Můj koníček

Pokud někoho zajimaji i 1:1 tak zde na to mame sekci

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Kamikaze
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 964
Registrován: sob srp 19, 2006 11:06 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikaze »

Všiml si někdo, že ty auta na obou fotkách jedou jen po třech kolech ?
To je ten správnej mazec ...
Taky bych chtěl jezdit něco takovýho ... :cry: třeba i s fáčkem ... ale nevim kde kdy se to pořádá a jestli k tomu člověk potřebuje něco víc než řidičák a odvahu na to šlápnout (což mi teda problem nedělá :lol: )
TB-02 DRFT TB-02 Rally X-Racing Team
X-ray 008 - Rally
Kyosho - Inferno TR-15
CC-01 Pajero Metaltop
Spektrum DX3S
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Wau, prima stroj, kam se do toho strkaj baterky?? :lol: :lol: :lol: :lol:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
Dugles
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1168
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:25 pm
Bydliště: Brno-město šalin :D:D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

Kamikaze píše:Všiml si někdo, že ty auta na obou fotkách jedou jen po třech kolech ?
To je ten správnej mazec ...
jj všiml je to mazec...
Prej Dugles myslitel :lol:
TA01 OFF ROAD-Ford F 150, integrála na rally
TB02 DRIFT-suVbaru, 350z, S2000
:tamiya: -
MIG 500 Turbo race
DF03-na skoky (misto TA)
Obrázek
Dejvy
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 02, 2006 10:07 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejvy »

Nevim to jistě ale možná jedu i po dvou :lol:
TB-02 Subaru Impreza WRC-
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Obrázek

taky jsem jezdil s feldou tohle je asi jediná (a taky poslední) fotka co s ní mám, není to zas až tak špatný auto jenom mi přišla strašně hlasitá ... na 1,3L
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

No koukam, ze ma lehce faceliftovanej predek :wink: A to asi nebude seriovka co?? :)
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
crteczech
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1053
Registrován: stř kvě 31, 2006 8:32 pm

Příspěvek od crteczech »

mno to musela bejt jeba :roll:
Tou dobou ve Skotsku...
Uživatelský avatar
Bimbas
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 613
Registrován: sob čer 10, 2006 10:56 pm
Bydliště: Janská, okr. Děčín

Příspěvek od Bimbas »

Tak 27.1.2007 se jedou zase hoškovice...tak mi držte palce. Chtěl bych dojet kolem toho patnáctýho místa ve třídě...tak doufám, že tam zase nepřijedou s těma speciálama, na který nemám techniku ani ruce.
tamiya TA-04SS, tamiya TA-02, ka Subaru Impreza, Škoda 130 LR
buggy 1:8 no name,
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Flozik píše:No koukam, ze ma lehce faceliftovanej predek :wink: A to asi nebude seriovka co?? :)
Docela a jen malinko válce, výfuk, tlumiče. a tohle byl pokus o zkrácení přední masky ... nějakej blbec nasypal na silnici písek, aby to bylo zajímavější. Ten strom si užil já se slybým autem do toho vletěl asi v šedesáti, někteří i byli i dva a půlkrát rychlejší.

To crteczech. Jo byla to strašná rána, moje první.
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Bimbas píše:Tak 27.1.2007 se jedou zase hoškovice...tak mi držte palce. Chtěl bych dojet kolem toho patnáctýho místa ve třídě...tak doufám, že tam zase nepřijedou s těma speciálama, na který nemám techniku ani ruce.
kde se tam jezdí?
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Uživatelský avatar
Bimbas
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 613
Registrován: sob čer 10, 2006 10:56 pm
Bydliště: Janská, okr. Děčín

Příspěvek od Bimbas »

Vašek píše:kde se tam jezdí?
Letiště Hoškovice...patří to do seriálu Car Winter Cupu, ale je to jen pro zablbnutí, mezi stromama na úzký silnici je to zábavnější, letiště je opravdu o výkonu auta.
tamiya TA-04SS, tamiya TA-02, ka Subaru Impreza, Škoda 130 LR
buggy 1:8 no name,
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Bimbas píše: Letiště Hoškovice...patří to do seriálu Car Winter Cupu, ale je to jen pro zablbnutí, mezi stromama na úzký silnici je to zábavnější, letiště je opravdu o výkonu auta.
No já jsem přestal s rally po zranění. TeĎ hledám něco na vyblbnutí se. Rc-čka jsou fajn teĎ jsem si pořídil Off-road, ale myslím že ani to nebude ono. Normální řidičák mám už 0,5 roku a pořád hledám. Bohužel sponzoři se nehrnou a začít zase od píky se taky moc nechce snad časem.
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Vašek píše: ... nějakej blbec nasypal na silnici písek, aby to bylo zajímavější.
Takovy dementy bych postavil misto toho stromu :evil: :evil: :evil: Pamatuju, jak tenkrat nejakej podobnej inteligent nasypal pripinacky na silinici, odnes to tenkrat Bruno Thüry (nevim, jak se to presne pise :oops: ) s tovarni Octavkou docela vaznou nehodou :evil: :evil: Ten dement ho chtel naschval takhle odrovnat, aby vyhral Roman Kresta :snooty: Nebo letos na Barumce zas nekdo na trat rozlil olej :evil: :evil:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Flozik píše: Takovy dementy bych postavil misto toho stromu :evil: :evil: :evil: Pamatuju, jak tenkrat nejakej podobnej inteligent nasypal pripinacky na silinici, odnes to tenkrat Bruno Thüry (nevim, jak se to presne pise :oops: ) s tovarni Octavkou docela vaznou nehodou :evil: :evil: Ten dement ho chtel naschval takhle odrovnat, aby vyhral Roman Kresta :snooty: Nebo letos na Barumce zas nekdo na trat rozlil olej :evil: :evil:
No tam to byla klika zranění bylo jen jedno, jednomu týmu nefugoval vysílačka. vletěl do toho na plno křekrásnej řízenej smyk odhadem tak 120 a pak mu odletěl zadek ale strašným způsobem že strom trefil zadníma dveřma ... smolujezdem mohl mluvit o štěstí protože ho minul strom asi o 40 centimetrů. ten člověk co to tam nasypal teď sedí a dostal povinnost zaplatti všem škodu + 50 000 pokuta a tři roky pro obecné ohrožení. Nevim co ostatní ale jen my jsem nahlásily škodu 150 000,-. Jak už jsem psal ten strom si užil opravdu hodně.
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Vašek píše:... ten člověk co to tam nasypal teď sedí a dostal povinnost zaplatti všem škodu + 50 000 pokuta a tři roky pro obecné ohrožení. .
Tak to velmi rad slysim, nic jinyho si nezaslouzi......
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Odpovědět

Zpět na „Auta 1:1“