Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

http://rcatmosphere.com/products.php?pr ... ady-To-Run.. Ahoj kluci..Potřebuji od vás pomoc a radu..Chtěl bych si na Vánoce pořídit tady tu "malou" hračku..Narazil jsem na tento obchod v Americe,kde je ten buldozer bezkonkurenčně nejlacinší,oproti evropským obchodům a dokonce i oproti RC4WD..Po vás bych potřeboval,jen jednu věc a to je ta,jestli s tím obchodem máte zkušenosti,jestli jste tam někdy něco objednávali a nebo nevíte o svých známých,kteří tam objednávali a jak pochodili..Tady na Moravě,mě kluci o tom něco zjištovali a je to tak půl, na půl..Někdo mě říká,já bych do toho nešel a někdo zase,já bych se toho nebál a zkusil to..Nerad bych tam poslal 1700dolarů a neviděl bych,ani dolary,ani buldozera..Dovoz do Česka,bych měl zajištěný,přes jednoho kluka od nás(DHL Olomouc,chce za dovoz,až do domu,dle váhy a rozměrů, 31300kč,možná by jsme to s tím klukem zvládli o 10000méně,ale to je ještě ve hvězdách)..Po vás chci jen to,(kdyby jste byli v mé situaci a v mém rozhodování),jestli by jste se toho nebáli a šli do toho a bez obav to u nich objednali a zaplatili a nebo se na to vykašlali a objednali o 1000dolarů dráž přímo u RC4WD..(Tam je to bez problémů)..A nebo v Německu u RC-Welt.eu,za 3900eček..Což je palba,jako prasca.. :( ..Platba do té Ameriky by byla,přes nějaký Paypal,nevím co to je,nerozumím tomu,ale prý to má být nějaký jištění peněz..Tak kluci a ted babo raď.. :D ..Děkuji vám za každý názor a radu,co udělat a co ne..Jestli to mám risknout a nebo se na to vykašlat.. :wink:...Kejháčku,tobě se omlouvám,ale já ho prostě musím mýt..Už jsem takový blázen..Pochop mě.. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
vincent
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: pát dub 06, 2012 12:42 am
Bydliště: havlíčkuv brod

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od vincent »

když jsem to tam naklikal, že to chci koupit tak to píše doprava zdarma. prachy budou chtít ale celníci
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

Vincent::S těma celníkama a s penězma za clo já počítám,to ostatně mě napočítá ta dopravní firma,co by mě to sem dovezla..S penězma za dovoz a to ostatní kolem s tím já počítám,ale mě zajímá jen jedna věc,jestli ten buldozer máme od nich bez strachu koupit(prostě ho kliknout do košíku,poslat jim 1700dolarů a čekat,co se bude dít..Jestli se vůbec něco bude dít)...Prostě nechci přijít o peníze,tím,že já jimje tam pošlu a oni budou dělat mrtvýho brouka a nebudu mít,ani peníze,ani buldozera...Toto je jediná moje obava a strach,zada mám do toho jít a objednat ho u nich a doufat,že jsou solidní a buldozera mě pošlou.Tady jsem zoufalý a nevím,bez vaší pomoci,co mám dělat.. :(..A co nějaké recenze a názory na obchod,od lidí co tam někdy nakupovali a jak potom s tím zbožím dopadli??..Nenašli jste tam něco,čeho by jsme se mohli chytnout??..
Honzass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 263
Registrován: ned říj 30, 2016 6:10 pm
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od Honzass »

to Honza 1960 : uvažuješ o koupi dalšího dozeru? Jednoho cvalíka už máš krásného, plánuješ jezdit oběma?
...jinak taky jsem prošel proces koupě až k platbě a poštovné mají uvedeno grátis

je divné, že nemají žádný kontaktní údaj na webovkách, zkusil jsem napsat klukovi, co před lety, když byla ta éra, odjel za velkou vodu, aby na tamnějších fórech něco zkusil pohledat jak jsou korektní, tak uvidíme co napíše
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

Honzass:..Nebudu jezdit oběma,protože buldozer šel do světa a do velmi správných rukou člověku,zde z fora..No a mě to buldozerování tak nějak velice chytlo (samozřejmě okrem nakládání s nakladačem),to je bez debat,no a tak si chci koupit pořádný buldozer,co,už něco umí a s čím se dá pořádně pracovat a tento se mě líbí,na videách také vidím,co dovede a tak si ho chci pořídit..Wedico také prodává buldozera,mají to jako novinku,ale ta jejich cena je šílená..Tak bych si chtěl pořídit ,od toho RC4WD..Nemusí být špatný..Je to macek,váží 26 kilo,tak něco umět bude..Ale ted otázka,kde a u koho ho objednat..A proto jsem vám to tu napsal,aby jste mě pomohli a poradili,abych jim nenaletěl a nepřišel o peníze..To by mě jeblo.. :D..Až ti to ten kluk napíše,co a jak,tak mě dej prosím tě vědět..Díky..
Honzass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 263
Registrován: ned říj 30, 2016 6:10 pm
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od Honzass »

ááha, já myslel právě že ten buldozer, co jsi s ním jezdíval na akcích, že jej ještě máš, tož to pak ano
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

Chlapci,jak víte,buldozer od Brůdru šel do světa a já pořád pokukoval po buldozeru od firmy RC4WD 1:14 a nakonec se sen,stal skutečností...Šedivec Liebherr dostal žlutýho brášku buldozera Caterpillara D10T..Je koupený ze Švýcarska,od firmy HEBU..Co víc napsat.?..Je to neskutečný macek,proto jsem ho pojmenoval"Kraken".. :D Váží 26kilo,měří 68cm,šířka radlice 35cm,výška 32cm..Dnes jsem s ním jezdil na půdě a musím říct,že sílu to má jako kráva,hrne to krásně a svoji práci,kterou po něm chci a co jsem potřeboval s přehledem zvládá..A to je pro moji práci,kterou s ním potřebuji dělat,to hlavní..Tak to je tak všechno,co jsem vám chtěl napsat,vím,že co tady člověk nepostaví vlastníma rukama,tak to pro vás není zajimavý,ale jak o mě víte,o co méně umím vyrobit a postavit model,o to více s ním umím jezdím.. :lol: ..
DSCN6500.JPG
DSCN6504.JPG
DSCN6505.JPG
DSCN6503.JPG
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Toš přejeme hodně štěstí s tým Pertinaxem, teda Krakenem :lol: Katoda Olomóc
Honzass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 263
Registrován: ned říj 30, 2016 6:10 pm
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od Honzass »

:clap: je to čanané, díval jsem se na video https://youtu.be/Knf719dWCOs , snad nebude vadit, že jsem dal video od prodejce, nepochybuji, že velmi brzo sem šupneš video svoje, ale paráda
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

Vůbec to nevadí,dej sem videa,jaký chceš..Já sem videa nedám,protože nevlastním kameru,ani telefon s fotákem,tak jsem vůbec rád,že sem dám fotky...Pepi:::Už se na to těším,jak jim na akcích tu hromádku hlíny,písku a jiných materiálu,za čtvrt hodiny srovnám do roviny a bude vymalováno.. :lol: :lol:
bado7907
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv úno 07, 2013 9:06 am

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od bado7907 »

Krásny stroj a vôbec nevadí, že si ho nevyrobil sám. Prajem veľa motohodin bez poruchy.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od Milan3528 »

Honzo,jedním slovem paráda.Vzpomínáš na tu hromadu písku co mi leží na trávníku ? Už je do půli zahrady a potřebuji ji nakupit. :D
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

Díky Bado::..Také by mě to potěšilo,kdyby při mé fregvenci používání a ježdění,to jezdilo "chvilku" bez poruchy..Ani bych se na něho nezlobil,kdyby mě nechal chvilku finančně vydechnou a nepotřeboval po mě další peníze na brzké opravy.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od honza 1960 »

Milan,na jaře se na tu hromadu písku u tebe podívám a něco s ní provedu... :D
Uživatelský avatar
rmichalbarna
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 604
Registrován: stř bře 22, 2017 2:12 pm
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dozér RC4WD CAT 10T DXR2 1/14

Příspěvek od rmichalbarna »

Musím se připojit,moc pěkný stroj!
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“