Škoda 706 MTS na písek

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Dusič
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: ned led 06, 2019 7:50 pm
Bydliště: Ohaře

Re: Škoda 706 MTS na písek

Příspěvek od Dusič »

Zkoušel jsem tisk z flexu, ale gumy byly stále "tvrdé" při zachování stěny alespoň 2mm. Nechal jsem si poradit a gumy odlévám. Jsem nadšen. Jinak na posledním obrázku jsou ty menší kola komplet tisk. Ještě chci otestovat Essil125, ale nemám mnoho času a Chtouň se blíží. :) Tak tam snad naberu nějaké rady. :)
fokker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 57
Registrován: úte led 17, 2012 5:54 pm

Re: Škoda 706 MTS na písek

Příspěvek od fokker »

Také záleží na velikosti. Já zkoušel nejdřív průměr 100mm a byly dost tvrdé. Zvětšil jsem na 120mm a je to lepší. Mám i dvě 130mm, ale zatím jsem je nikde nepoužil. Velikost aut vlastně vychází z rozměrů těch pneumatik, už jsem psal, že byly první. Kdyby se nepovedly, možná bych stavěl něco úplně jiného. :D Ve čtrnáctině nebo šestnáctině bude vytisknout použitelné pneumatiky mnohem horší. Tisk z flexu se dvěma perimetry a dvěma plnými vrstvami prostě nejde, musí být minimálně čtyří. Čím méně výplně, tím víc musí být plných vrstev nahoře, jinak se to propadá. Je to začarovaný kruh.
Dusič
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: ned led 06, 2019 7:50 pm
Bydliště: Ohaře

Re: Škoda 706 MTS na písek

Příspěvek od Dusič »

Takže vážení,
toto vlákno posílám k ledu, jelikož jsem zjistil, že 706 je pro mě cesta mimo. Zcela mě uchvátil projekt Praga S5T a doufám, že ten dotáhnu do zdárného konce. Držte Pěsti
Odpovědět

Zpět na „KAMIONY, TAHAČE, AUTOBUSY“