Fendt 1050 mfz blocher

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

Zdravím vás pánové všechny příznivce zemědělské techniky už několik let vlastním traktor Bruder John Deere s takovými domácími úpravami zadní pohony serva přední pohony mikromotory s převodovkami Je to pořád dokola neustále opravování a tak dále proto jsem se na to vykašlal a objednal jsem si stavebnici mfz blocher na českých fórech tato stavebnice moc není A když tak velice ojediněle a Případné dotazy k této stavebnici se moc nedovíte Proto jsem se rozhodl tady založit téma s tímto námětem Pokud byste někdo měl zájem tuto stavebnici si objednat Mám email přímo na toho chlápka a Případné dotazy vám rád zodpovím
Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

přidá jsem nějakou fotku co jsem stihl vyfotit Jinak jsem se do toho pak zapracoval že už jsem zapomněl fotit a jenom jsem skládal a skládal

https://same200.rajce.idnes.cz/RC_Fendt ... fZ_blocher
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Míla »

Skus trošku vylepšit pravopis.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 750
Registrován: pát led 11, 2019 12:17 am
Bydliště: Opava

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

No hezky pekne :) Ma to hnany i predek? Pripadne na kolik vysla takova stavebnice?
🇺🇲John Deere 9620RX
🇸🇪Väderstad ST600s
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20
🇨🇳Frsky Tandem X20 PRO
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Míla »

Romane od 500 do 1000 euro, jestli máš zájem.

http://www.mfz-blocher.de/index.html

Ten traktorista půlku informací zatajil, v tom hrozném pravopisu.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Kejhak »

Jeden už asi dva roky, jezdí v Domažlickým klubu. Má hezký kola a gumy, ty se asi dost podílejí na celkový, poměrně vysoký ceně. Bohužel, jsem se nikdy s Andreasem nedohodl na jednotlivých dílech, protože se mi nějaký jeho věci zamlouvají a některé ne. Buď celek, nebo nic. Škoda. Jednotlivé věci jen dle nabídky v eshopu. Myslím, že budeš spokojej. Dost závaží na předek, aby ten přední náhon vůbec dával smysl a moc to nehrabalo.
Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

Roman_rc.pilot píše: čtv črc 11, 2019 12:13 pm No hezky pekne :) Ma to hnany i predek? Pripadne na kolik vysla takova stavebnice?
ano má to předek poháněný v nápravě jsou schované mikro motory s převodovkou na každé kolo jeden
Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

Roman_rc.pilot píše: čtv črc 11, 2019 12:13 pm No hezky pekne :) Ma to hnany i predek? Pripadne na kolik vysla takova stavebnice?
stavebnice vyšla na 880 euro ale pozor Jsou to jenom motory a kostra a kola jinak elektroniku si musí dokoupit sám například dva regulátory baterku přijímač atd není tam ani servo na řízení a servo na zvedání šavlí
Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

Kejhak píše: čtv črc 11, 2019 12:40 pm Jeden už asi dva roky, jezdí v Domažlickým klubu. Má hezký kola a gumy, ty se asi dost podílejí na celkový, poměrně vysoký ceně. Bohužel, jsem se nikdy s Andreasem nedohodl na jednotlivých dílech, protože se mi nějaký jeho věci zamlouvají a některé ne. Buď celek, nebo nic. Škoda. Jednotlivé věci jen dle nabídky v eshopu. Myslím, že budeš spokojej. Dost závaží na předek, aby ten přední náhon vůbec dával smysl a moc to nehrabalo.
u nich je totiž problém že něco mají skladem něco ne No a samozřejmě domlouvá s cizincem je horší protože Google moc nedokáže překládat technické věci ale já jsem se s ním dohodl úplně v pořádku bezproblémový obchod přesně jak říkáš s tím závažím bez závaží ve předu ten pohon moc nemá smysl Také jsem nechal dodělat vypálil jsem ho na laseru zrovna tak i zadní závaží jsem nechal vypálit na laseru
Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

Míla píše: čtv črc 11, 2019 12:18 pm Romane od 500 do 1000 euro, jestli máš zájem.

http://www.mfz-blocher.de/index.html

Ten traktorista půlku informací zatajil, v tom hrozném pravopisu.
za pravopis se omlouvám Píšu to na mobilu a kolikrát mi to opraví na kravinu Jinak myslím že jsem nic nezatajil právě naopak mám zkušenosti s touto stavebnicí takže spíše chci odtajnit věci které se z objednávky na první pohled nepoznají
Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 750
Registrován: pát led 11, 2019 12:17 am
Bydliště: Opava

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Ty jo, tak 880 eur je teda palka. Chapu, ze to mozna vyjede hodne, ale i tak.... Karoserie je z Bruderu? Tak doufam, ze se potkame nekde na akci. Vypln si odkud jsi ;)
🇺🇲John Deere 9620RX
🇸🇪Väderstad ST600s
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20
🇨🇳Frsky Tandem X20 PRO
Masey Ferguson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Masey Ferguson »

Roman_rc.pilot píše: čtv črc 11, 2019 7:49 pm Ty jo, tak 880 eur je teda palka. Chapu, ze to mozna vyjede hodne, ale i tak.... Karoserie je z Bruderu? Tak doufam, ze se potkame nekde na akci. Vypln si odkud jsi ;)
Řeknu vám na rovinu jakou mám situaci A proč jsem si tuto stavebnici objednal kdyby to nevyžadovaly okolnosti tak by jsem to asi neudělal a ano karoserie je bruder Měl jsem úraz a skončil jsem na vozíku A mám i pochroumané ruce cili Moje velká vášeň modelaření šlo tak trochu do haje tak proto jsem si objednal tuto stavebnici aby mi to mohl kamarád složit takže jsme to společnými silami skládali Jinak si nedovedu představit někoho navigovat a vymodeloval takovýhle stroj proto se také omlouvám za pravopis Protože to diktuji přes Google Jinak jsem od Pelhřimova a co vím tak nejbližší srazy jsou v Brně a v Praze takže na nějaký sraz se spíš nechystám
Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 750
Registrován: pát led 11, 2019 12:17 am
Bydliště: Opava

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Aaa, promin, to jsem netusil. Ovsem i tak, myslim, ze by se tady toho nekdo ujal se cti, aby Ti neco takoveho vyrobil :)
Ale nechme to stranou. Je to krasne, to uznavam, je to funkcni, to taky uznavam :) Takze gratuluji, snad ted nebudu opovrhovan se svou prestavbou, kdyz mame tady takovy novy krasny stroj :)
🇺🇲John Deere 9620RX
🇸🇪Väderstad ST600s
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20
🇨🇳Frsky Tandem X20 PRO
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Fendt 1050 mfz blocher

Příspěvek od honza 1960 »

Ahoj kamaráde..Tak já tě v tom podpořím..Já zatím na vozíku nejsem,mám pět strojů a všechny jsem bud koupil hotový a nebo mě je kamarádi modeláři sestavili..A vůbec se za to nestydím..Já nestavím,já jezdím.. :lol:
Jinak traktor pěkný,sice za 880eček koupit holobyt,ale co se dá dělat??..Nic...Také to znám, u mýho Liebherra 634..Já dal za holobyt 1200eček a žiju..Nezabilo mě to..Když si člověk něco usmyslí a chce to,tak do toho jde po hlavě,at to stojí,co to stojí.. :lol:
Odpovědět

Zpět na „ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA“