pls o radu WK-2603 + WALKERA V370D05

Vše co se RCéčkem dá dostat kontrolovatelně do vzduchu :!:

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
dj.hannys
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 31, 2013 9:45 am

pls o radu WK-2603 + WALKERA V370D05

Příspěvek od dj.hannys »

ahoj lidi, jsem tu nový, jak na foru, tak v RC modelech.
lítám s vrtulníkem na SIMtransmitter 6 + AeroFly Professional Deluxe, chtěl bych ale už na něco reálnýho a zalíbil se mi hodně právě tenhle model WALKERA V370D05.
Píšou u něj pro pokročilého člověka či vytrvalého začátečníka....vytrvalost mám tak snad by mohl být i pro mne.
Máte s ním někdo zkušenosti a poradili byste mi zda je to rozumný či nějaké tipy a vaše zkušenosti?
Ještě se chci zeptat jestli k vysílači co u tohohle modelu je - WK-2603.....je k němu možno připojit kabel pro připojení k PC a trénovat na simulátoru přímo s tímto vysílačem ?
díky moc za každou informaci ;)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: pls o radu WK-2603 + WALKERA V370D05

Příspěvek od Jirkacbx »

Podle tohohle http://www.walkery.cz/walkera-v370d05#more-252 jsi si vybral dost slušný model.
Možnost připoji kabel na PC si dohledej v popiskách prodejců,když si typ vrtulníku zadáš do vyhledávače.
Nebo koukni přímo k výrobci.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
dj.hannys
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 31, 2013 9:45 am

Re: pls o radu WK-2603 + WALKERA V370D05

Příspěvek od dj.hannys »

já se právě pídil, na shopech se píše že k němu kabel je, pak se mi ale dostala odpověd že konektor je, ale nefunkční u všech vysílačů, někde že konektor není.....takže ted babo rad :-D no snad výrobce hodí reálnou odpověd.
model se mi zdál po pohledání paráda, ač teda jako začátečník asi posoudit co paráde je a není nějak nemůžu ......
dj.hannys
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 31, 2013 9:45 am

Re: pls o radu WK-2603 + WALKERA V370D05

Příspěvek od dj.hannys »

tak jsem nakonec objednal Wasp V4 Belt 250 SE, 6ch, 2.4GHz, RTF, tak jsem zvědavej na svoji trpělivost :D
Odpovědět

Zpět na „LETADLA, VRTULNÍKY, VZNÁŠEDLA prostě vše co lítá“