Huina Full metal 1580

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6540.JPG
DSCN6539.JPG
DSCN6536.JPG
Tak chlapci,Huina je doma a,už jsem ji dal dnes pořádně zabrat.. :lol: ..Hoši,tak to vám je dílo.. :D ..To,až někdy uvidí Pipionek,tak ho trefí šlak.. :D ..No,poznatky po 5 hodinách bagrování..Tak o propracovanosti se nebudeme vůbec bavit..Všude vůle,jako u žebřiňáku s tím jsem ovšem počítal,tím mě číňani nijak nepřekvapili..Co se týká bagrování,tak potvora se brání,jako čert..Vyzkoušel jsem ji i ujetým terénu,kde stokrát od jara,co jsem mohl jit pracovat na zahradu,projela naložená osmikola a buldozer,což je vidět na fotkách,tak je to pěkně ujetý i deštěm udusaný a musím říct,že to ta potvora normálně urvala..Sice je pravda,že ty serva při záběru zakňučely,ale při pozvednutí ramena a zavírání lžíce,tak to šlo,jako v másle..Jinak v normální hlíně,na hromadě nasypané,nebo Strážnického písku,tak to bagruje normálně..Zkoušel jsem i kamínky frakce 4/8,co se dávají pod zámkovou dlažbu a nabralo to,jako nic..Musí se s tím ovšem rozumě nakládat a ne zavalit lžicu,jak vidle do hnoja..Protože serva to rvou a bagr jde na čumák..Jinak osmikolu s tou "lžičenkou",kladu 10-15 minut..Ještě to h...o umím,ale já se to při 2 hodinovém denním nakládání,naučím..To mě půjde,z toho strach nemám.. :D ..Jinak,kdo má doma sklopku a nechce vrážet nehorázný prachy do pořádných nakladačů a bagrů,tak toto mu na vyblbnutí a naložení sklopky u něho na zahradě,aby si mohl sám pohrát a byl si soběstačný,úplně stačí..Pořád je to lepší,tady ten to bagr mít doma,než čekat,až bude nějaká akce,aby si mohl konečně zajezdit a nebo se sám nakládat lopatkou.. :D Co jinak k tomu to bagru říct??..Je to stroj,za 13500kč,tak od toho nemůžu čekat nějaký zázraky..Ale na takový to normální naložení sklopky,jakýmkoliv materiálem,co máme na akcích,to stačí..Samozřejmě s tím nemůžu bagrovat,jak Milan s tím svým hydraulickým bagrem..Je to prostě taková Fábie,mezi škodovkama,není to Superb.. :D ..Jo a ještě jsem zapoměl napsat,že všechny funkce jsou proporciální,jen pojezdy jsou na tvrdo..Tam to vystřelí,jako raketa.. :)
Naposledy upravil(a) honza 1960 dne ned čer 17, 2018 10:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od Milan3528 »

A co ten ovladač ? Už se to chytlo ?
V Ořechově jsem vlastně poprve slušně bagr Liebherr testoval a obstál podle mě na jedničku.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

Milan,ovladač se napáruje po dlouhým přemlouvání a pokusech..Někde v něm je chyba..Je nějaký nemocný..S Kuldou,jsem to,už řešil,asi budeme ve vysílačce letovat..Mám ještě tu pokaženou,tak budeme dělat ze dvouch,jednu,pokud nám Ital nepošle jinou,zdravou.. :D..Bagr ti fungoval krásně,pracoval na jedničku.. :wink:
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od Kejhak »

Tak Ti to, Honzo, splnilo Tvoje očekávání. Žádnej trhač to nebude, ale hrát si s tím jde. To je dobře, uvidíme, co to bude dělat za pár tejdnů. Větší testman, než Ty, asi není. ;)
Jen na mě ten bagr působí, že je nějakej malinkej. Jakýmu měřítku to odpovídá?
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

Míro,to není,ani 1:14.to není,ani 1:16,to je tak 1:18.. :lol: ..Každopádně,je to menší,jako Brudr,to je bez debat,protože ze země nenaložím Mercedesa a ten je od Brudra,ne že by tam nedošáhl,to stěží,jo,je malý chod na zavření lžíce,tak jak zvedám malý rameno,abych dosáhl do korby,tak,už se sype materiál z lžíce ven..Chce to prodloužit páky na lžíci,aby se pořádně zavřela,ale zase zkrátím otevření lžíce..Nic s tím dělat nebudu,z 80% se budu nakládat z kypy a z lavice,no a když budu muset ze země,tak to tam také nějak dostanu..Z toho se nestřílí..Míro,já jsem to nekoupil na nějaký veliký nakládání a práci,na to mám šediváka,toto je dobrý na domácí blbnutí a zasmání.. :--)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6543.JPG
Chlapci,tak a,už to začíná...Taková maličká oprava..No oprava..Začala mě po dnešním hodinovém bagrování zadrhávat točna,tak jsem ji trochu pomohl..Všechno je suchý,jako seno..Ať točna,tak i všechny pístnice..Tak jsem to vzal pěkně od podlahy..Všechny šroubky volné,jako sviňa a někde nebyly vůbec..To je katastrofa,co ti malí Číňani dovedou vyrobit.. :D ..A o těch vůlách,ať na točně,nebo na všech ramenách,tak to raději,ani nemluvím.. :doh:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6545.JPG
Tak,díky mému "šikovnému" zákroku v elektronice,byl z Huiny odstraněn celý čínský mozek,co poháněl Huinu a byla tam dána dospělá RC (regulátory a jiné věci,já tomu nerozumím,dělal mě to odborník na slovo vzatý)+nová vysílačka..A ted je vám s tím to pravý,plynulý bagrování..A o pojezdu pásu,ani nemluvím..Hlemýžd, je proti tomu sprintér.. :lol: ..Ted se s tím krásně se s tím pracuje..Odbagrovávám ve skleníku stonky po rajčatech..Je pravda,co by Piponek dělal se svým bagrem 2 minuty,já ty rajčata, doluji půl hodiny.. :lol: ..Ale o to víc mě to baví..Video sem neumím dát,ale až budu opět pracovat,tak sem dám fotky..Pro představu mé úmorné práce,to bude stačit.. :D
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Ta paní co s Tebou bydlí má svatou trpělivost, trhat stonky rajčat bagrem :roll: :lol: :lol: :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

:lol: ..Pepi,já jsem ji jasně zakázal, ty rajčata vytrhat ručně..Řekl jsem ji,že na to máme techniku a nic se nebude dělat rukama.. :lol: ..A to jsi ještě neviděl,jak jsem v sobotu doloval buldozerem brambory na oběd..To,už nemá, ani cenu komentovat...Sousedka nechápe,když mě přes plot vidí,co provádím.. :lol:
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Brambory buldozerem :chores-mowlawn: :violence-shootself: :lol: :lol: :lol: :lol:
suca
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 444
Registrován: pon zář 15, 2014 2:51 pm
Bydliště: říčany u prahy

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od suca »

ty jo, když to tu čtu,tak asi vemu liebherra a pujdu kopat mrkev a česnek :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

Hoši,tak přece to nebudu dělat rukama,když mám na to techniku.. :D
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od Bořík »

Jen abys neumřel hladem, než se k těm bramborám prokopeš ! :lol:

Na kolik tě, prosím, ten bagřík přišel ? Nad něčím takovým uvažuju. Rozhodně bych chtěl něco kovového, co by vydrželo.
Bazén už mám sice vykopaný, ale i tak by se tam na zahrádce kousek zeminy dalo přemístit.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

Máš SZ..
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Huina Full metal 1580

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6552.JPG
A,aby se krásně s Huinou bagrovalo,tak dostala nový lopaty..No,nejsou to takové krasavice,jako má Matuško,ale práce s něma bude i tak krásná..Ještě se mě vyrábí svahovka bez zubů a,už je budu mít všechny,co potřebuji.. :--)
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“