ses taky mohl nosem bacit o vršek futer,až budeš chodit po baráku :mrgreen:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od matuskobagrista »

Ak si myslíš, že je tá hydraulika stavaná na takéto váhy tak mu nalož aj 25kg, neviem čo sa stým tak hráš :lol: :lol: :lol: V tej hydraulike sú len nejaké O-kružky a tie po čase stvrdnu a potom sa z Milanom zasmejeme :boohoo: :clap: :dance:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 750
Registrován: pát led 11, 2019 12:17 am
Bydliště: Opava

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Honzo gratuluji :) Vypadalo to dnes super, jak Ti to zvedalo :)
🇺🇲John Deere 9620RX
🇸🇪Väderstad ST600s
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20
🇨🇳Frsky Tandem X20 PRO
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“