locust 752L

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

martin-5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: ned led 29, 2012 8:51 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od martin-5 »

nazdar :) dik za odpovet... ja som to tiez skusal z cerpadla zo stieracoch dal som tam stredak ale vobec to netlacilo :doh: tesnost tam bola dobra, nevem ci som nedodrzal hrubky trubiek alebo co :think: piestnicu mam z toho co je v kuchinskich linkach na dvierkach, trochu so,m ju upravil a utesnil. rozvadzač som nedal chcel som to dat na sposob prečerpavania :shifty: vobec som netusil ze sa to takto da urobit! si fachman ako drak... za par korun a tak ucinne a jednoduche :clap: a ten tlakomer ta kolko stal?? Dik za odpoved ja som to robil do svojej rolby..tam som chcel len jednoduchy obvod.Dik za rady
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: locust 752L

Příspěvek od darbujanek666 »

Tak přece si mi ušetřil hodiny práce,díky. :clap: Manometr je určitě z hasičáku :)
Claas Atles 936RZ
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od Piponek »

to darbujanek666: to jsem rad ze jsem ti usetril cas me myslenky se totiz ubirali podobnym smerem jako tve, jenze ja mam vyhodu ze tu serii udelam jen pro dva rozvadece u toho bobka se to snese, tri uz bych se take bal soupnout za sebe co by to asi delalo(to je tvuj pripad ze??)z budickem mas dobry postreh!!

to martin-5 : ten budicek stal 110kc v servisu hasicich pristroju, byl tam velmi ochotny pan a dal dokonce na vyber cca z sesti druhu

A zde jsem si pamatecne vyfotil posledni ctvrty hydraulicky valec pred slozenim a po s kterym sem se sral 3hodiny a doufam ze uz to nebudu muset znova absolvovat.
Přílohy
IMG_5301.JPG
(53.69 KiB) Staženo 375 x
IMG_5303.JPG
(48.21 KiB) Staženo 375 x
Uživatelský avatar
Tažka
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 675
Registrován: pon zář 13, 2010 8:11 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: locust 752L

Příspěvek od Tažka »

Ty písty sou super. Prozrádíš mi, čim lepíš mosaz a hliník k sobě? A pak ještě jedna otázka: Jak funguje píst chápu, jen se chci zeptat, jestli jsou v pístu nějaký dorazy, nebo vnitřek pístu vyjede až do max. polohy a zakryje přívod oleje? Já si dycky myslel, že tam musí bejt nějakej koncovej doraz, aby dycky ten vnitřní kruh s okroužkem zastavil před vpustí oleje, ale takhle to tak nevypadá, aspoň co vidím. Děkuju :)
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od Piponek »

to Tažka: takže hliník s mosazí více méně (když se zadaří) k sobě lícuju a před slícováním to máznu jistidlem na šrouby aby to pěkně těsnilo. A za druhe to soupatko nesmí opravdu prejet vtokto je jasne jenze to ani nemuze vtok u paty pistu je utopen v mensim prumeru a druhy vtok u vrsku pistu tak tam se zarazi soupatko o samotnou trubicku vtoku...
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od Piponek »

dnes jsem vyrobil olejovy chladic a druhy rozvadec, rozvadece jsem zapojil seriove a vyzkousel jak to pracuje dohromady, jediny nesvar je ze pri spolecnem pohybu pistu jeden z nich dojede na koncovou polohu blokuje pohyb toho druheho dokud se neuvolni jeho rozvadec na stredovou polohu, tento nesvar by sel vyresit tim ze by se paralelne ke kazdemu rozvadeci pripojil pretlakovy ventil video testovani zde: http://youtu.be/p7IIi358AcY
Přílohy
IMG_5305.JPG
(62.49 KiB) Staženo 286 x
IMG_5308.JPG
(51.85 KiB) Staženo 286 x
IMG_5309.JPG
(51.76 KiB) Staženo 286 x
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: locust 752L

Příspěvek od darbujanek666 »

Chladič chválím,jaké bude jeho umístění? Na zpátečce před nádrží? Přestaň mě děsit s tím rozvaděčem,už tak špatně spím. :)
Claas Atles 936RZ
Uživatelský avatar
DeadMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 79
Registrován: pon srp 01, 2011 7:41 am
Bydliště: Kolta

Re: locust 752L

Příspěvek od DeadMan »

:-oo

Neskutočné, paráda :)
martin-5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: ned led 29, 2012 8:51 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od martin-5 »

:-oo :clap: tak toje sila :text-woo: si fakt fachman... cim taketo prvki vyrabas??? :think: ja si chcem kupit frezu prohttp://www.proxxonmagaza.com/ stym by to slo nie? :think: sa tesim na pokracovanie :clap:
Uživatelský avatar
DeadMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 79
Registrován: pon srp 01, 2011 7:41 am
Bydliště: Kolta

Re: locust 752L

Příspěvek od DeadMan »

Na nákup proxxonu odporúčam www.voelkner.de Majú tam perfektné ceny... Stolík KT70 u nás 80-100€, u nemca 55€. Poštovné 9,9€
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: locust 752L

Příspěvek od Jirkacbx »

Piponek : Z toho,že tě takhle zlobí pohyb pístnic si hlavu nedělej,děje se tak i u velkých mašin.
Větší tlak jde do funkce prvně zapnutý,druhá dostává menší tlak a reaguje pomaleji.
V práci stejný jak u HON 053,tak i Volvo ZL 520C.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od Piponek »

to martin-5 ja pouzivam proxxon mf 70
to darbujanek666: ano ten chladic je posledni clen pred nadrzi na spatecce
Dave1233
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: pát úno 19, 2010 10:11 pm
Bydliště: Brno

Re: locust 752L

Příspěvek od Dave1233 »

Můžu se zeptat k čemu u tak malé hydrauliky chladič? Je mi jasné, že při tlakování kapaliny se zahřeje další zahřátí způsobouje pohyb pístnic, ale i tak si myslím, že ten chladič je zbytečnej. Mohl by mi to někdo prosím vysvětlit proč? Děkuji
Mým životním stylem je chaos, moje modely dle toho vypadají. Nedělám Tatru s rourou ale z TLka.

http://www.youtube.com/user/DaveSanda?ob=5
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: locust 752L

Příspěvek od Jirkacbx »

Proč?Přeci aby se olej aspon trochu chladil.
Vezmi si rozdíl oleje,když ho máš v petflašce venku při -10ti a při +20.
A to s nim ještě nepracuješ.Takže svoje odůvodnění chladič má.
Jen bych ho osobně radši viděl trubičkový a ještě s větráčkem :wink: 8)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: locust 752L

Příspěvek od Piponek »

to Jirkacbx: nevím zdali ses všiml ale větráček to má a přijde mě lepší napojit labyrint pro olej přímo na chladicí profil, než oufoukavat nějaké trubky,

to Dave1233: ano mohu ti to vysvetlit primo Ja, kdyz sem to testoval a "davál tomu na prdel" tak se me zacal rychle olej zahrivat a zvysovala se mu vyskozita tak rapidne ze me prestalo cerpadlo davat dostatecny tlak, dokonce polovicni, mozna to svedci o spatne navrzene hydraulice, ale chladic byl naprosto nepostradatelný pro praci po deseti minutach zaberu , a to ani nebudu mluvit o tom že sem to testoval v dílne kde mam cca 14 stupnu na leto bych to videl na hustsi olej
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“