Bruder Caterpillar DC-10

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN5840.JPG
DSCN5839.JPG
DSCN5838.JPG
Když,už jsem se tu naučil dávat fotky,tak se pochlubím,ještě jedním,mým strojem.. :)..Světla i majáky,jsou funkční...Světla svítí,majáky blikají.. :lol:
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od láďa »

Ty pásy to je patina nebo už jsou tak zrezlé? :D Super práce :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
paspap
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 346
Registrován: čtv bře 20, 2014 7:39 am
Bydliště: Plzeňsko

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od paspap »

Jestli se nepletu tak už je to origo ta patina že?
Ale jinak pěkná mašina :violin:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

Láďo,celý buldozer je patina i s pásama,dělal mě ji tu,jeden modelář,který má stříkací pistol a umí to..Jinak,nový buldozer, je celý lesklý, žlutý i s pásama.. :wink:
Uživatelský avatar
paspap
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 346
Registrován: čtv bře 20, 2014 7:39 am
Bydliště: Plzeňsko

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od paspap »

Tak to je super, já právě koukal, že jsou výrobci kteří už to tak prodávají. :doh:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od Jirkacbx »

Trochu by ses mohl o předělávce rozepsat :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

..Rozkuchal jsem ho,dal tam serva,jak na pásy,tak i na lžícu,koupil Turnigy elektroniku a vysílačku mám svoji od tanků..No a patinu mě stříkal kluk z Přerova,který to umí...Tak já,na tom,už dělám jen opravy,co mě upadne,tomu já,už rozumím,protože to si,už všechno spravím sám,kromě elektroniky..Když vidím,jak je to udělaný a co je tam daný,tak servis,už si umím udělat sám..A tak je to se všema mojema modelama..Okrem toho čelního nakladače,toho jsem koupil,už celýho hotovýho od Magomu..Já to říkám každýmu::::Já nejsem modelář,já jsem,jezdič.. :D :wink:
Naposledy upravil(a) honza 1960 dne pát úno 09, 2018 9:48 am, celkem upraveno 1 x.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

Kluci,prosím o radu a nebo dokonce o odkaz na obchod,kde bych to koupil...Jaké motory s převodovkou, místo serv,by jste mě doporučili ,dát do toho mojeho buldozeru...Podotýkám,že tam není moc místa,tak,aby se tam dali dát prdelí k sobě...Myslím sílu a rychlost...Jo a mám tam přijímač Turnigy a vysílačku také Turnigy,tak,aby to po připojení i jelo..Nebo,když se tam dají ty motorky s převodovkou,tak musím koupit i druhý přijímač????Vysílačku snad ne...Díky za odpověd,popřípadě za odkaz na ty motorky s převodovkou... :wink:
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od láďa »

Honziku motory s převodovkou by si mohl koupi tady http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/2 ... --dily.htm od stránky dva jsou vhodné,ale budeš muset pořídit regulátory a ty jsou třeba tady http://www.dsys.cz/?id=2&katg=2&lang=cz myslím že mde 16A by měli stačit.Vysílačku a přijímač určitě měnit nemusíš.
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 973
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od Michal Boček »

Málo místa je dost nepřesný pojem, změř kolik tam máš prostoru, pak si zvol rychlost jakou chceš aby to jezdilo, pak odhadni jakou asi musí mít sílu a vybírej z toho co je dostupné třeba tady: http://www.snailshop.cz/77-motory.
bocektransport.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

Kluci,díky za tipy..A to je to,čemu já nerozumím,jaký tam má být,jestli 50:1,nebo100:1,to je pro mě španělská vesnice,no prostě,aby ten Brudřík,měl větší sílu,jak se servama a rychlost,také nechám na vás..Tož tak normálně,jako buldozer..A nebo,takovou,jakou by jste si tam dali,vy...Tak ted mě poradte..S místem si,už nějak poradím...To,už upravím a s elektrikou se poradím,společně s Ladou z Olomouce..On sice ještě o tom neví,že to bude dělat,ale to mě nevadí... :lol: On,už je na mě zvyklý.. :lol:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

Ahoj kluci...Tak jsem svým "uměleckým",modelářským ,dle mých schopností a dostupnýho materiálu, nářadí a strojů,co vlatním(vrtačka,svěrák a bruska) :lol:,vytunil buldozera..Dal jsem tam převodovky Lipolu 131:1, 80 ot/min,18cm za vteřinu... :D ..Řetez s ušiskama a na nich přišrubovaný destičky z hliníku z OBI...Po mé "úmělecké",však mě znáte,jsem je upravil,ale nechci slyšet od vás žádné řeči,že je to katastrofální,ale já to sám dobře vím,nic mě neřeknete nového,ale já na dělání krásných plotniček nemám nervy,ani stroje...Tak a ted to hlavní..Potřebuji váš názor,jak mám dát pásy...Jestli tak,jak je mám ted(to se mě líbí nejvíce),nebo tak,jak to má skutečný buldozer,když si to promítnete,že jede dozadu..Což se mě nelíbí,když tam na konci té destičky nemám to ohnuté,tak,jak to mají skutečné pásy..Máte tu dva obrázky,tak mudrujte.. :lol: ..Buldozer váží 6,5 kila..Díky za názory a rady.. :wink:
DSCN6276.JPG
DSCN6277.JPG
Naposledy upravil(a) honza 1960 dne úte úno 07, 2017 8:24 pm, celkem upraveno 1 x.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

Kuwa,ted jsem ho byl na půdě vyzkoušet,sílu má,jako kráva,ale je to hlemýžd.. :lol: ..Však skutečný Catroš,také jede pomalu,že???..Možná jsem tam měl dát motorky 100:1 100ot/min,než ty 131:1 80ot/min..Uvidím,co bude dál,až se pokazí,tak tam dám ty 100:1...Ale sílu mááááááááá... :--)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od Jirkacbx »

Pásy bych dal jako origo,svůj smysl to jistě má.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bruder Caterpillar DC-10

Příspěvek od honza 1960 »

Jirko díky za názor...Počkám na další názory od kluků,co mě na to řeknou a poradí.. :wink:
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“