Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

:lol: Červíček hloubá Honzo, viď? :D
Uživatelský avatar
Ming
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: pon led 09, 2017 4:12 pm
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Ming »

honza 1960 píše: stříkat airbrushem..Nemusel bych to patlat štětcem.
Stříkání může IMHO působit "ploše", tupování štětečkem pomůže udělat 3D efekt. :idea:
(Ale moc jsem toho nepoblátil ani nepokorodoval.)
SCX10 Dingo (HPI Saturn 35T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat), CC-01 Beast (H2)
MB Arocs 3363 Clasic + návěsy
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Kejháčku,nehlodá,ale pokud ty barvy jdou umýt,tak to někdy zkusím a,když nepochodím u domovní rady,tak to umeju.. :D
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

Tak jsem měl Honzo, včera možnost, na akci v Bolešinách, celej den sledovat práci Davidovo pásovýho nakladače. On má elektromechanický pohony a Ty hydraulický, ale o to nejde. Sledoval jsem pojezdy a jak už jsem jednou někde uvedl, výhoda pásovýho pojezdu, v otočení se na místě, trakce pásů, "planýrovaní" terénu kvůli "nehoupavosti" modelu, to všechno jsou věci, se kterými se žadnej kolovej nakladač nemůže srovnávat s těmi vašimi pásovými. Fakt je radost se na to dívat.:-)
Naposledy upravil(a) Kejhak dne ned úno 05, 2017 10:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Dejvid »

Jééé Míro....díky za slova chvály.....potěší.... :text-thankyouyellow: A Honza určitě bude souhlasit... S dovolením jsem si jedno foto vypůjčil...
Přílohy
LR 634.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

To bylo Davide konstatování skutečnosti, i když v tomhle případě, samozřejmě i chvála. :D
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Kejháčku,měl jsem kolovýho nakladače od Magomu,tak vím o čem mluvíš..Ano,máš pravdu,pásový nepotřebuje k nakládání metr místa,aby byl schopný naložit auto..A to mě někdy štvalo,že mám málo místa a,než naložím auto,tak jsem to musel na třikrát lámat..Však to znáš,když nakládáš svojí škodověnkou..Ted s pásovým(smykovým), můžu nakládat na 60cm prostoru..Viz.akce ve Strážnici..A nehledě na to,že si můžu troufnout říct,že více zaberu(větší silou) do hlíny a více ujedu v měkkém terénu,jak kolový...No,ale na druhou stranu,zase ten kolový není takový bordelář,jak ten pásový..Kolový si krásně při nakládání ujezdí svoji cestičku a já s pásovým dělám pod sebou bordel,jak se pořád vytáčím na jednom místě..No a co se týče Davida,tak to je mistr v nakládání a ježdění pásovým nakladačem..Ten nemá konkurenci.. :lol:..Kluci,nemáte video z té akce?? :wink:
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

Sohlasím Honzo s každým slovem a to včetně tý poznámky, že se oproti kolovýmu, víc zaboříš lžící do hromady. Ovšem s tím Tvým bývalým kolovým, to nemůžeš srovnávat, to byla muší váha oproti tomu, co máš teď, kdežto mých 12 kilo je o něčem jiným, ale stejně se to s pásama nedá srovnat. Kde já hrabal všema čtyřma, tam si David vykračoval, se vztyčenou lžící. :D
Jinak my osobně video nemáme, měli jsme plný ruce (a hubu :lol: ) práce, aby jsme nakrmili ty tři-čtyři hladový krky se sklápěčkou. :lol: Tak nějak doufám, že se někde nějaký video objeví, nebo někdo rovnou přihodí odkaz k tomu tématu v akcích. :think:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Sakra,tak jestli ti ta tvoje škodověnka váží 12 kilo,tak to musí být také pěkný pracant.. :wink:..Je to tak Kejháčku,kola jsou kola a pásy jsou pásy...Když na těch německých yutubkách hltám ty jejich krásný videa,tak je vidět,že pásový nakladač si v měkkém terénu vykračuje,jako pán a kolový Volvo,se zaboří a stojí..Neboj se,přemýšlel jsem dlouho,jestli mám jít po kolovým Magomu,opět do kolovýho od Wedica,což byla pro mě ještě relativně dobrá cena,ale potom jsem uviděl video ze skleníku a z dvorku, od Davida,jak tam krásně řádí s Liebherrem,tak volba padla na toho pásovýho nakladače..Kontaktoval jsem Davida a ostatní,už víš.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

DSCN6396.JPG
..Do řiti... :D ..Po mnoha motohodinách jízdy a práce s nakladačem, se mě stala tato nehoda..Článek pásu v pr..li.. :evil: ..
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Dejvid »

No toto...co blbneš Honzo, mě se to nestalo během čtyř roků co ho mám...Je pravda že ho využívám oproti Tobě pouze několikrát v roce na akcích....:-))
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Davide,já s tím denně bagruji 1-2hodky,tak to víš,že nějaká ta ujma na zdraví,už jednou musela přijít.. :D ..Co jsem dělal,co jsem dělal?:::Řezal jsem na pile 6 kubíku tvrdého dřeva,no a jak jsem dořezal,tak pod pilou hromada pilin,no a Jeňíček to začal uklízet a vozit Libherem..Přece to nebude dělat lopatou,když má doma stroje.. :lol: ..Vozil jsem to do vaniček,no a po hodině úklidu,jsem se dostal na konstrukci pily,tak jak jsem sjížděl nakladačem z toho jeklu,co je pila vyrobena,tak byl roh toho jeklu schovaný pod pilinama a dostal se mě do pásu a jak jsem zatočil a přidal pojezd vpřed,tak jsem o ten roh vyrval ten kus pásu.. :( ..No,ale,už je vyměněný,mám ještě tři náhradní,tak je to dobrý.. :wink:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Kejháčku:::Přidal jsem si na lopatu boční řezáky..To ti je ted nádherný nakládání..Razím si cestu do hlíny,jak do másla.. :--) ..Toto si dej na lopatu a uvidíš,jak to pomůže.. :wink: ...
DSCN6401.JPG
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od Kejhak »

Hmm, dost dobrý, jdu prohlížet fotky, jestli něco takovýho na nějaký škoďárně neobjevím, ale dost pochybuju, to už bych si toho někde všimnul. Já prolez snad fšechny fotky, co na netu jsou. Asi těch řezáků není do hnoje potřeba. :D
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Liebherr LR634 + hydraulika Leimbach

Příspěvek od honza 1960 »

Kejháčku,na škodovce jsem je nikde neviděl..A to jsem dělal 10 let v JZD..Ty to tam nedávej,já jsem tě jen zlobil.. :D Do hnoje je opravdu nepotřebuješ,leda že bys nakládal upěchovanou kukuřičnou siláž,ze silážní jámy,tam by ti pomohly.. :wink:
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“