zvukový modul traktor

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 973
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od Michal Boček »

Včíl mám doma toho BEIERa kterého chce Martin (Slick7) do svého Kirovca - úpravy zvuku nejsou potřeba, jen trocha nastavení v obslužném programu.
Kromě toho mám v modelech dva servonauty, jednoho Benediniho a dělal sem si kompletní zvuky Tranzitového motoru pro zvukáč Neuhaus do modelu do dodávky.
Netvrdím že tomu rozumím, ale když člověk chce a věnuje tomu neakou energii a přemýšlení tak to zprovozní Obrázek .
bocektransport.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od honza 1960 »

Michal,nahrej mu tam ten Kirovec 700A...Měl jsem ho na zkoušku v buldozeru a to nemělo chybu..Ty pištící turba,to je nářez.. :D
saxana22
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 20, 2019 11:06 pm

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od saxana22 »

Mám usm rc2. Funguje perfektně chce to trochu cviku s tím programem ale všechno se dá perfektně doladit do nejmenších detailů například rozsvícení světel imituje startování xenonu. Mám ho v actrosu. Dokonce si člověk může nahrát vlastní zvuky traktoru v reálu a pak to importovat. Za mě rozhodně lepší než servonaut.
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 973
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od Michal Boček »

Tak nakonec sa toho Beiera podařilo rozchodit - jiné karty nepomohly, originál karta poslaná od výrobce taky nepomohla, tak sem ho poslal výrobci a ten odhalil vadný koncový stupeň zesilovače - ten vždycky se fungoval jen chvilku než se zahřál, pak začal vypadávat zvuk. Po ochlazení opět fungoval. Takže ho výrobce vyměnil a teď už modul šlape jak hodinky. Přístup výrobce byl výborný - celou dobu komunikoval, snažil se odhalit chybu a nakonec opravu udělal zadarmo.
Zvuk turba z Kirovca je sice pěkný, ale třeba přechod mezi volnoběhem a vyššími otáčkami není uplně čistý, ten by šel udělat líp.
Já bych ho rozhodně bych ho doporučil :wink: .
bocektransport.cz
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od Dejvid »

Zdravím pánové,
se starším modelem jsem koupil i modul Beier SFR1 ale nemám k tomu žádný manuál natož program a kabel k PC. lze si to od někoho půjčit či program zkopírovat, stáhnout? Nebo kvůli jednomu nastavení budu muset vše dodatečně koupit....
Modul už byl nějak nastaven a dělá to tohle:

1. zvuk se zapne při prvním přidání plynu (jízda vpřed), vypnout následně zvuk nebo chcípnout motor nelze nebo nevím čím, po nějaké době se to vypne (chcípne) samo
2. není nastaven klasický plyn pákou vřed a vzad, ale pouze pákou vpřed (páka dozadu je pouze brzda), musím si jiným kanálem přepnout dopředu či dozadu (což je pro mě k ovládání úplně špatně)
3. ovládání světel na dvě věci

Potřebuju to tedy celé přeprogramovat, ale v první řadě nemám ty komponenty...

Díky za info
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 973
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od Michal Boček »

https://www.beier-electronic.de/modellb ... sprache=gb
Tady píšou že potřebuješ atypický obslužný program - buď bude na DVDčku od původního majitele, nebo za 8€ u výrobce. Kabel netřeba, když vytáhneš kartu a dáš ji do počítače.
Nastavování ovládání pojezdu by mělo jít v obslužném programu.
bocektransport.cz
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zvukový modul traktor

Příspěvek od Dejvid »

Michale díky, následně jsem objednal program a návod, kabel jsem tedy nevzal... V tomto týdnu by to mělo dorazit, pak dám vědět jak to šlo...
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
Odpovědět

Zpět na „ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA“