RC CAT 390F L 1:8

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

tomhla
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 11, 2021 8:55 pm

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od tomhla »

ono namalovat by to asi šlo, ale potřebuju se od nečeho odpíchnout... ty rozměry si nevycucám s prstu :D :D :lol: ani ty plastikáče se nevyrabí
to jsem si zase vymyslel věc.... :( :(
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od darbujanek666 »

Tank máš perfektní, přece se nenecháš rozhodit obyčejným bagrem. :wink:
Přílohy
caterpillar_390f_l_hydraulic_excavator.jpg
Claas Atles 936RZ
tomhla
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 11, 2021 8:55 pm

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od tomhla »

no to je jasný, díky za chválu ještě pořádně doladit mouchy a bude hotovo ... já když si něco vezmu do hlavy tak nedám pokoj :lol: :lol: no nasekám fotky z you tube od toho helmuta a pak fantazie je meze nekladou ..ještě jsem našel na netu nějaký kovový v měřítku 1:50 pro sběratele, tak podle toho možná trošku něco půjde ... :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od Jirkacbx »

Zkus oslovit matuskobagrista tady na foru.
Taky chtěl od SK Catu podklady pro bagr,třeba by pomohl.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Zdenda
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: sob říj 22, 2011 8:52 am

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od Zdenda »

Nějaké podklady jsem našel, tohle by nepomohlo? https://grabcad.com/library/caterpillar-390f-l-1
A tady je toho hodně, i s rozměry, přímo pdf ke stažení https://www.google.cz/url?sa=i&url=http ... AdAAAAABAD
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od matuskobagrista »

Normálne to postav z PDF. Ked som chcel podklady na LIEBHERR R 984 čo búral bytovku v Prešove tak som požiadal firmu CANNONEER z čiech o podklady. Zistilo sa,že je to klasická 984, ale upravuje to firma Kocourek. Poslali mi PDF. Dal som rozmery na aké to potrebujem a manici na velkoplošnej tlačiarni mi to tlačili tak mám všetko v mierke 1:14. Väčšinou je v PDF všetko dokonca aj rozmer piestnic. Ak chceš tak sa mi ozvi a pošlem ti PDF v Českom jazyku. :text-lol:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od Bořík »

Trošičku mimo: Ne každý má štěstí při shánění podkladů. Kamarádovi - lodičkáři se zalíbila jedna docela složitá a velká rybářská loď. Napsal do loděnice, přiložil fotku podobné lodičky a napsal, že by chtěl vytvořit pokud možno věrnou maketu. A poslali mu balík výkresů v AutoCadu. Pak loď stavěl a potřeboval nafotit detaily. Tak si zjistil jméno majitele-kapitána a poprosil ho o fotky. A došel mu opět celý elektronický balík fotek. S další žádostí o fotky už neuspěl: Kapitán ho pozval na týden na pobyt na lodi ( do Norska ) a že si může vyfotit, co chce.
Velice podobný postup měl pak s jednou obrovskou požární lodí ve Španělsku.
Holt umí někdo zapůsobit .... a má štěstí.
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od matuskobagrista »

Ono je to skôr o ľuďoch. Chcel som podklady na drapák od Slovenského výrobcu a nedostal som ich, zasadala kvôli tomu nejaká rada v tej spoločnosti a rozhodli, že to neposkytnú. Rôzne stavebné stroje dokážem zohnať, ale nie všetko sa mi tiež podarí. Niektoré firmy sa asi boja, že to človek poskytne tretej strane. Ani na nete už človek všetko nenájde, ale mám kontakty vo firmách ,ktoré predávajú stroje používane na Slovensku tak veľa vecí riešim cez nich. Ten pozná toho a ten zas toho a tak to proste funguje.
Mám veľa podkladov niektoré môžem poskytnúť, ale mám aj také ktoré som dostal za prísľub, že ich nepustím ďalej.
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
Libor M
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: pát říj 23, 2020 8:47 pm

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od Libor M »

Tady máš odkaz na stavbu toho drobka. :D
https://www.modelltruckforum.de/index.p ... d-lme-1-8/
tomhla
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 11, 2021 8:55 pm

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od tomhla »

matuskobagrista píše: sob led 16, 2021 8:17 pm Normálne to postav z PDF. Ked som chcel podklady na LIEBHERR R 984 čo búral bytovku v Prešove tak som požiadal firmu CANNONEER z čiech o podklady. Zistilo sa,že je to klasická 984, ale upravuje to firma Kocourek. Poslali mi PDF. Dal som rozmery na aké to potrebujem a manici na velkoplošnej tlačiarni mi to tlačili tak mám všetko v mierke 1:14. Väčšinou je v PDF všetko dokonca aj rozmer piestnic. Ak chceš tak sa mi ozvi a pošlem ti PDF v Českom jazyku. :text-lol:
Ahoj,

moc děkuji kluci za snahu, jde vidět že si tady ještě modeláři pomáhají a ne asi jako na západě .... pokud by jsi měl nějaké výkresy nebo podklady na tento bagr tak budu velice rád... klidně i koupim :) :)
tomhla
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 11, 2021 8:55 pm

Re: RC CAT 390F L 1:8

Příspěvek od tomhla »

Ahoj kluci,

potřeboval bych asi něco takovýho :

https://www.cgtrader.com/3d-models/vehi ... 3967a33062

mrkněte :D :D
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“