Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
pjé
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 07, 2013 2:27 pm
Bydliště: Starovičky

Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od pjé »

Zdravím,sem tu novej a začaly mě zajímat RC bagry.
Tohle forum mám přečtení celý a jak sem zjistil přestavba třeba Brudra je na mě zatím finančně trochu moc,ani potřebnej vercajk nemám.
Na netu sem našel tuhle hračku http://www.tamiya-model.co.uk/shop/kyos ... 19213.html
Zajímalo by mě zda se dá tohle třeba přes někoho kdo nakupuje v zahraničí sehnat a jak to vůbec přesně funguje,protože se mě zdá že za ty peníze to nemůže mít hydrauliku.
Chtěl bych něco takového do bytu na hraní.(prosím nehažte po mě nepotřební šrouby).
Uživatelský avatar
paspap
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 346
Registrován: čtv bře 20, 2014 7:39 am
Bydliště: Plzeňsko

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od paspap »

Na hraní doma možná dobrý, tak na hrabání v rejži. S hydraulikou samo nepočítej, ta by se tam ani nevešla je to strašně maličký.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od honza 1960 »

Je to prťavý,myslím,že 1:50,nebo 1:32,nakonec tam máš míry napsaný,no a co se týče toho modelu,tak když se podíváš na nějaký videa na yutubku,tak tam uvidíš,jak si s tím chlapi hrají a taky dost vyhrají,ale jestli to mají ještě nějak upravený,tak to ti vážně nepovím a nebo to vytáhnou z krabice,jen dají baterky a bagrují,tak to,fakt nevím..Jen co vím,že je to malý,model..Tak akorát do dlaně.. :wink:Oprava 1:32 je Siko...
pjé
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 07, 2013 2:27 pm
Bydliště: Starovičky

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od pjé »

videa sem viděl všechny,jen mě hlava nebere jak je udělaní samostatní pohyb lžíce a navíc u tak malího modelu.
u hraček co se prodávají u nás se lžíce hýbe při pohybu ramene(mám doma kolovej bagr 1/10 co sem dostal ale je ovládán drátem,žádní RC a navíc se mě nelíbí skrz ty kola,lepší sou pásy).
a nevíte komu bych mohl říct aby ho sehnal samozřejmě by byla odměna finanční nebo věcná dle dohody.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od honza 1960 »

Objednat a koupit ti ho může jen ten,kdo má založený valutový účet,nebo něco takovýho,aby mohl objednávat a kupovat z EU..Možná se ti tu někdo ozve...Je to jednoduché..Ty tomu člověkovi,co to pro tebe udělá,pošleš na jeho účet český peníze+ ještě na nějaký poplatky+ na poštovný a on to objedná na svoji adresu,zaplatí všechno v eurech a za chvíli to má doma...Tak jsem to udělal i já,když jsem si ze Španělska objednával čelní nakladač od firmy Magom HRC a nakladač je ,už doma..
pjé
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 07, 2013 2:27 pm
Bydliště: Starovičky

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od pjé »

ten magom sem taky skenoval je to předělanej bruder a maj to pěkný aj ty ceny.
tak to vidím že skusím počkat jestli se někdo neozve a nebo našetřit na něco pořádního.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od honza 1960 »

Přesně,předělaný Bruder a všechno v hydraulice...A pohom kol motorkama,žádný serva,tak to má i slušnou sílu.... :wink: Sice 600eček,bez vysílačky(tu mám svoji) 140eček jim za ni nedám,ale hydraulika tlačí 15 barů a to,už něco uzvedne.. :)
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bagr 1/50 Kyosho Komatsu PC 1250-8

Příspěvek od matuskobagrista »

No to maju pravdu,že stým môžeš kopat len ryžu alebo garaličky. Ale moj kamoš mal ten CAT od Brudra prerobený na hydrauliku a šlapalo to v pohode. Nemyslím si,že to je špatna volba. No alebo je tu možnosť postaviť si to sam.
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“