Vlastuin Scania S730T

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od honza 1960 »

Trošku výš a hlavně delší..Jsou moc krátké..
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od LARS »

Souhlas ,výš a delší
Později se k sedačkám vrátím , jak bude nálada tak je ještě jednou a snad už naposledy předělám.
Momentálně se musím zaměřit na jiné věcí ,aby se to hnulo a dostalo se to co nejdřív na kola .
Blatouchy a zadek zhruba vyřešen z vlastní zahrádky , litr za blatníky Scania od Tamky tedy nedám :doh: :snooty: ty dva kusy plastu si za ty prachy můžou strčit do ří.. ostrou hranou napřed :evil:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Trochu jsem experimentoval , ten spodek možná použiju ,ale tím vrškem si nejsem moc jistej :think:
Obrázek
Obrázek¨
Kotrmelko děkuji za odkaz ,ale Facebook mám minimálně 6 let zrušený jinak bych mu dávno napsal .
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od LARS »

Tak jsem dnes něco málo popracoval , a když jsem chtěl objednat https://www.rc4x4-shop.cz/Slzickovy-ple ... m-d379.htm na RC4x4 abych mohl pokračovat ,tak jsem zjistil že mám jako vždy smůlu :evil:

Tohle tam píšou :shock:

:arrow: Dobrý den,
bohužel musím oznámit, že Loops Model tento týden ukončil svou činnost. Vzhledem k okolnostem nebylo možné udělat výprodej nebo poslední objednávky.
Provoz e-shopu bude obnoven od dubna pod mým vedením, ovšem již bez výrobků Loops Model. Bude možné opět objednávat zboží od MST, Boom Racing a JS Scale.
Budu rád, pokud e-shopu zachováte přízeň a i nadále se na mě budete obracet jak s objednávkami, tak s prosbami o radu a pomoc.
Ještě jednou díky za vše!
Jakub (admin) )


:pray: :?: Neváli se prosím Vás doma někomu zbytečných 20cm. Tamiya rámového profilu :pray: :?:



.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) LARS dne pon bře 21, 2022 1:26 am, celkem upraveno 1 x.
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Pavel JK
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 324
Registrován: ned lis 26, 2017 5:36 pm
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od Pavel JK »

Ano, ukončení provozu Loops Model je velká rána hlavně pro expediční modeláře ale i pro trucky. Protože se s kluky osobně znám tak jsem měl ještě omezenou možnost udělat jednu z posledních objednávek a ani ta nebyla kompletně uspokojena.
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Takže Jirka to nakonec opravdu ukončil.......doufal jsem , že to nemyslí až tak vážně. :( Škoda těch věcí co má, které asi skončí v popelnicích.....
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od LARS »

:!: Malá anketa !!!!
:think: Byl by to velký průser použít přístrojovku z Medvěda když tam tak krásně pasuje , samozřejmě by se trochu poupravila ???

Ty MB blatníky po nalepení proužků 0,5mm vysokého plastu nebudou podle mého názoru také úplně nejhorší :think:

Tak ještě jedou :pray: neváli se prosím Vás doma někomu zbytečných 20cm. Tamiya rámového profilu ,nechce se mi kvůli tomu kupovat 2 metry .

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek]
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od Vít Suchan »

Promiňte, chtěl jsem to napsat už minule, ale zapomněl jsem na to, mám v kuse cca 30cm jestli chcete :D
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Vlastuin Scania S730T

Příspěvek od LARS »

Vítku dík , máš SZ
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Odpovědět

Zpět na „KAMIONY, TAHAČE, AUTOBUSY“