Volvo A60 Bruder

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Já také nevím Pepi,co by to dělalo.Jen je to takový můj nápad,že bych dal silné převodovky jen do té prostřední,líné nápravy,abych ušetřil peníze,ale nevím,co by udělalo těch 7 otáček navíc..Jestli by ty dvě nápravy nestíhaly a ta prostřední je tlačila,to fakt nevím,co by se dělo a jak by to jezdilo.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Kluci,chci se zeptat..Když se tu podíváte na stránku 14,tak tam nebožtík Milan prodává rozdělanýho dempra od Brůdru..Jsou tam věci na poskládání...Nekupovali jste to někdo od něho,než ještě zemřel a ,nebo nevíte o někom,kdo to koupil??..Chci něco z toho koupit,ale manželka mě říkala,že takovýho doma nic mezi jeho modelářskýma věcma nenašla..Tak se vás ptám,jestli jste to někdo nekoupili,at to s jeho ženou zbytečně po baráku nehledáme..Díky za případnou odpověd.. :wink:
michald
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 11, 2020 4:55 pm

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od michald »

Ahoj, myslím si, že to někdo koupil. Auto bylo na modelbazaru a za cca měsíc zmizelo. Měl jsem zálusk na gumové pneu.
Koukal jsem na pneu na eshopech, ale žádné vhodné jsem nenašel.
Michal
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Hned sem si to myslel,že to Milan stačil ještě prodat,když to paní Šimková,nemůže nikde najít..Taky jsem chtěl ty pneu+disky na toho mýho dempra,ale ted,když,už vím,že to Milan prodal,tak pneu a disky budu muset koupit u Magomu..Sice to bude dost peněz,ale s tím se,už nedá nic dělat..Holt,každý koníček něco stojí.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Tady máš pneu na dempra..Disky tam mají také..https://www.magomhrc.com/en/piezas-comu ... -a60h.html
michald
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 11, 2020 4:55 pm

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od michald »

Disky si udělám sám , ale pneu jsou úzké, měly by být široké 50mm. Uvidím možná je stejně koupím.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

JJá vím,že mají být 50mm,ty plastové Brůdrácké mají 50mm a tyto 42mm,ale 50mm nikde neseženeš,já,už jsem se díval všude..Taky mě to štve,že jsou o trošku užší,ale s tím se budeme muset smířit..Možná najdeš někde 50mm,ale musí být tvrdé,nemůžou být měkké,protože mě ty pneu musí v pohodě udržet 20kilo,aniž by se vyboulily..Dempr 13kilo+náklad 7 kilo mokrého písku..A právě Magom je má tvrdé a jsou na toho dempra..Disky koupím také tam,vychází jeden na 520kč,ale kdyby jsi byl ochoten mě vyrobit 6 disků a byl bys cenově lacinší,než bych je koupil u Magomu,tak bych byl rád.. :wink:
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od Vít Suchan »

A co disk vysoustružit a pneu vytisknut stejně jako to dělal Lukáš u Terexe?
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Vítku,to máš pravdu,ale já nikoho neznám,kdo by mě pneu vytiskl a disk vysoustružil..Vůbec nevím,kdo Lukášovi pneu tiskl a hlavně,kolik by ta jedna pneu stála..Nechci nikoho otravovat,ale kdyby mě Lukáš prozradil,kdo tiskne pneu,tak bych se ho zeptal,jestli by 6 pneu,šířky 50mm nevytiskl..Ještě mě napadlo,ač 3D tiskárnám vůbec nerozumím,jestli by se disky místo soustružení,nedaly vytisknout.
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od Fairytale »

Já si vše modeluju a tisknu sám. Až budu mít s Terexem naježděno desítek hodin, tak poznáme, jestli tištěné pneumatiky něco vydrží. :) Honzo, z jakého důvodu ti nevyhovují ty, které tam máš teď?
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Lukáši kašlu na šířku a už jsem je nechal objednat u Magomu..Tam je mají za nějakých 35euro za jeden pár a jinde na Německých obchodech sice mají tu správnou šířku,ale 35 euro za jednu pneumatiku..Na to jim prdím..S těma umělýma pneumatikama jsem spokojený,vyjedou všude,ale když s něma jedu po kamínkávh,nebo písku,tak to skřípe,jsou hlučné a jakoby jel žebřiňák a potom se mě Pepi Dojčar na akcích směje,co to jede za žebřiňák.. :lol: ...Když ho mám od Jirky tak dobře udělaný a chodí mě,jako hodinky,tak ho,už chci mít pořádný se vším všudy,tak teda i s pořádnýma diskama a kolama..Jinak na ty stávající plastová kola nemůžu říct špatný slovo,mají správnou šířku,vyjede to v každým terénu,ale jak říkám,už nechci mít žebřiňák,aby se mě Pepíček nesmál,ale pořádný gumový pneu s pěknýma duralovýma diskama...Možná mě je Pepíček někdy na akci i pochválí.. :lol: :clap:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Tak jsem ty nový gumový papuče jen tak přiložil k těm plastovým kolům a myslím si,že to zase o trošku poskočí k lepšímu..Budou tam slušet i když mohly být o ten jeden cenťák širší,jako jsou ty plasťáky,ale i tak to bude dobrý..Ted ještě ty disky,obuji to a můžu vyrazit do terénu..Jsou dost tvrdé,tak pod tíhou dempra i s nákladem,nebudou vypadat jakoby podhuštěný..Výška kola je stejná,tak to bude dobrý..
DSCN0004.JPG
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od Vít Suchan »

Podle mě je to dobrý, i když kdyby byly větší bálo by to lepší y ale co se dá dělat :D
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Vítku větší být nemůžou,nevlezly by ty kola,pod přední blatník..Uvítal bych je širší,ale kašlu na to..Hlavně,že budou pořádný"dospělý" kola,místo těch plasťáků..
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od Vít Suchan »

Aha, ale vypadají stokrát líp než ty Bruder kola :D
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“