Liebherr L574

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

siky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 28, 2011 11:21 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od siky »

Jojo taky jsem na to koukal,moc hezký tam už jen chybí fakt ta hydraulika a v popravně nechápu proč takovej šikula jí tam nemá.Ona opravdu ta cena do tohoto modelu není nijak veliká a o maketovosti ani nemluvě,věřím že ten systém co ten Němec používá bude za hodně podobný peníze jako od P.Kameníka,navíc když na to zalamování použiju kvalitní servo kolem 25-30kg tahu ušetřím za dva písty rozvaděč a servo.Nevím kolik je tam místa ale kdyby tam vlezlo jumbo servo jako je hitec 5805MG tak ty doma mám a mělo by to stačit na zatáčení i s plnou lopatou
Uživatelský avatar
Strejda
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 156
Registrován: pát led 27, 2012 12:33 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od Strejda »

Jeto parádní ale doma na koleni to nevrtal :whistle:
siky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 28, 2011 11:21 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od siky »

Dovolím si znovu oživit toto témá páč je to velká škoda,bobku tady máme moře ale těchto modelů s hydraulikou ty jsou snad jen dva co vím(myšleno bruder/hydr.né wedico).Chtěl bych takový model postavit jen nevím zda já osobně-spíše nějaký šikula z vás.Zatím jsem ve fázi nakupování,mám komplet pneu,4x motory EM 35 100:1,regl dsys bud 16ku nebo 32ku kdyžtak poradte jaký použít na pojezd,servo na zalamování hitec hs-7954sh,na hydraulice se domlouvám zde http://hobbyocasion.xopie.com/es/produc ... ebherr-574 nebo pan kameník do cca 1měsíce povídal,samozřejmě prkotiny jako akuu,regl,serva na čerpadlo a rc mám.Tak kdyby se někdo chtěl podílet na stavbě nebo měl něco ze svých již neexistujících projektů rád odkoupím atd.Jinak mi pan kameník posílal foto svého nakladače vovlo 350F který jezdí někde na slovensku ale pán ho chce prodat,je to větší než brůder kola a nápravy z dempra tamiya,celé je to kov/nějaký plast,ale není to dotažené do konce myslím tím že jde sice o plně funkčí podvozek ale chybí veškeré kapoty a lak což mě odradilo páč jsou to další peníze navíc.Zkusím dát fotky nahrát na rajče snad se majitel nebude zlobit
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: Liebherr L574

Příspěvek od darbujanek666 »

Regl ti bude stačit určitě ta 16.Záleží za jakou cenu ho ten pán prodává.Kapoty sou to poslední,koupíš psh nebo lehčený pvc a za pár dní máš hotovo. :)
Claas Atles 936RZ
siky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 28, 2011 11:21 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od siky »

Dal jsem jednu foto na rajče siky007 cena do 30tis.Kapoty aby se to trošku blížilo tomu volvu jde mimo mě :doh:
siky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 28, 2011 11:21 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od siky »

Tak hydraulika od španěla dnes dorazila viz foto na rajčeti tudíš to už jen poskládat.Na první dojem to na mě působí dost hračkojidně,hlavně čerpadlo to má snad 3x3cm tak uvidíme zda to dá dostatek tlaku a je bez převodovky,jinak písty a rozvaděč vypadají dobře.Kdyžtak se tam nechá dát čerpadlo s převodovkou od Pana Kameníka a to je jistota
siky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 28, 2011 11:21 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od siky »

Tak jsem nakladač poskládal-pobastlil a uvidíme :roll: :roll: fotky na rajčeti siky007
Uživatelský avatar
PetrK
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1074
Registrován: pát led 26, 2007 4:21 pm
Bydliště: kousek od Tábora

Re: Liebherr L574

Příspěvek od PetrK »

Parádní práce!! :clap: :clap: :clap:
Jak se ta hydraulika chová?
Petr "kyby" Kýbus
modelařím pro radost...
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: Liebherr L574

Příspěvek od darbujanek666 »

Vypadá to luxusně,honem s tím na hlínu a natoč video. :clap:
Claas Atles 936RZ
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: Liebherr L574

Příspěvek od darbujanek666 »

siky píše:Tak jsem nakladač poskládal-pobastlil a uvidíme :roll: :roll: fotky na rajčeti siky007
Můžu se zeptat na důvod prodeje?
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Li ... er/471080/
Claas Atles 936RZ
Uživatelský avatar
MalejZvirak
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 745
Registrován: úte úno 26, 2008 10:46 pm
Bydliště: šluknovský výběžek
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr L574

Příspěvek od MalejZvirak »

zajímala by mě k té hydraulice jak dlouho trvalo dodání co celní deklarace a nakonec test jako to celé fungovalo ? díky martin
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liebherr L574

Příspěvek od Jirkacbx »

U sikyho nikdy nic moc dlouho nevydrží,co vim :-)
Vyzkouší,oprubuje a hurá do světa.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
siky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 28, 2011 11:21 am

Re: Liebherr L574

Příspěvek od siky »

Chtěl bych ten větší model a kov.možná wedico něco je v jednání proto prodej.Jinak španělsko je unie tudíš žádná deklarace jde to přímo k tobě domu cca 10dní i s platbou.Funguje to tak nějak normálně všiml jsem si že ten španěl doporučuje místo oleje antifreez-nemrzku do chladiče tak jsem to tam zkusil a je to fakt lepší,čerpadlo by mělo tlačit kolem 10bar.(bez převodovky což je škoda) a možná to tak je,v š-hobby měli ten samí model čerpadlo tlačilo 5bar a zvedalo to kolem 800g v lopatě.To moje kolem 1600g a to je úplně plná lopata i s čepicí mokrého písku(váženo)kolem 2000g to zvedne taky ale už to má tendenci jít na čumák a je to na hraně.Je to na rc nastaveno tak že se čerpadlo rozbíhá jen když se knipl na rameno/lopatu někam pohne z neutrálu.Pořád jde o plastový model z hračky byt je to vystuženo alu a přepákování je celé s alu.Nicméně na všech akcích se nakládá většinou ten supstrát tudíš pohoda mokrý písek jsem ještě neviděl.A kdo chce nakládat cihly,kamení atd nekoupí brudra že :roll: Pan Kamením to má jistě lépe zmáklé(má převodovku a lépe dělaný rozvaděč)ale tím že je zasekám prací volil jsem tuto možnost.
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“