LIEBHERR 636 od Brminu

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Milan3528 »

Dnes jsem trochu jezdil s nakladačem a dobrý.Akorát se zasírají ty dráhy pásů a to záběrové kolo to tam stále zhutňuje.Jediná možnost čas od času pásy rozdělat a vyčistit.Máte na to někdo nějakou vychytávku ?
A pak jsem chtěl zkusit bagr ,no ani nevím zda to sem psát .... no prostě skočil jsem z nakladače kde mám pojezdy na jednom kniplu na bagr a ejhle,nejede mi jeden pás.Stalo se mi to již včera a tak jsem chtěl vyzkoušet,zda je někde krpa ---- a byla .Na bagru mám totiž ovládaný každý pás zvlášť a ne pouze jedním kniplem jako u nakladače.Už jsem skoro chtěl bagr kuchat,když jsem omylem zavadil o druhý knipl a ejhle,ono to jede.A bude hůř.....
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od honza 1960 »

Mildo,už to nehul..I já vím,že nakladač máš na jeden knipl a bagr na dva rajčáky..Sám jsi mě to říkal..To je ale velice jednoduchý si ty pojezdy přemixovat ze dvouch rajčáku na jeden knipl,jako to máš na nakladači a už si to nebudeš plantat,při náhlém střídání strojů..Já mám všechny pojezdy na mých strojích,na jeden knipl a nelze si to poplantat... :wink:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Milan3528 »

Honzo,víš ale jaká je to úleva když zjistíš že je vše v pořádku ? A ani by mě to bez takovejch šoků nebavilo,kdyby vše fungovalo na jedničku.To bych neměl co dělat a nudil bych se.Takto se pořád něco děje.Jinak já umím mixovat jedině tak ovoce v mixéru a ani k tomu už mě paní nepustí.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od honza 1960 »

No jak myslíš..Tak potom si nestěžuj.. :lol:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Milan3528 »

Už mě z toho jak nemám co stavět hrabe a tak jsem udělal aspoň osvětlení na čumák Škody 100 z trafiky za 49 Kč.Sice to sem tak moc nepatří,ale nechci zakládat nový vlákno a plevelit někomu jinému.Snad to nikoho nepohorší.Použiji asi jako lampičku do vitrýny s modelama.
:text-link:
https://milan3528.rajce.idnes.cz/800x60 ... 35_001.jpg
Uživatelský avatar
rmichalbarna
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 604
Registrován: stř bře 22, 2017 2:12 pm
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od rmichalbarna »

Milane pěkný, snad si koupíš další čísla.
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Bořík »

Ta škodovka je ( a snad bude ) nádherná ... je ale někde uvedeno, kolik čísel bude vydáno ? Nějak jsem se k tomu číslu nepropracoval a asi to bude i záměr, protože podle ceny prvních čísel to bude docela velký balík peněz. 1. číslo 49,- druhé 149,- a další 229,- až 249,- Měsíčně 916,- a těch měsíců bude asi dost.
Legendární Porsche Carrera ve stejném měřítku je jen za pouhých 949,-€, ostatní kolem 500-600€.
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od rotruck »

Kdesi na netových bazarech někdo prodává poskládaný T-čko (T34) z těchto časopisů a momentálně se dopracoval ke slevě z 18ti na 15 000,- Tahle časopisová skládačka - podobně jako modely kultovních náklaďáků jsou pěkná kulišárna na tahání peněz ......
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Kejhak »

Stejně, jako před pár lety RC Spitfire. Vylezlo to na nehorázný peníze a ani se nikdo, z kupujících/stavějících, nepozastavil nad životností takového modelu. Chci říct, že si to kupovalo asi dost lidí, kteří s RC letadly neměli žádnou, nebo pramalou zkušenost a Spitfire není zrovna moc vhodnej model do rukou začátečníka. Modeláři znalí, do toho jistě nešli.
Jak už bylo uvedeno, pouze zneužití legendy, ať už letadla, auta, lodě, nebo tanku, na tahání peněz z neznalých.
Ale nikomu tu radost ze stavby a těšení se, na další číslo s díly, neberu. Alespoň u toho auta, je zaručeno určité potěšení, z hotového a krásného modelu, než u jiných, kteří plakali nad hromadou třísek, z onoho letadla.
A teď už to tu zase nechávám bagru, teda nakladači.
Uživatelský avatar
Vojtiš
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 155
Registrován: ned dub 13, 2014 2:09 pm
Bydliště: Přerov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Vojtiš »

Přesně jak říkáš Miro, jeden takovej blbec jsem byl i já a skončil jsem někde za půlkou a to jsem se dozvěděl že bude ještě pěknej oříšek motor atd. Takže teď to leží někde u taty na půdě a půjde to asi do kamen, no jó mladická nerozvážnost co už. :doh:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Milan3528 »

Tak dnes se stalo co jsem tak nějak předpokládal.Rosypala se mě převodovka.Odešel pastorek.Neví někdo kde sehnat náhradu ? Na Brminu jsem nenašel.Druhá převodovka je jako nová.Že by nějakej renonc při výrobě ?
-
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
rmichalbarna
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 604
Registrován: stř bře 22, 2017 2:12 pm
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od rmichalbarna »

Milanku jestli se nikdo neozve s originálem, tak jedině vytočit na soustruhu. Točil jsem něco podobného na motor stěrače na Uaze.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od honza 1960 »

Milan,to není možný z čeho to ti blázni šikmooký vyrábí..To snad,už ten plast je odolnější,jak to jejich "železný" bláto...Ale nevadí,postupem času to všechno nahradíš pořádnou českou ocelí a bude dobře.. :wink:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Milan3528 »

Závada byla jen na jedné převodovce.Ta druhá je jako nová.Třeba byla špatně sestavena.Špatné vůle.I ten matroš se mi zdá jinej.Ten druhej pastorek je úplně černej a tenhle mi připadne z nějakýho blata.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LIEBHERR 636 od Brminu

Příspěvek od Milan3528 »

Prozatím jsem objednal dvě nové převodovky z Brminu,ale tuhle se budu snažit opravit.
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“