bruder john deere 7930

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
sumec
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: čtv zář 30, 2010 8:10 pm
Bydliště: nový jičín

bruder john deere 7930

Příspěvek od sumec »

zdravim všechny traktoristy.Tak sem se po několikadenním brouzdáni po netu rozhodl taky pro předělávku.Bruderu je na poličce dost a jenom se na ně práší.venku je snih a je třeba se starat o cesty ne.Inspirace je tady habaděj.Tento víkend sem se popral statečně z hydraulikou.funguje to skvěle, až se mi to podaří přidám i video.
Přílohy
PB240001.JPG
(83.65 KiB) Staženo 551 x
PB240003.JPG
(228.4 KiB) Staženo 551 x
sumec
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: čtv zář 30, 2010 8:10 pm
Bydliště: nový jičín

Re: bruder john deere 7930

Příspěvek od sumec »

pánové potřebuji poradit ohledně osvětleni.Mám třikanálovou pistolovou vysilačku a nevim jak připojit osvětleni .nevadi mi když bude svitit pořad.1 kanal pojezd 2 kanal regl a 3 kanal hydraulika.Dal sem tam regl v4r+ ana přijimači mi zbyla zdířka B.oproti reglu tamiya kde byly dva vyvody do přijimače,tak se ptam kam se napíchnout.Majak budu zatim řešit blikajici led diodou a ještě se chci zeptat když bych měl předni a zadni pluh a mam ten třikanal jestli by šel dat na traktor nějaky přepinač ktery by mi přepinal ty serva na ovladani pluhu.doufam že sem to napsal srozumitelně elektronika to je moje černa mura. diky za odpověd. za ty fotky se administratorovi omlouvám přiště už to bude ok.
pepoy
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 156
Registrován: čtv pro 29, 2011 9:25 pm

Re: bruder john deere 7930

Příspěvek od pepoy »

dobrá práce, clekm i reálné podání, nebyla by fotečka ze stavby, jako vnitřku např??
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: bruder john deere 7930

Příspěvek od Jirkacbx »

Fotky po upozornění smazaný.

Pokud potřebuješ jen napájení osvětlení,jako že ti stačí,tak klidně píchnout do B nebo pomocí rozdvojky z kteréhokoliv jinýho servokonektoru.
Stejně lze zapojit i přední a zadní radlici,přes Vkabel/rozdvojku.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
sumec
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: čtv zář 30, 2010 8:10 pm
Bydliště: nový jičín

Re: bruder john deere 7930

Příspěvek od sumec »

zdravim panove.děkuji moc za cené rady ohledně elektroniky,tak sem spajel ledky jenom tak na stole a ono to funguje, ještě to dostat do modelu.neska sem s traktorem trochu jezdil po bytě a abych pravdu řekl trochu sem sklamany z rychlosti modelu.je tam malo mista chtěl sem to na 4.8v. nekdo tu někde psal že mu model uděla 1m za 4 sekundy mi uděla 1m za 7 sekund. pak sem tam dal baterku 7.2 v a1m ujel za 5 sekund a na baterku 9.6 to bylo 3,5 sekundy což se mi libilo ale serva sou jenom na 7v tak nevim jak dlouho by to vydrželo.regl je v pohodě ten je do 12v tak, nevim jestli jit do lipolky trochu se jich bojim ale velikostně by to tam vešlo .nebo je na to možna nějaky figl o kterem nevim a ještě se chci zeptat zdali je tu nějaky odkaz na vkladani videa.
Uživatelský avatar
Lada B
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 528
Registrován: čtv zář 08, 2011 11:28 am
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: bruder john deere 7930

Příspěvek od Lada B »

Na lipolku 1500mAh jezdíme a svítíme, světla asi žerou víc motory, 2-2,5hod. K pohonu máme serva, ale i s jejich elektronikou, ale při pohonu reglem bych to viděl asi stejně. a vejde se tam v pohodě. Já do Renaulta dostal i 2200mAh. Vše nám jede na 7,2V jen elektronika světel jde přes BEC 5V. Rychlost je malá, to jo, ale pořád je to traktor.
Odpovědět

Zpět na „ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA“