Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Milane a Martine,jestli si myslíte,že jsem s těma 18 kilama váhy,tam jezdil celý den,tak jste na velkým omylu..Já jen zkusil,co to snese a co to uzvedne a uveze..Sám jsem byl na to zvědavý..Těch 18 kilo jsem zvedl na vidlích 2cm nad zem,vezl jsem je,asi dva metry,dvakrát jsem se zatočil prdelí a po,ani ne minutě,jsem je položil,tam kam jsem chtěl..Mě jen zajímalo,jen jestli to zvedne,jestli nepůjde na čumák a jestli to bude,aspon trošku zatáčet..No a pak,už jsem celý den převážel dlažbu o váze 8 kilo a to bylo v pohodě..To,ani Žlutásek nevěděl,že něco zvedl a veze.. :D..No a,když mě odejde čerpadlo na hydrauliku,tak Brmin dal do prodeje čerpadlo náhradní na čelního nakladače,tak ho za 120eček koupím nový a můžu blbnout dál Milánku,můj zlatéj.. :lol: http://www.rcbrmin.com/index.php?main_p ... 4uimr5j3p4
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Mildo,tak se omlouvám..Nebylo to 18 kilo,ale,jen 15 kileček.. :D ..Je to těch 5 kostek,jedna váží 3 kila..No a ty dvě kostky s tou červenou navrchu,tak to váží 8 kilo..No a ty já na akcích vozím,jako malinu a stavím s nima stěny kolem hromady hlíny a,nebo kolem stěn mostů..Jako opěrnou zed, pro materiál..Těch 8 kilo,to pro ten nakladač nic není,ale těch 15 kilo,tak to se,už chudák,trošičku potil,když je zvedl a potom dva metry vezl..Jak říkám,měl je na vidlích jen půl minuty,tak jsem ho s tou zkouškou,co dovede moc nezedřel.. :D ..
DSCN6474.JPG
STAS
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 28, 2020 3:49 pm

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od STAS »

Paráda, funkční zkouška na hranici rizika :clap: :text-wow: :text-thankyouyellow: :auto-swerve:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Tak na hranici rizika to tedy bylo,i když ne tak s rizikem,že se něco stane s čerpadlem a nebo s gumičkama v písticích,ale asi by mě nebylo moc do smíchu,kdyby mě ta vrchní pátá kostka spadla na pístnici a poškodila by mě pístek..Tak to by bylo moc špatné..Při zkoušce jsem si to,ani neuvědomoval,ale,až za půl hodiny mě došlo,že se něco takovýho klidně mohlo stát..Stačilo jen vidle blbě naklonit a průser by byl hned na světě..To bych si, už jen mohl sám sobě pořádně nafackovat..
michal45
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv lis 28, 2019 7:49 pm

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od michal45 »

protože, jsem tu nenašel něco, jako bazar, tak to dávám do tohoto vlákna .Nabízím kolový nakladač Libhier L 556 - 1:12, váha 11,5 kg .........................
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Jirkacbx »

"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“