Fiat 128 Rally

Pokud někoho zajimaji i 1:1 tak zde na to mame sekci

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Pavel 128
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel

Fiat 128 Rally

Příspěvek od Pavel 128 » čtv srp 16, 2018 4:03 pm

Když mé hobby bylo ještě 1:1

Auto stále mám, čas a nervy už ne a i odvaha schází, jet s tou vykopávkou 150 alejí už není nic pro mne. Občas to ale vytáhnu na nějaký srandamatch a snad časem na nějaké legendy.
Přílohy
sosnovam.jpg

ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc

Re: Fiat 128 Rally

Příspěvek od ZORES » úte srp 21, 2018 4:16 pm

Peknej young timer,doraz nekdy na kafe a kary na koupaliste dzban. Je to prvni nedeli v mesici od 14:00. Sjizdi se jakykoliv znacky. Jde jen o cumendu pokec a vyborny kafe. Jezdim tam s klukama co mame mx-5.

https://www.autickar.cz/clanek/vypis/kafe-a-kary/34/
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.

Pavel 128
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel

Příspěvek od Pavel 128 » stř srp 22, 2018 9:39 am

Děkuji za pozvání, to bych někdy rád přijel i když s tímto to nepůjde, je to na R značkách a do provozu to smí jen při spojovací etapě mezi RZ, nebo přivézt na vleku na okruh/kopec.

Kupé mám zas mimo Prahu... ale mohl bych vytáhnou Argentu Volumex, zvenku je to sice nudná krabice, pod kapotou je ale docela poklad - karburátorový, kompresorem Roots přeplňovaný dvoulitr DOHC, taková fiatí, ne moc povedená, snaha o něco jako BMW M5 první generace. Vzniklo to jako vedlejší produkt vývoje soutěžní Lancie 037.

Kdybych se chystal, dám vědět, abych tam nebyl ztracený :) .
Přílohy
argentam.jpg

ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc

Příspěvek od ZORES » sob zář 08, 2018 10:12 pm

Koukam ze mas samej skvost,parada.
Byl jsem ted v nedeli a bylo to fajn. S kymkoliv si v klidu pokecas,hned na tykacku a dozvis se spoustu veci. Byl tam i jeden zajimavej hotrod,zigul a krasny bmw z4.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.

Odpovědět

Zpět na „Auta 1:1“