Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

Tak jsem si to myslel dobře, že mě chceš zase pozlobit.:-D. Jinak ta fotka je moc pěkná, líbí se mi ta hlína ve lžíci a na mechanice pásů, taky ten mastnej prach na pístech a ošoupání barvy. Začíná to vypadat, že ten stroj opravdu pracuje. :wink: :)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

To si piš,že pracuje..Já to nemám statiku,na poličku.. :D ..Denně tak 1-2 hodiny,podle počasí..Jak mě začne být na půdě zima,tak končím a jdu do tepla ke kamnům..Takový blázen zase nejsem,abych tam mrznul.. :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

:evil: :evil: ..Tak chlapci,jestli chcete vidět debila,tak se na něho přijedte podívat do Přerova a,nebo někde na fotce..Dva dny před Kopřivnickou akcí se mě podařilo,nakladač ostavit do kopřiv..Co se stalo...Při moji prací, na domácím polygonu,se mě dostal bílý ŽULOVÝ kamínek velikosti fazole,takový,jak se tím vysypávají hroby na hřbitově,přesně mezi zub hnaného kola a šasi a motorek s převodovkou v řiti..Jen se zakouřilo a smrad..Ale to by nebyla taková hrůza,motorek s převodovkou,už je koupený i namontovaný,ale co je nejhorší,že se mě blbcovi podařilo odpálit jednu větev pojezdu na servonautu..Nakladač,jede jen dozadu a doprava,dopředu nejede vůbec..Když dám knipl na vysílačce dopředu,tak motorky jen mrčí a nic..Ani se nehne..Toho servonauta sem si vůl odpálil sám,moji elektrikářskou odborností a znalostí..Chtěl jsem vyzkoušet,který motorek je v řiti a odpojil jsem baterku,ale neodpojil jsem banánky od servonauta a motorů a jak jsem zkoušecíma drátkama spojil napřímo kontakty motorku pojezdu,tak se zablikal maják na střeše a bylo vymalováno..Už to nejede dopředu ,jen dozadu..Myslel jsem,že se nejdříve rozšteloval je program v servonautu,ale zkoušeli jsme to programovací kartou na servonaut naprogramovat a,ani ťuk..Prý je spálená jedna pojezdová větev a to ta,pojezd dopředu..Ach jo,5900kč v prdeli.. :evil: ..No jo,za blbost se platí..Tak zítra v Kopřivnici,bude koncert,jen pro buldozer a Mercedes..Co už??..Nic..Kdo tam zítra jede,tak debila uvidíte na vlastní oči.. :(
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Tak vem ten nakladač aspoň jako statiku do kopřiv..... :wink:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Jirkacbx »

Nooo,to teda hodně zamrzí,ale stává se při velké snaze a trochu spěchu,taky to znám.
Vezmi model aspon jako dekoraci a třeba na chvíli najdeš způsob,jak couvat a zatáčet a při tom ještě nakládat a navíc,aby to vypadalo vcelku efektně :-)
Možná by stačilo rozpojit nepoháněný pás a nahrát to na zamýšlenou poruchu stroje :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Tak dobře,já ho jako statiku vemu..Jirko,to vůbec nejezdilo..To jelo jenom dozadu,dopředu,ani ťuk..Jen mrčely motorky a jinak nic..Postavím ho tam,dáme kolem něho panduláky od Brudru,jako,že ho spravují a hotovo.. :D
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Jirkacbx »

Ale když někam dojedeš na zpátečku,tam rejd doprava a zas dozadu,vždycky jsi schopný se někam dostat.
Případně se odstrčit lopatou a pomocí otoče "někam" a tam doject na zpátečku.
Však ono to pujde :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Jirko,ale jak pojedu dopředu do hromady hlíny,nabrat hlínu..??..Na to potřebuji sílu a nakladač dopředu vůbec nejede,tak co tam s ním budu nakládat,když nejsem schopen jet dopředu,ani milimetr..A co tam s ním na zpátečku budu dělat...Celou akci ,jezdit pozpátku??.. :D ..Nic,postaví se tam k dílnám a bude "jako" v opravě.. :)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Tak chlapci,hlásím,že líbr je zpět na scéně a opět v plném zápřehu..Dost bylo marodění a lenošení v kopřivách.. :lol: ..Nemohl jsem se ze začátku domluvit s regulátorem,jel mě dopředu velice pomalu a zatáčel zase rychle,tak po bádání,jsem přehodil konektory od regulátoru,co vedou do přijímače a ted to frčí,jak má.. :clap: Tak mě ten můj "pokus-omyl",stál 6500kč...Regulátor+motorek s převodovkou.. :evil: Když je blbá hlava,tak trpí celý tělo a hlavně peněženka.. :(
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6450.JPG
Tak líbr,už je opět zdráv a v plném zápřahu..Tak se mě to opět líbí.. Žádné zahálení..:D
DSCN6449.JPG
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Jirkacbx »

Pěkný :clap:
Kolik přibližně váhy máš v tý naprdnutý lžíci na prvním obrázku?
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Jirko,ted je ta hlína suchá,tak to moc neváží,ale,když je vlhká a nebo kladu na předváděčce mokrý Strážnický žlutý písek,tak to váží i dvě kila.
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

Nezkoušel jsi Honzo, kolik kilo je to schopný uzvednout, než se začne nakladač převracet na lžíci?
Mě se začíná převracet, když mám ve lžíci něco přes čtyři kila a lžíce samotná má necelý dvě. Když podržím předek, tak je schopná uzvednout víc, ale při provozu se mi ještě nestalo, že by se mi předek nadzvedával vahou nákladu.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Kejháčku,tak jsem to byl zkusit,co jsi mě napsal a dal jsem do lžíce,dvě zámkové kostky o tloušce 8 cm,jedna váží 3 kila,tak jsem zvedal 6 kilo,přidržoval jsem je jednou rukou,aby z lžíce nevypadly a nakladač se naklonil na přední pojezdová kola a zadní ozubená kola byla 1cm v luftu,ale na lžícu mě nespadl..Mě nakladač váží 8.5 kilo a vzadu mám to jejich závaží,co k tomu dávají,tak celkem mám stabilitu dobrou,než nakladač spadne na šnupák..Ale,když mám plnou lžíci,něčeho těžkého a vycouvávám do trošku prudšího kopečku,tak se převrátím na lžícu..Musím položit lžícu s materiálem na zem a tak se vrátím zpátky do normální polohy...Ale se šesti kilama ve lžíci na rovině se na lžícu nepřevrátím..Ted jsem to byl zkoušet.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Jo a kolik mě váží lžíce,tak to nevím,já ji nevážil..
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“