1:1 drift

Pokud někoho zajimaji i 1:1 tak zde na to mame sekci

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
euromen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 75
Registrován: čtv led 05, 2012 12:03 am
Bydliště: Děčín

1:1 drift

Příspěvek od euromen »

kdo z vás tu si občas zajezdí bokem u svého auta?? Dneska v mim velmi teplém městečku napadl sníh a já nevydržel a musel sem si trošičku zablbnout, foto ani video nemám, protože z videa je to stejně nuda, ale i tak... povídejte kde kdo tu zkouší jezdit bokem???

pro rejpaly... nejezdim na kruháku, jezdim na opuštěnym překladišti lesáků kde nikdo neni a nemůžu nikoho ohrozit
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Loupák83 »

no taky se na to těšim :mrgreen: ale musí připadnout ještě trošku víc sněhu a pak akorát počkat do noci až bude parkoviště u obchoďáku prázdný a nebude tam živáčka
a ono to není jen o tom zablbnutí ale taky o tom že člověk zjistí jak se mu auto chová ve smyku a jak ten smyk zvládat
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 436
Registrován: úte led 23, 2007 5:39 pm
Bydliště: Brno

Re: 1:1 drift

Příspěvek od AnthonyWave »

a v čem jsi driftoval? Třeba já rád jezdím bokem, ale s tou moji 2.5 tunovou lodí bez ručky je to docela na hovno, sice to jde výkonem, ale pak poznáš co to je, když se auto nemůže pořádně opřít o gumy.
VŠE NA PRODEJ, RADŠI 1:1, NEŽ 1:10, SORRY
viewtopic.php?f=145&t=16488
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Honza D »

No já si párkrát zadriftoval i nedobrovolně, minulej rok se Škodovkou na "celoročních" letních pneu :) Škoda že už není, zajel bych si na blízkou opuštěnou plochu.. :) Felicie už tak ochotně do boku nejde...
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: 1:1 drift

Příspěvek od delta tuning force »

bohužel u nás ještě letos nenapadl sních :-( ale jinak tu máme taky opuštěnou plochu respektive cvičnou plochu autoškoly kam sice na nás vrátnej z protejší firmy kterýmu do toho ale vzásadě vůbec nic neni čas od času zavolá polii ale ta to naštěstí řeší domluvou typu ještě si to 2x objeďte a jeďte pryč a pak si počká kousek mimo jestli jsme odjeli tak zase nejsle blbý a jak jsme slíbili tak činíme :-) ale bohužel nemam zadokolku ani 4x4 (respektive naše maj haldex bez manuální uzávěrky a s tim to taky moc nejde...) takže to je spíš hodně o práci s ručkou a přesto to neni takovej uhel jak by si člověk představoval :-( :-) ale je to skvělý zablbnutí :-)
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
Maerek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 711
Registrován: pon lis 17, 2008 10:35 am
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Maerek »

U nás právě letos taky ne, nicméně se těšim až dáme do kupy samuraie 4x4, minulej rok to s nim byla prdel :D náhon to má na zadek a připína se tomu předek, takže křižovatky stačilo přišlápnout plyn a pak nestačíš točit volantem :D
TT-01 - Golf IV
DT-01, Traxxas Summit 1/16
Nějaká ta loďka, stříďáky a lipo :obesenec:
http://www.rcceskebudejovice.wgz.cz/
euromen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 75
Registrován: čtv led 05, 2012 12:03 am
Bydliště: Děčín

Re: 1:1 drift

Příspěvek od euromen »

sice nemám ideál auto pro blbnutí bokem kvůli váze, ale rozhodit jde úplně jednoduše i v létě (ale to mi je líto gum). Mám BMW 520i 24V E34 Nejvíc mě baví pozorovat cápky v paštikách f TéDéÍčku jak se snaží na zpátečku nebo na ručku a machrujou jak jim to jde bokem.. když teda to rozhodí , tak to neumí udržet a hned zastaví :--) (srry kluci kdo to tu má to auto, nesoudim vás podle auta). Nejvíc mě pobavil jeden cápek na parkovišti, zda mu to nepučim ať si to může zkusit rozhodit v zadohrabu přes ručku :text-lol:
Uživatelský avatar
Maerek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 711
Registrován: pon lis 17, 2008 10:35 am
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Maerek »

To bych sem mu asi vysmál :D
TT-01 - Golf IV
DT-01, Traxxas Summit 1/16
Nějaká ta loďka, stříďáky a lipo :obesenec:
http://www.rcceskebudejovice.wgz.cz/
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Loupák83 »

právě taky mam za sebou několik momentů kdy mě tohle "blbnutí" zachránilo jak auto tak asi i život
letos jsem malinko měnil auto a bohužel ještě nebyli podmínky pro to abych si s tím autem zablbnul a poznal jak se chová no musim čekat na správný moment
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
nikollas
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 221
Registrován: sob čer 18, 2011 6:05 am
Bydliště: Ostrava - Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: 1:1 drift

Příspěvek od nikollas »

Taky se vždycky těším na zimu s mym prvním autem Š120 to byla krása to šlo samo :D ale musela pryč. Teď s felicii to taky jde při troše snahy ale 120 byla na toto blbnutí lepší :D no a s autem v praci 12t náklaďakem to jsem taky už měl nedobrovolně tu čest a diky pozbíraným zkušenostem jsem to zvládl a ustal bez sebemenší ujmy takže takové to poblbnutí někde kde to jde je super a dobrá zkušenost.
Yokomo DIB II., Sprint 2 FLUX,
Mitsubishi EVO 10 Yukes, PORSCHE 911 GT3, FORD Mustang GT 1966, FORD Mustang GT-350 Shelby 1965
http://rcdriftostrava.webnode.cz/
RC DRIFT RACING TEAM OSTRAVA !!!
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Vrakouš »

S klasickou Škodovkou kolikrát, a rád. S Favoritem to jde jen přes ručku, ale taky občas vyrazím na parkoviště. Před lety než postavili ten zblblej garážovej dům na Rychtářce,jsem tam jezdil brzy po ránu. Blbnu, a nejednou poldové. Tak jsem si říkal, co chtěj, vždyť je tu prázdno, nikomu nevadím. A oni začali blbnout se služební Felicií kombíkem, a ještě zdravili. :lol:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: 1:1 drift

Příspěvek od Honza D »

nikollas: jojo, škodovka byla super, stačilo se blbě kouknout na ručku nebo na plyn a už šla :D
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1:1 drift

Příspěvek od rskedar »

je jedno jaký má auto náhon, blbnout se dá se vším - já zatím převážně s předokolkama, sem tam ojediněle honda CRV a sem tam na amatérské rally na slovensku v š 120, motor z favorita atd.....


jenže na severní moravě v poslední době moc sněhu není :(
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 436
Registrován: úte led 23, 2007 5:39 pm
Bydliště: Brno

Re: 1:1 drift

Příspěvek od AnthonyWave »

Tak včera zasněžilo, sněhu bylo dost, tak jsem blbnul od 23:00 do cca půl jedné se svoji 730i :) ach ty gumy a pohonný hmoty....
VŠE NA PRODEJ, RADŠI 1:1, NEŽ 1:10, SORRY
viewtopic.php?f=145&t=16488
Odpovědět

Zpět na „Auta 1:1“