Základní dokumentace ke stavebním strojům.....

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
lukin1156
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 417
Registrován: stř bře 07, 2012 8:53 pm

Re: Základní dokumentace ke stavebním strojům.....

Příspěvek od lukin1156 »

napiš do http://www.p-z.cz/cs/site/pz-stroje-cat ... gories.htm a nech ti pošlou poštou nějaké podklady...mě poslali podklady na nakladač...zatím je to ale pouze na počítači :D
Nabízím soustružení a frézování všeho druhu
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní dokumentace ke stavebním strojům.....

Příspěvek od matuskobagrista »

Daj si stránku stroja o ktorý máš záujem a hladaj špecifikácie vo formáte PDF ku konkrétnemu stroju. zrovna ten ,ktorý chceš robiť tam nie je ,ale našiel som tam 336E L. Ak tam niektorý stroj nie je tak stačí napísať predajcovi a oni tam všetko majú a nerobia stým vôbec žiadne tajnosti, ochotne to pošlú :--)

Poslal som ty do SZ link na ktorom si môžeš stiahnút PDF k tomu CAT 336 EH.

Stačí vždy len troška snahy, našiel som ho za 10 minút ,treba len vedieť kde hladať :)

A google nájde ozaj skoro všetko. Ak sa ten stroj ešte nepredával tak na firme podklady nemajú.
sergio1989
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 13, 2013 8:06 pm

Re: Základní dokumentace ke stavebním strojům.....

Příspěvek od sergio1989 »

Vážím si snahy mi pomocí. Tebou nalezené dokumenty jsem už našel předtím také. Bohužel podklady jsou nedostatečné nějaké odmerovani z fotek těchto dokumentů je nereálné pro jejich malé rozlišení. V pátek jsem psal přímo výrobci a našel jsem ještě výrobce modelu tohoto stroje a rovněž ho požádal o dokumentaci. Vím že by šlo postavit ten bagr i podle těchto dokumentů ale nejsem tak vzrucny modelář musím mít možnost odměřovat co nejvic hodnot. neumím si je domýšlet nebo dotvarovavat
prosím neberte to jako nevdek spíš jako vysvětlení že když píšu 3 týdny hledání opravdu jsem poctivě hledal.
Uživatelský avatar
Jakubo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv lis 24, 2011 6:09 pm

Re: Základní dokumentace ke stavebním strojům.....

Příspěvek od Jakubo »

No a co skusit štěstí přímo na prodejnách.Třeba na dálnici do Teplic je Liebherr i Cat.
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“