Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Dejvid »

Zdravím,
na požádání Honzy z Přerova sem dávám stavbu jeho budoucího stavebního stroje Carson Liebherr LR634 s hydraulickým setem od Leimbachu..

David
Přílohy
Liebherr LR634 01.jpg
02.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Tak jsem moc rád Davčo,že všechno došlo v pořádku a bez komplikací a ted,už jen tu budu pozorovat,jak se stavba Liebherra bude vyvíjet a pokračovat..Ještě jednou díky za ochotu,za objednání a za následnou stavbu modelu.. :wink:
Domee
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 591
Registrován: sob zář 26, 2009 8:55 pm
Bydliště: Morava(Brno venkov)

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Domee »

Už to pracuje? Postni sem video jak to pracuje prosím. Už dlouho přemýšlím nad timto krasavcem a když už tak rozhodně s hydraulikou.. :) Kamarád mi říkal že lepší hydraulika než od leimbachu je od nejakýho týpka z německa jmenuje se Martin Kampshoff, víš o tom něco?
Bylo: Tamiya TA02, DF03ra, TRF 416we, FG eco 1:5, Hot bodies D8T 1:8 elektro truggy, axial scx10 defender 90, tamiya Man 26.540 1:14,
Aktuálně: Drift Yokomo DIB 2.0 ver. premium, futaba 3pk 2,4ghz
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Dejvid »

Ahoj, díly jsou momentálně v lakovně a hydrauliku dávám zrovna dohromady. Ano vím o tom, hydrauliku od liembachu koupíš za cca 1200,- euro, přijde ti domů krabice a musíš so to složit. Kdežto Martinovi jsem psal, musíš mu poslat nakladač aby provedl nějaké upravy, samotou hydrauliku Ti nepošle. Cena včetně těch uprav je 1600,- euro (oproti Liembachu je od Martina jeden rozvaděč navíc na zadní drapák nebo klapačku do předu). Jsou tam lepší válce a čerpadlo..
David
Přílohy
Díly z práškovny.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Piponek »

1200 :D jen za ty dvě funkce jo? to je teda rachot :)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Je to rachot,tak jako všechny věci koupeny,na naše modely,,Co naděláš???...Nic...Zaplatit to v eurech a hotovo...A nebo si tu hydrauliku,nechat tady od někoho vyrobit..Možná,tak od pana Kameníka,ale u něho je to na dlouhý lokte...A já musím,co nejdříve jezdit,čeká ho u mě spousty práce..Ten zahálet a odpočívat,nebude.:-):-)
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Piponek »

pche za pulku bych to udělal do dvou měsíců
od kameníka by se to tam vešlo?
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Tak možná ty,ano,ale já, určitě ne...Já nejsem modelář,já jsem "jezdič"..:-)...Nevím,jestli by tam od Kameníka vlezla,já ten model nikdy neviděl,já uvidím,až finální výrobek,který bude jezdit a pracovat..To by ti tu musel napsat David,co a jak,ale co vím určitě,tak bych nikdy nechtěl po Davidovi,aby mě koupil jen tu stavebnici a ještě se mě staral o hydrauliku,od Kameníka..To,už bych po něm,chtěl opravdu moc a nechtěl bych ho zatěžovat,tímto úkolem..Jsem vůbec rád,že vyhověl, mojí poptávce a prosbě o sestavení modelu na "klíč"..A tady tou, nejednodušší cestou...Všechno objednat,co je k tomu potřeba,všechno poskládat,všechno zaplatit a potom,už jen tvrdě pracovat...Jak s nakladačem doma na zahradě a na akcích,tak i v práci,abych ty peníze opět našetřil a uložil,co jsem do toho,už vrazil...Tož tak.. :D :D
Naposledy upravil(a) honza 1960 dne úte led 12, 2016 7:10 pm, celkem upraveno 1 x.
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Piponek »

jo v pohodě to je jasný, ja neřikam že to chci dělat jen že je to vražda
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

.Vražda,ne,ale moje finanční,sebevražda...... :( ...Ale,každá sranda,něco stojí a v tom to případě,moje peníze.. :D
Maggnito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: úte bře 19, 2013 8:05 pm
Bydliště: Sokolnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Maggnito »

Čest Honzo,
už se těším až mi naložíš Skanču :D Jsem rád, že nám přibude profi model... hlavně jde o lidi, ne? Ať na naších akcích mají na co koukat. Navíc je mi jasné, že u tebe zahálet nebude. Veletrh pro dítě v Brně se blíží tak snad to s Davidem dáte dohromady.
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od matuskobagrista »

Čo som sa rozprával z Pánom Kameníkom tak cena hydrauliky do takéhoto nakladača by nestála ani polovicu z toho. Neviem aké ceny má teraz, ale myslím si,že by nestála ani polovicu z polovice :--) . Pekný stroj :text-search:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Ahoj Michal..Já si myslím,že Davča je šikovný modelář a do 8.3.to bude u mě v obýváku,co v obýváku,na půdě a pěkně makat..Všechno ted záleží,jak pružní a rychlý,budou v lakovně..Potom to složení snad,už půjde,jak po másle..Jeden si,už postavil pro sebe,tak ,už ví,kam šáhnout a,co kde dát.. Máš pravdu,u mě zahálet a ležet na poličce,určitě nebude..Znáš mě,ne???..Skanču ti naložím rád,i když ty si ji naložíš svým nakladačem,i beze mne...Matuško,k té hydraulice od Liembachu,jsem se,už vyjádřil..Ať ji má pan Kameník,lacinou,jak chce,ale co jsem o něm slyšel,tak je sice ochotný,to je pravda,ale všechno je u něho na dlouhý lokte a jednak,já nerad na něco dlouho čekám a tudíž,bych ho nechtěl mít a bagrovat s ním,až na Vánoce 2016.. :D ..Mám rád věci hned a při sobě.. :wink:...A Matuško,rozprával jsi sa s panem Kameníkem,také o kvalitě a výdrží,jeho čerpadel???.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6241.JPG
DSCN6240.JPG
..Sice vím,že vás to chlapci nebude zajímat,protože co se nesvaří doma a nebo někde v dílně z plechů a nebo z kusu železa,tak to pro vás není zajimavé,protože stavebnice,to není ono,ale přesto se pochlubím,svoji novou soupravou,kterou ted budu okupovat výstavy a předváděčky...Jak ,už tu bylo psaný,nakladač mě sehnal a postavil na klíč David a Mercedesa,jsem nechal přestříkat,aby to byla taková normální souprava,jen dostal ještě nějaké doplnky,jako je klíma,fanfára a ještě tam přijdou majáky,ale,až po sléze.....Petře K...Poznáváš ho??...A ty Michal Klučik,těš se. :D :--)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Jirkacbx »

Neboj,ne každý je tak šikovný a strojově vybavený,aby tu mohl předvádět šílenosti jako Piponek,Matuskobagrista,Pepe72 a podobně :mrgreen: :mrgreen: Seznam jsem vybral náhodně :-) Ostatní at se nečertí,že nebyli zmíněný.
A je další sorta modelářů,co na to nemaj vybaveností a schopnostma,ale "můžou si to dovolit" na klíč a hlavně je modely baví.
Ti se sice pochlubí málokdy,ale aspon to.
Takže za mně můžu říct,máš to dost pěkný :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“