Volvo A60 Bruder

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Vejm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: stř bře 30, 2016 8:40 am
Bydliště: Nová Ves 99 Kunčina 569 24

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od Vejm »

No já mám opačný názor .Víc se mi líbí ty plasťáky.Ten jeden centimetr je dost znát a ty užší vypadají vedle nich trochu jako chudáčci.I když guma je guma (jen můj názor) :| :| :|
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Máš pravdu,taky se mě víc líbí ty plasťáky,protože ta šířka tomu tam tak krásně sedí,ale s těma gumovýma kolama to bude,už trošku dospělý dempr a hlavně mě Pepíček nebude nadávat,že to s těma plasťákama jezdí,jako žebřiňák.. :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Tak dempr dostal nový disky i pneumatiky..Kuba mě vyrobil disky a Vojtiš poskytl nalakování..Díky kluci..Zase se dempřík posunul o trošku víc k dospělosti,než s těma plastovýma kolama..Krásně to s nima jezdí,je to tišší a nic pod kolama nestřípe,když jedu po kamínkách..Dobrý je to..No a co je hlavní,že i pod tíhou 28 kilo(13 kilo dempr+15 tři cihly) se pneumatiky, ani o milimetr nepodhustily..Jsou od Magomu,tak jen,at víte,kdyby jste měli obavy,že jsou měkké,tak nejsou,jsou výborné..A co je na tom dempru nejlepší,že ty tři cihly normálně vyklopil.. :clap: ..Tak ted,už nemám obavy,že bych na akcích nevyklopil nafedrovanou korbu mokrým potěrákem..15 kilo na výklop,je víc jak dobrý..Je to dříč..Díky Jirko za perfekní kontrukci vyklápění.. :clap: ..Tak a ted,už jen vyjet na akce,které nás brzo čekají..Jsem připravený.. :lol:
DSCN0014.JPG
Uživatelský avatar
milossek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 23, 2013 2:30 pm
Bydliště: okr. Kladno

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od milossek »

Super Honzíku. Tak si ještě střihni plechovou korbu, až Ti tenhle plastový lavorek praskne a pak z toho bude teprve dospělejší dempr. :lol: Jinak paráda, ať slouží :clap: .
" Kde začíná elektrika, končí rozum"

Fendt 936Vario + čelní nakladač + sněhová radlice
Claas Axion 850 + tandem vlek Fliegl
Bruder CAT 963D
peckovej Kirovec K-700A v 1:14
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Milošku,plastový lavorek zatím nechám,ten mě hned tak nepraskne,protože je to odolný ABS plast..A krom dneška s lavorkem,žádný chujoviny nevyvádím,tak mě ten lavorek na dempříkovi přežije.. :lol:
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od darbujanek666 »

Paráda,kola jsou perfektní. To vyklápění cihel raději komentovat nebudu, mě to může být jedno, záruka už dávno vypršela .😆😆
Claas Atles 936RZ
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Jiříčku od začátku,co jsi ho stvořil,jsem věděl,že to bez problému vyklopí 10 kilo,tak těch dalších pět kilo,byla jen taková třešnička na dortu,pro moji zvědavost..Ted,už jen budu sklápět materiál do 7 kilo,co se na tu korbu toho mokrýho písku vleze,tak ta převodovka na sklápění,nebude o ničem vědět,že něco sklápí..Víš dobře,že já musím všechno vyzkoušet,až do maxima a proto jsem ti při stavbě kladl na srdce,nechci krásu,chci pořádnou funkčnost a krásně se ti to podařilo...Ještě ty dva motory od Lukáše, na tu prostřední nápravu a bude to dělo.. :) Záruka vypršela,ani nebyla potřeba.. :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Lukáši,motory přišly v pořádku,ihned jsem je namontoval a řeknu ti,že to není dempr,ale tank..Motory hrabou,jako zběsilý,nádherně pomahájí oběma nápravám,prostě se nezastaví,tam kde se zastavovaly ty původní..Je to perfektní..Na přehupu,krásně berou a je tam výborně vidět ta síla..Až mě odejdou do věčných lovišť,tak tam už nechci nic jiného,než tyto..Ještě jednou díky za radu a koupě motorů.. ;)
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od darbujanek666 »

Ty si to zvládnul úplně sám? Máš velikánskou pochvalu, děláš mi radost.😀
Claas Atles 936RZ
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od Fairytale »

Jsem rád, že moje tvrzení bylo pravdivé. Alespoň se může uzavřít tato dlouhá diskuze ohledně "slabé prostřední nápravy". :) Není zač, Honzo.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Volvo A60 Bruder

Příspěvek od honza 1960 »

Lukáši::..Jo,jo,už ted vím,že to nebylo slabýma regulátorama,ale nedostatečně silnýma motorama,který se v záběru "ulívaly"..Ted vím,jaký tam mám v případě poruchy koupit motorory a kdybych je potřeboval koupit,tak bych se zase obrátil na tebe a pokud by ti to nedělalo problém,tak bys mě je zase koupil.. ;)

Jiříku::Tobě jsem radost udělal,ale nevím jestli sobě..Nervy na pochodu a tolik k...rev,co padlo na dvoře,to se i sousedka šla raději schovat,aby v mým návalu vzteku,jednu přes plot nechytla.. :lol: Ale hlavní je,že se zadařilo a funguje mě to krásně stejně,jako Lukášovi.. :lol: To je to,co jsem potřeboval..
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“