TONKA

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od honza 1960 »

Martin,ty na žádné naše akce jezdit nemůžeš,protože,když já ti s Krakenem budu pod bagr přihrňovat a ty budeš bagrovat,tak se tam budem nudit,protože,ty jim dáš do těch jejich sklopeček dvě lopaty a můžou jet vysypat..A tím to způsobem to pětkrát otočí a není, co vozit.. :lol: Ty si udělej živnost na kopání bazénů a nemusíš jezdit na akce.. :--) ..Ale tím jsem nechtěl říct,aby ses za náma nepřijel na nějakou naši akci podívat,naopak jseš moc vítán a,když budeš hodný,tak ti půjčím moji Huinu,aby sis mohl zabagroval s pořádným strojem.. :lol:
Uživatelský avatar
Matus
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: úte lis 27, 2012 7:26 pm
Bydliště: Trnava

Re: TONKA

Příspěvek od Matus »

Práve som natrafil na pár videí s podobnou prestavbou tejto Tonky akurát na tých videách má kĺbový podvozok a vzadu dvojmontáž, ale čo ma napadlo bolo, že by bolo celkom zaujímavé až bude mať Honza prestavaného toho dumpra od Brudera, tak spraviť taký porovnávací test s touto Tonkou čo sa týka správania sa v teréne a podobne. :D

https://www.youtube.com/watch?v=orGD_-GDrL0
https://www.youtube.com/watch?v=wBAL19fBsjs
Přílohy
IMG_20181017_114023.jpg
Mack Granite Halfpipe Kipp-LKW & CAT 966M
Mercedes-Benz Arocs 4x4 Kipp-LKW & Volvo EC 160E
Volvo A40G Dumper & Class Axion 950 with trailers
Link na môj kanál YT : MS - RC MOVIES
https://youtube.com/channel/UC8VxorV6cDnd3UlZgZfX7PQ
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TONKA

Příspěvek od Milan3528 »

Takže to až tak blbej nápad přestavět Tonku nebyl.Ještě mám v záloze ten modrej ZIL nebo co to je.Taky by to mohlo být zajímavý.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od honza 1960 »

Kamaráde,tak to by mě také zajímalo,protože Volvo bude mít pohon okamžitých 6x6,takže tank,kdežto Milan tam má zřejmě neuzaviratelné diferáky,aspon si to myslím a ještě k tomu jen 4x4,tak by měl být v terénu slabší,ale zase na šplhání někde po kládách,tak tam by Milan vyhrál,protože má trialovou Tonku. :lol:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TONKA

Příspěvek od Milan3528 »

Honzo,to bys měl vědět,že expediční podvozky mají diferáky uzavřený natvrdo až na vyjímky.A MST podvozek je expedičák.Vyjedu určitě víc než ta tvoje budoucí mrcha která zůstane trčet na pupku.A máš to prde !!! Taky jsou tam spešl gumy na takové to domácí hrabání.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od honza 1960 »

:D ..Možná kamaráde,ale to se ještě uvidí..Já nestahuji kalhoty,když brod je ještě daleko.. :lol:..A také se mě může stát,že si ve Strážnici na Krakenovi spletu kniple na vysílačce a,už s Tonkou také nevyjedeš nic.. :lol:
suca
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 444
Registrován: pon zář 15, 2014 2:51 pm
Bydliště: říčany u prahy

Re: TONKA

Příspěvek od suca »

Honzo ty si možná na krakenovi kniple spleteš,jenže v tu dobu už bude Milan s tonkou na druhé straně haly :lol: :lol: :lol: :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od honza 1960 »

A proč ty mě vždycky zhatíš moje plány a následnou radost.. :lol:
Uživatelský avatar
Vojtiš
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 155
Registrován: ned dub 13, 2014 2:09 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od Vojtiš »

Mám takovej pocit že někdo říkal že kraken zůstává doma! nebo jsem špatně slyšel? prej tam pro něj není práce.
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: TONKA

Příspěvek od matuskobagrista »

[quote="honza 1960"]Martin,ty na žádné naše akce jezdit nemůžeš,protože,když já ti s Krakenem budu pod bagr přihrňovat a ty budeš bagrovat,tak se tam budem nudit,protože,ty jim dáš do těch jejich sklopeček dvě lopaty a můžou jet vysypat..A tím to způsobem to pětkrát otočí a není, co vozit.. :lol: Ty si udělej živnost na kopání bazénů a nemusíš jezdit na akce.. :--) ..Ale tím jsem nechtěl říct,aby ses za náma nepřijel na nějakou naši akci podívat,naopak jseš moc vítán a,když budeš hodný,tak ti půjčím moji Huinu,aby sis mohl zabagroval s pořádným strojem.. :lol:[/quote]

Ta stále len o tom krakenovi rozprávaš. Počkame na dorobenie 575 - 3 Super Dozer a potom ich opreme do seba. Som zvedavý či to je ozaj taký stroj ako ho stále chváliš :text-lol:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od honza 1960 »

:lol: :lol: ..Martin,nevím,co to je 575,to je nějaký buldozer??..Když ho budeš mít v měřítku 1:14,tak se s tebou rád,radlicu na radlicu v souboji utkám.. :--) ..Martin mluvím o něm proto,protože je to srdeční záležitost a to co dovede udělat za práci,že se ničeho nebojí a na akcích, je to defakto,takový jediný stroj,který tam nikdo nemá..Od Brůdru buldozera tam kluci mají,ale takový těžký hovado,nikdo,tak proto vždy mluvím o Krakenovi..Ale tvé 575 se nelekne,to ti garantuji.. :lol:
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: TONKA

Příspěvek od matuskobagrista »

Ano je to dozer od Komatsu . Presne KOMATSU D 575 A-3 Super Dozer. Váha niečo kolo 150 ton. Kraken je teda 10 CATERPILLAR.
Už som si pozrel foto v tvojej teme. Pekný stroj :text-woo: :text-woo: :text-woo:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: TONKA

Příspěvek od honza 1960 »

Dobrá,budu se těšit.. :wink:
Uživatelský avatar
Matus
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: úte lis 27, 2012 7:26 pm
Bydliště: Trnava

Re: TONKA

Příspěvek od Matus »

No to by bol zaujímavý súboj :D i keď ten Komatsu aspoň čo som na nete našiel je zhruba raz tak ťažký než Kraken, ale aj tak ani jeden nemá na Bulldozer ACCO, ktorý váži 183 ton a 1301hp :lol: to by ma zaujímalo na čom ho prevážajú. :lol:
Přílohy
acco-super-dozer-1-678x381.jpg
Mack Granite Halfpipe Kipp-LKW & CAT 966M
Mercedes-Benz Arocs 4x4 Kipp-LKW & Volvo EC 160E
Volvo A40G Dumper & Class Axion 950 with trailers
Link na môj kanál YT : MS - RC MOVIES
https://youtube.com/channel/UC8VxorV6cDnd3UlZgZfX7PQ
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: TONKA

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“